Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gdzie kupić muzykę Tiesto w dobrej jakości? Np flac?


nivezu_no1

Rekomendowane odpowiedzi

Flac nie jest wyznacznikiem jakości to tylko forma kompresji, muzyka techno i tym podobne nigdy nie są dobrej jakości bazują tylko na niskich tonach i jak największej głośności. Polecam myśleć póki jeszcze masz mózg http://allegro.pl/plyty-kompaktowe-175?string=tiesto&bmatch=s0-cul-1-4-0408&order=m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I po co te wycieczki osobiste? Zrobił Ci coś? Jeśli chodzi o gatunki elektroniczne robione nawet pod ogólnymi, darmowymi labelami, niektórzy wykonawcy bardzo dbają o jakość sampli i DR.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flac nie jest wyznacznikiem jakości to tylko forma kompresji, muzyka techno i tym podobne nigdy nie są dobrej jakości bazują tylko na niskich tonach i jak największej głośności. Polecam myśleć póki jeszcze masz mózg http://allegro.pl/plyty-kompaktowe-175?string=tiesto&bmatch=s0-cul-1-4-0408&order=m

 

Bzdury prawisz waść... Techno ma rodowód nie mniej skomplikowany niż jazz.

Nie jest dobreje jakości - aha. Zobacz sobie gościa o pseudonimie Moodymann. Tego o niskich tonach i głośności nie podejmuje się komentować.

 

 

 

Cześć gdzie mogę kupić muzykę Tiesto w dobrej jakości? Np flac?

 

Załóz sobie konto np. na beatport.com i tam najpewniej kupisz Tiesto we flacach:

https://pro.beatport.com/artist/tiesto/4178

Edytowane przez mojo_aka_jojo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ze Tiesto i Moodymann to nie sa w sumie artysci techno to przylaczam sie do obroncow tego gatunku - naprawde jest mnostwo kawalkow glosnych, basowych, surowych itd ktore poziomem wyrafinowania miazdza przecietne utwory innych niby "wyzszych" gatunkow za jakie ktos np moze uwazac jazz. oczywscie potrzeba tutaj pewnej wrazliwosci (ktora rowniez przydaje sie do wypowiadania na forum...)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyści z nich tacy sami jak z prostytutki psycholog. Znajdź kogoś po pięćdziesiątce słuchającego techno i tym podobne poza osobami które na tej i przy tmuzyce zarabiają, chdź i sami dj nie słuchają tego, tylko czegoś normalnego po to aby chociażby mieć wenę twórczą. Ten rodzaj muzyki nadaję się tylko do klubu dla pijanych małolatów, którzy podskakują jak małpy, bo na trzeźwo nie byli by w stanie tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znajdź kogoś po pięćdziesiątce słuchającego techno i tym podobne

W czasach liceum i ma początku studiów byłem na wielu imprezach, gdzie grali niemieckie techno, deep house, dnb, psy transy, techno oparte na brzmieniu Rolanda tb303. I różnych ludzi tam, poznałem, w tym takich, co mają >50 lat. I się bawili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyści z nich tacy sami jak z prostytutki psycholog. Znajdź kogoś po pięćdziesiątce słuchającego techno i tym podobne poza osobami które na tej i przy tmuzyce zarabiają, chdź i sami dj nie słuchają tego, tylko czegoś normalnego po to aby chociażby mieć wenę twórczą. Ten rodzaj muzyki nadaję się tylko do klubu dla pijanych małolatów, którzy podskakują jak małpy, bo na trzeźwo nie byli by w stanie tego robić.

 

Techno pierwotnie istniało w zupełnie innym kształcie i do tej pory ma multum podgatunków. Sam zaczynałem od prawdziwego, starego transu psychodelicznego z końca lat 90-tych (czasy Matsuri Productions). Każdy jest artystą, jeśli wykonuje pracę twórczą. A muzyka też jest formą sztuki. Przynajmniej cokolwiek stworzyli. Nie wiem czego sam słuchasz i przyznam guzik mnie to obchodzi, ale choć sam nie znoszę wielu gatunków (np. polskiego reggae, niestety) jakoś nie atakuję nikogo z tego powodu personalnie. Widocznie nie mam tak poniżającego, nietolerancyjnego i pogardliwego podejścia do innych jak Twoje, zwłaszcza że muzyka jest kwestią gustu i każdy ma prawo słuchać tego, co mu się podoba, a także dyskutować o tym na forum.

 

Jeśli poza obrażaniem innych nie masz nic więcej do powiedzenia, przyjmij proszę moją szczerą radę i nie wypowiadaj się. Inaczej jedziemy z paragrafem 5.4a regulaminu forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znajdź kogoś po pięćdziesiątce słuchającego techno i tym podobne

W czasach liceum i ma początku studiów byłem na wielu imprezach, gdzie grali niemieckie techno, deep house, dnb, psy transy, techno oparte na brzmieniu Rolanda tb303. I różnych ludzi tam, poznałem, w tym takich, co mają >50 lat. I się bawili
True story. Mam tak samo z disco w polu, rozstrzal wiekowy ogromny;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyści z nich tacy sami jak z prostytutki psycholog. Znajdź kogoś po pięćdziesiątce słuchającego techno i tym podobne poza osobami które na tej i przy tmuzyce zarabiają, chdź i sami dj nie słuchają tego, tylko czegoś normalnego po to aby chociażby mieć wenę twórczą.

 

A kto powiedział, że ludzie po pięćdziesiątce, oprócz mnie, znają się na muzyce? Albo czymkolwiek innym? :)

 

Nie wiem czego sam słuchasz i przyznam guzik mnie to obchodzi, ale choć sam nie znoszę wielu gatunków (np. polskiego reggae, niestety)

comment_aW7MchjkUhVRiQDykiOwUHZ0s2nNwUOJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności