Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest auto usypianie po jakims czasie... i to mi ne wiem czy dziala... bo po tym czasie normalmnie jak wlacze ekran to zaskakuje tak jakby byl ttlko ekran przygaszony.
Czy jest mozliwosc recznego uspienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

No niestety ja tutaj nie moge sie zgodzić w żadnym wypadku. 

Ak300 gra bardzo dobrze, ale Ak380  to całkowicie inna kultura grania. W Ak300 jej po prostu nie ma.

Nie słyszałem Ak300 z Ampem ale wiem też jak gra Ak380 bez Ampa.

 

Dla mnie Ak300 jest nachalny, dużo mniej naturalny. Brzmienie jakby ktoś rysował kwadratami bez żadnych zaokrągleń. Oczywiście porównanie odnoszę do modelu AK380.

Ak380 gra z wyczuciem więc o jakimkolwiek naprężaniu czy spinaniu się nie mam tutaj mowy.

 

Ale może nie każdy słyszy te "subtelności" jeśli w ogóle można to tak nazwać. Dla mnie różnica jest na tyle znaczna, że nie mógłbym się przesiąść na AK300.

 

Ak320 - muszę się przyznać , że nie słyszałem. Ale to tylko dlatego, że nie lubię półśrodków B) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez zgadzam sie... silniejszy czlowiek z wieksza latwoscia podniesie przednlmiot. Czasem kosztem urazu kregoslupa bo slabszy nawet nie sprobuje tak samo ak380 wyraznie lzej probuje grac... dla mnie wymiszajac to wlasnie wynaturzeniem.

Z okraglym rysowaniem vs kwadratowe mam natomoast zupelnie inne zdanie jesli chodzi o rysowanie dzwieku. Jesli chodzi o przestrzen... tak ak380 robi to dostojniej. Ale jak ak300 zepniemy z ampem roznica sie zaciera. A koszt dalej kilkukrotnie nizszy...

 

Nie mysl ze "moze ktos tego nie slyszy". Bo roznice slysze wyraznie. Sporo tez kwestia gustu. Jak to ktos madry napisal pare stron temu;)))))

 

 

No widzisz... dla mnie ak380 sie spina zeby technicznie bylo lepiej... a okupuje to wynaturzeniem tonalnym. Kiedy ak300 gra muzyke i nie spina tak posladkow.

 

Tak jakby zestawic kobiete zawodowa fitnesske z widocznym kazdym wloknem miesniowym i sztucznymi cyckami z seksowna wysportowana kobieta, ale bez takiej podkreslonej rzezby. Co kto woli

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że we wtorek już będzie mój nowy AK300 :) I tu moi mili pytanko do was czy kałach akceptował wam karty większe niż podane w spec. 128GB ? Próbował ktoś z 500GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam u siebie AK240 technicznie jest on dużo lepszy od dx200 ma świetna scena brzmi bardzo przejrzyście zwłaszcza jeżeli chodzi o wokale nie słyszę żadnych ostrości które pojawiały się na ibasso gra równie dynamicznie co ibasso ogólnie bardzo podoba mi się jego brzmienie nie spodziewałem się że z fostexami będzie tak dobra synergia niestety jest jeden problem ma on trochę za mało mocy by fostexy pokazały swoje możliwości tak jak na dx-ie  po przesiadce z ibasso ciężko było mi się do tego przyzwyczaić jednak 6vrms a 2,5 Vrms po bal robi różnicę gdyby miał on więcej mocy to został by u mnie na stałe

 

Mam do was pytanie odnośnie AK300 czy razem z ampem ta kanapka zagra równie dynamicznie co sam DX200 bo jeżeli chodzi o moc to na pewno by mi jej nie brakło i czy choć trochę zagra podanie co AK240 ;)

Zastanawiam się czy warto by było przesiąść się z DX200 właśnie na AK300 + AMP 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam u siebie AK240 technicznie jest on dużo lepszy od dx200 ma świetna scena brzmi bardzo przejrzyście zwłaszcza jeżeli chodzi o wokale nie słyszę żadnych ostrości które pojawiały się na ibasso gra równie dynamicznie co ibasso ogólnie bardzo podoba mi się jego brzmienie nie spodziewałem się że z fostexami będzie tak dobra synergia niestety jest jeden problem ma on trochę za mało mocy by fostexy pokazały swoje możliwości tak jak na dx-ie  po przesiadce z ibasso ciężko było mi się do tego przyzwyczaić jednak 6vrms a 2,5 Vrms po bal robi różnicę gdyby miał on więcej mocy to został by u mnie na stałe
 
Mam do was pytanie odnośnie AK300 czy razem z ampem ta kanapka zagra równie dynamicznie co sam DX200 bo jeżeli chodzi o moc to na pewno by mi jej nie brakło i czy choć trochę zagra podanie co AK240
Zastanawiam się czy warto by było przesiąść się z DX200 właśnie na AK300 + AMP 

Ja wybralem czystego ak ponad d200. A z ampem jest tylko lepiej. Dynamika idzie do przodu... a solo ak300 jakos mocno nie odstawal pd dx200
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ! Z tą folią na ekran poszaleli, ze 30 minut się z nią pałowałem. Tańszych chyba nie było. Poza tym jest baja :)  Na coś trzeba ponarzekać w końcu Polakiem jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już zmeczony. Mam karte 200gb SanDisk. Drugi raz wyskakuje mi błąd "Damaged SD card". Karta przełożona do telefonu czy wpieta do kompa zachowuje sie normalnie. Spotkał się ktoś z tym? To jest meczace bo przerzucanie 170gb muzyki trwa calkiem sporo. Wina DAPa czy karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na śmieci z telefonu. Ja mam oddzielne karty i nie ma problemu. Choć ostatnio mam z nowa karta sandiska 128 GB ciągle problemy na każdym sprzęcie. Na samsungach zero kłopotów. 

No właśnie to nie to. Karta dedykowana do AK300 i przełożyłem ja do telefonu 1 raz przy errorze. Format robiony z poziomu DAPa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że JVC tak się zmienią po wpięciu w złącze BAL. Jak wy słuchacie kałacha ? Dla mnie BAL daje dużo lepszą kontrolę i rozdzielczość ale JVC są dość ciemne więc robi im to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności