Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w serii playerów AK można stworzyć playlisty z całych folderów czyli całych płyt ? Dajmy na to 3 płyty Tangerine Dream pod rząd odtwarzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od supportu Astella :
"Hi Arturo,

CUE sheets and M3U playlists are currently supported with the AK70 and the 300 series players.

Well noted on the Gapless supported on MP3 and OGG formats. We will relay the message to our R&D team.

Regards,

Astell&Kern / iriver US Customer Service Center"

 

Edit : No i pierwszego CUE nie zobaczył AK300

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie Rayden-> Oni w tym iRiverze się tak znają, że kiedyś (pisałem już o tym) napisali mi, że nie ma różnic w dźwięku pomiędzy AK120 II a AK240, a z kolei lubiany przez wiele osób (w tym przeze mnie również) Alex An stwierdził, że nie ma różnic w brzmieniu pomiędzy słuchawkami Layla I a Layla II, co tym bardziej mnie dziwi w kontekście tego, że stwierdził, że różnica w brzmieniu pomiędzy "zwykłym" AK380, a AK380 copper jest duża...

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś się spotkał z zachowaniem AK300 że wyświetla komunikat playback unavailable song moved I przechodzi do następnego utworu? Ta sama karta w DX90 i wszystko działa bez problemu (pliki 24/96)? Zachowanie powtarza się dla kilku plików z tej samej płyty :(

Jakies pomysły

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Asknet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TIDAL is on the way. You will be streaming before you know it!

Attending CanJam at Rocky Mountain Audio Fest? Stop by our booth and be one of the first to experience TIDAL on Astell&Kern portables.

Available soon: with a staggered launch starting with our AK300 Series and AK70 portables."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie raczej pokazanie ,że "a my też mamy strumień a przy tym więcej Mocy (od Pioneera)" ;) . Można też myśleć - "a nóż - widelec się przyda". Ten Tidal. Oprócz plików HiRes i po prostu dobrego brzmienia odtwarzaczy Astell & Kern. Jak można mieć to dlaczego nie ?

A w sumie Hibi to się czepiasz po prostu.... Jakby nie było Tidala to byś się czepiał ,że nie ma ? Nie marudź proszę.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie raczej pokazanie ,że "a my też mamy strumień a przy tym więcej Mocy (od Pioneera)" ;) . Można też myśleć - "a nóż - widelec się przyda". Ten Tidal. Oprócz plików HiRes i po prostu dobrego brzmienia odtwarzaczy Astell & Kern. Jak można mieć to dlaczego nie ?

A w sumie Hibi to się czepiasz po prostu.... Jakby nie było Tidala to byś się czepiał ,że nie ma ? Nie marudź proszę.

nie czepiam się, należy pochwalić markę że idzie z duchem czasu i cyferki to nie wszystko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem pozytywnie zaskoczony - narzekałem na brak strumieniowania, mimo interfejsów Wi-Fi w kilku AKaczach. Podobno AK 100 II i 120 II również dostaną - wspominał o tym Jude z Head-Fi. Świetnie, że producent nie ogranicza tej funkcji tylko do najnowszych/najdroższych DAPów, a wspiera też poprzednie modele - to się chwali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wywołany do odpowiedzi łapcie: https://www.facebook.com/HobbitLeatherworks/

Mam portfel jego roboty i jest super. Polecam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I co można go namówić na zrobienie czegoś do AK300 ?:)

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytać nie zaszkodzi :) mój portfelik ma wyryte z przodu oko jaguara ręcznie malowane a z tylu jest logo firmy o tej nazwie. Wszystko ręcznie robione z dobrej skory. Igor robi na zamówienie pochwy do noży futerały na elektroniczne papieroski. Portfelik kosztował 250zeta. Kopia portfela bad mother fucker z pulp fiction to koszt około 300 zeta. Tanio specjalnie nie jest ale warto.

49191edb20ed4785e87865cb388bdbb0.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez miaziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno nie będzie trybu offline z Tidala jak na razie ;).

Trybu offline nie będzie na 100%

Trochę porażka jak dla mnie. Nawet korzystając w domu. Bez sensu marnować baterie na ciągłe pobieranie utworów.

Tyle czekania na tidala i taki zonk.

Czas chyba pomyśleć o wyprzedaniu astelli/ów i wziąć dobrego androida.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności