Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 200/400zł do elektroniki


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Poszukuję wygodnych dokanałówek z dobrą izolacją, głównie do muzyki elektronicznej (house/deep house, trochę bliżej nieokreślonej indie elektroniki), rzadziej inne gatunki. Słowem najlepiej żeby miały lekko podbity bas albo V-ka. Najlepiej żeby granie dawało radość, bo mam nauszne Bose QC25 (dla redukcji szumów) i akurat tam z funem jest tak sobie. Źródło to iPhone 6 Plus i Spotify Premium. Najlepiej żeby udało się zmieścić do tych 200zł, ale gdyby było coś wartego polecenia, to jestem w stanie dołożyć nawet drugie tyle. Ze wstępnego przejrzenia wyszło mi, że do 200zł zapewne byłyby okej SoundMagiki E10. Kiedyś miałem też Brainwavz M1 i byłem z nich bardzo zadowolony, ale wtedy słuchałem głównie rocka. Do 400zł to widzę, że wszędzie polecane są RHA MA750. Na allegro stoją jedne po 320zł, sprzedawca jest skłonny sprzedać za 300zł. To byłby najlepszy wybór czy do tego gatunku się nie nadadzą? A może Shure SE215?

 

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vsd2s, albo vsd3 będzie grało bardzo dobrze. @jd1210 potwierdzi :)

Tylko trzeba być przygotowanym na mniejszą ilość basu niż w bardziej budżetowych dokach. Za to przestrzeń, detal. Już w vsd1 jest git. Ale radzę posłuchać - może się okazać, że najniższy model wystarczy, ale równie dobrze ulegniesz czarowi vsd3.

Ideałem byłoby wyrwać używki gr07 w zadanym budżecie, bo t9 jedne z lepszych słuchawek wogóle. Nawet w kwotach grubo ponad tysiąc złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Sprawdzę te modele vSoników, bo jeśli może się okazać, że starczą mi słuchawki za 200zł, to najpierw je spróbuję. Zapytam jeszcze tylko jak do moich oczekiwań mają się Momentumy In-Ear i FiiO EX1? Warto?

Edytowane przez NouNejm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Podjąłem decyzję i kupiłem... RHA MA600i. Trafiłem na nie szukając jeszcze alternatyw w tym przedziale cenowym, ale wolałem się trzymać jednak bliżej dolnej granicy przedziału, zawsze mogę kiedyś kupić droższe i lepsze. Nie znam się niestety na opisach dźwięku, ale jest fun, basu nie brakuje, sprawdzają się w tych gatunkach, o których pisałem, a poza tym są wygodne (przynajmniej na razie) i dobrze wykonane. No i trafiłem na promocję sprawdzając ich ceny, to też po części mnie przekonało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności