Skocz do zawartości

Overwatch


Borsuczysko

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest trochę ładniejszy Team Fortress 2, a na takie zarzuty twórcy z Blizzarda tylko się uśmiechają i dziękują za komplement, bo przyznają, że TF2 to dla nich najlepsza gra. Widziałem gameplay, który do złudzenia przypominał mi moją rozgrywkę w TF2 wiele lat temu, bardzo podobna pustynna skalista mapa i tryb, w którym wagonik czy co to tu jedzie musi dotrzeć do mety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna nie potrafiłem odmówić jbc Hakuri#2530

 

@edit

Jednak wciągająca gra kupiłem wieczorem zacząłem grać potem się jakaś ekipa zebrała w tym 3 norwegów ale co tam fun był nawet się nie zorientowałem, że się widno zaczęło robić i ptaki ćwierkać :D

Edytowane przez Hakuri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest trochę ładniejszy Team Fortress 2, a na takie zarzuty twórcy z Blizzarda tylko się uśmiechają i dziękują za komplement, bo przyznają, że TF2 to dla nich najlepsza gra. Widziałem gameplay, który do złudzenia przypominał mi moją rozgrywkę w TF2 wiele lat temu, bardzo podobna pustynna skalista mapa i tryb, w którym wagonik czy co to tu jedzie musi dotrzeć do mety.

Mam już kilka godzin za sobą i zgadzam się w 100%. Strata pieniędzy dla kogoś kto ma przegrane wiele godzin w TF2, przemalowana gra z większymi wymaganiami.

Oczywiście postaci inne ale wszystko na wzór TF2, jedynie mapy trochę się różnią ale i tak wytrawni gracze znajdą bardzo wiele podobieństw. 200 zł za takie coś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak strzelałem po obejrzeniu kilku krótkich gameplay'ów :> Nie wiedziałem nawet, że to 200 kosztuje, komedia, najwyraźniej Blizzard to kolejny deweloper z rynku gier, który się stacza. A czy te 200 zł to czasem nie wszystko, bo czy nie można sobie dokupić czegoś ekstra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Chciałabym mieć OW, ale niestety sprzęt za słaby

 

Na ten czas zadowolę się ponad 2640h przegranymi w dziewięcioletnim klasyku - TF2

W OW nie podobają mi się wysokie wymagania sprzętowe - Dlatego pogrywam w Paladins

Edytowane przez Ew3lin4
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, w minimalnych wymaganiach jest dwurdzeniowy procesor, 4GB RAM i Radeon HD4850. Mówimy więc tutaj o 8 letnim sprzęcie ze średniej półki.

Ja pograłem trochę jak była otwarta beta. Gierka nawet fajna ale szkoda mi wydawać tyle biorąc pod uwagę fakt że jak dla mnie gra raczej na chwilę / na dłużej by mnie nie wciągnęła. Jak kiedyś stanieje to może kupię.

Paladins też może być, praktycznie wszystko biorą z produktu Blizzarda i nawet się z tym nie kryją :D Nawet przyjemnie się grało ze znajomymi, jak na razie jednak mało zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności