Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie gral 3h tylko z customami. I to przelaczalem sie miedzy nim a Onkyo, ale wystarczylo mi to w sumie bo mam kolo 10 utworow, ktore daja mi zawsze wstepny obraz tego czy mi sie podoba czy nie. Wali basem... Hmmm no sporo basu, nawet na LEA z pstryczkiem w dol i srebrze, ale za to jak WALI.

Mmmmmm. Rob Sparx - Battlesnake... Tak to wibruje w uszach ze nie mam pytan.

No i to build quality. Soniaka sie czepiac nie bede, a Onkyo ma jakby nie do konca spasowana obudowe z wtykami i reszta. Zle nie jest, ale w AK lepiej. Nie hejtuje Onkyo bo jeszcze do 4h wstecz byl na 1 miejscu w kolejnosci do zakupu. Teraz no coz.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lewy z prawym jest zamieniony, po wyłączeniu i włączeniu jest już znowu dobrze, hmmmm.

Ale po tych paru godzinkach, gra juz dobrze, może nawet lepiej niż dobrze, tylko ten jeden slot na kartę.

Z ciekawości sprawdziłem i u mnie ten problem nie występuje.

Ciekawy jestem innych opinii, także czekam. Grajek zacny moim zdaniem.

W paczce są :

Ak300, etui w granatowym kolorze, zapasowa zaślepka do slota sd, kabel usb, manuale i 2 komplety folii na przód tył (szkoda ze szkła nie dali na przód ).

Dzisiaj odbieram kabelek po przeróbce na balans (hybryda) i jak sie uda jutro coś skrobne.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Pionka miał być Onkyo. Pomimo większej głośności (tak na ucho jakieś 15-20%) w Onkyo z tych dwóch bez mrugnięcia okiem wybrałbym Pioneera, IMHO lepiej wykonany, sprawiający lepsze wrażenie. I już się naiwnie cieszyłem, że nie będę musiał dopłacać do Onkyo bo mam lepsiejszego kiedy to Kurop w obliczu wizji piniondza znikającego w moim portfelu desperackim ruchem wyciągnął AK300 spod lady. Ale, że ciągle się piniondz nie zgadzał - dobił mnie ampem :ph34r:

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kombo vs teac? Cos z pamieci da rade?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Więcej mocy, totalnie inna szkoła grania. Teac w moim odczuciu : techniczny do bólu król wyłuskiwania detali z nagrań, dziwna scena

Combo AK: taki Red Bull wśród grajków :) Energetyczna bomba, muzykalny, efekciarski, bardzo dobra szeroka scena (w połączeniu z K712 przestrzeń i scena zabijają na śmierć)

 

Zaznaczam, że IMO i z pamięci :)

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też AK300 w miarę podaba nie jest idealny, ale zgadzam się z przedmówcą bardzo fajny całościowo,

trochę góra szwankuje rozdzielczością. Scena nie tylko szeroka ale i trochę głębokości ma.

HEki też zagrają i to całkiem nieźle, a z Edition5 się nie lubi jak pozostałe 300tki z A&K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam okazję coś opisać względem nowego Ak ;) Generalnie bardzo mi się podoba. Inne granie niż pozostałe astelle, chratker trochę podobny ale jest więcej "funu". Na pewno jest niezła rozdzielczość, zwłaszcza stereo. Wczoraj jak słuchałem na spokojnie, to sie zastanawiałem jak mogą tak szeroko grac moje słuchawki z grajka. Głębia też jest, nie jest najlepsza ale jest wystarczająca.

 

Basu jest więcej ilościowo niż w poprzednich, ale na pewno nie gorszy jakościowo. Wysokich jak dla mnie jest wystarczająca ilość (chociaż ja jestem z tych którzy lubią wysokie więc). Jak dla mnie poziom wysoki generalnie grajka i samemu się nad nim zastanawiam. Bardzo mi przypadł do gustu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam teoretycznie bo i tak choruję. w szpitalu niewiele sprawdzę. ale myślałem, żeby może ktoś coś sobie przypomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności