Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś na AK 300 słuchając Tidala miał sytuacje że akacz sam zmieniał utwór na kolejny albo stopował utwór? zaczyna mnie to irytować bo to nie pierwszy raz. Wszystko jest zaktualizowane jak należy. Nigdy nie miałem takiej sytuacji na Iphonie SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy AK300 lub AK240 były by dobrym wyborem do Fostexów TH900 czy do tych słuchawek szukać dapa grającego bardziej skrajnymi pasmami? 
miałem już questyle i teraz dx200 ale jakoś nie do końca jestem do nich przekonany 
 


Fostexy są "stacjonarnymi" słuchawkami - czemu szukasz do nich mobilnego źródła? Że względu na ograniczenia takiego źródła zawsze będzie slabiej niż przy stacjonarnym zestawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grubbby napisał:

Stopuje czasem. To samo mam na andku w telefonie.
Kwestia bardziej tidala i wifi niz ak300

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Stopowanie, przeskakiwanie utworu.... nigdy czegoś takiego na IOS nie uświadczyłem. Ani razu. Ale o dziwo testując Pionieera XDP 100R też nie miałem takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grubbby napisał:

Ja czesciej mam na telefonie niz na ak. Tu na prawde sporadycznie a w wiekzosci przypadkow przez zerwanje wifi

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

No nic. Zobaczymy czy często się to będzie powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, westberg napisał:

Mam dwa pytania:

1.dlaczego dla większości płyt AK300 nie pokazuje mi okładek, mimo że są zgrane w jpg,

2.czy można jakoś zmienić te obrazki firmowe, które się wyświetlają losowo?

Dziwne, u mnie pokazuje. O ile są zaszyte w pliku. Może za duże jpgi masz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Dziwne, u mnie pokazuje. O ile są zaszyte w pliku. Może za duże jpgi masz ?

 

Nie wiem - sprawdzę.

 

A wiesz może czy te tapety firmowe w AK300 da się zmieniać na inne, własne jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam go od wczoraj, w pracy słucham z Oppo tylko, jeszcze nic nie porównywałem, nie śpieszy mi się bo to mój sprzęt. Mam jeszcze Sonorousy VI na test więc na nich się skupiam, nie ma kiedy tego wszystkiego słuchać... Zaraz moje Sonorousy jeszcze przyjdą. Przy tych 6-tkach to Oppo faktycznie nie mają góry. :D

 

A Ty Spawn przecież znasz 300 i Mojo?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to mogę napisać, że Mojo i AK300 to podobny kierunek, z tym, że mojo jest ciut cieplejsze, gładsze, ma chyba większy bas i bardziej wypełniony niższy środek ale przy tym też mniejszą scenę. Ciężko będzie mi wybrać, który gra lepiej.

 

Funkcjonalność (a raczej jej brak) w CF jest dla mnie nie do przeskoczenia. BT, Tidal offline to minimum, a w 300 jest jeszcze AK Connect co fajnie się sprawdza po wpięciu w duże stereo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pszeeesz w AK300 nima Tidala offline, To według mojej opinii powoduje praktyczną bezużyteczność Tidala w AK300. Pszeeesz taki jest właśnie sens tego rozwiązania: ściągasz płyty w domu po własnym wifi za pomocą offline`u, a potem sobie słuchasz bez szukania dostępu do sieci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham w pracy lub w domu - i tu i tu mam wifi, więc to kwestia tego, kto co potrzebuje. Oczywiście przywitałbym tryb offline, ale głównie ze względu na oszczędność baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karmazynowy napisał:

Ja słucham w pracy lub w domu - i tu i tu mam wifi, więc to kwestia tego, kto co potrzebuje. Oczywiście przywitałbym tryb offline, ale głównie ze względu na oszczędność baterii.

 

No widzisz, a ja słucham wyłącznie w przelotach. W domu i pracy nie bardzo mam czas i możliwości. Dlatego gdyby był offline to bym wykorzystał sieć domową na ściąganie do słuchania w trasie. A tak, to do niczego ten ficzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No widzisz, a ja słucham wyłącznie w przelotach. W domu i pracy nie bardzo mam czas i możliwości. Dlatego gdyby był offline to bym wykorzystał sieć domową na ściąganie do słuchania w trasie. A tak, to do niczego ten ficzer.

Tobie do niczego.
Bo dla mnie byl to ficzer co przekonal do zakupu. Bo tak samo uzywam tylko praca i hotel. A tam mam wifi.
Widze Karmazynowy masz identyczny zestaw pracowy co ja?:)
Mi sluzy juz dlugo i jakos nic nie przekonalo do zmiany... sonorusy nie moja bajka

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności