Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mr. Z Tomahawk


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

"Przekazana do umieszczenia w Paczkomacie


Prawdopodobnie już dziś paczka trafi do Paczkomatu! Doręczyciel InPost rozwozi przesyłki nawet do późnych godzin wieczornych, dlatego warto nie wyłączać telefonu."

Sprawdzę sobie więc niebawem Monki, Monki+, Tomahawki oraz mx985 ...



edit po odebraniu:

Wykonanie jak na tę kwotę - bardzo dobre.
Ergonomia ( dla mnie ) lepsza niż mx985.
Basu mniej niż w mx-ach, więc Toporki przynajmniej w pierwszym momencie wydają się jaśniejsze.
Zwiewność i lekkość w podawaniu dźwięków z DX80.
Skuteczność mniejsza niż mx-ów, trzeba je trochę mocniej podkręcić gałą.

Zadowolenie z zakupu - duże.

Azahiel - jeszcze raz wielkie dzięki za zbiorówkę !

:)


Posty wydzielone z tematu KLIK //Bamboszek

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję. Bardzo fajne - sporo wygodniejsze niż VE Monki, bardzo ładnie wykonane, świetne etui. Z mojo grają bardzo fajną sceną, ale także nasyconym dźwiękiem. Żona zobaczyła je i zabrała sobie w delegację - muszą być ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję. Bardzo fajne - sporo wygodniejsze niż VE Monki, bardzo ładnie wykonane, świetne etui. Z mojo grają bardzo fajną sceną, ale także nasyconym dźwiękiem. Żona zobaczyła je i zabrała sobie w delegację - muszą być ładne.

 

Zamawiales czarne to masz szansę na odzyskanie.

Srebrnych już nie oddałaby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie trzeba to mi potrafią i w niedzielę przesyłkę w paczkomacie zostawić, a jak sraczki dostaję za tymi Tomahawkami to nie :[

Ładne są, ładniejsze niż na fotach, zwłaszcza srebrne ;)

No i grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie trzeba to mi potrafią i w niedzielę przesyłkę w paczkomacie zostawić, a jak sraczki dostaję za tymi Tomahawkami to nie :[

Znam to... Zawsze jak na czymś mi zależy potrafi nawet iść dwa dni dluzej... A tak to nawet o 2 w nocy dostaje SMS- ze do odbioru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie trzeba to mi potrafią i w niedzielę przesyłkę w paczkomacie zostawić, a jak sraczki dostaję za tymi Tomahawkami to nie :[

Ładne są, ładniejsze niż na fotach, zwłaszcza srebrne ;)

No i grają...

 

Też czekam na wrzutę do maszyny, nerwowo już na każdego esa reaguję. Normalnie jak dziecko na gwiazdkę...

A Ty tu jeszcze atmosferę podgrzewasz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak nie trzeba to mi potrafią i w niedzielę przesyłkę w paczkomacie zostawić, a jak sraczki dostaję za tymi Tomahawkami to nie :[

 

Ładne są, ładniejsze niż na fotach, zwłaszcza srebrne ;)

No i grają...

Też czekam na wrzutę do maszyny, nerwowo już na każdego esa reaguję. Normalnie jak dziecko na gwiazdkę...

A Ty tu jeszcze atmosferę podgrzewasz ;)

Nie podgrzewam. Srebrne ładne, taki klejnocik bardziej niż pchełki.

Kolczyki które grają ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to gra :o Jak na mój gust nieco za mało basu (ale to przecież tylko pchełki, zatem pewnych ograniczeń się nie przeskoczy), ale poza tym wręcz szok. Genialna rozdzielczość i szczegółowość, precyzyjna i swobodna scena. Brzmią, jakby je zrobił Etymotic :P

Wrrrrr.... :)

Stary chłop a jaram się jakbym ze 25 lat młodszy był, cudowna kuracja odmładzająca?

Szczęście że czarne wziąłem to mi córa może nie podprowadzi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ależ to gra :o Jak na mój gust nieco za mało basu (ale to przecież tylko pchełki, zatem pewnych ograniczeń się nie przeskoczy), ale poza tym wręcz szok. Genialna rozdzielczość i szczegółowość, precyzyjna i swobodna scena. Brzmią, jakby je zrobił Etymotic :P

Wrrrrr.... :)

Stary chłop a jaram się jakbym ze 25 lat młodszy był, cudowna kuracja odmładzająca?

Szczęście że czarne wziąłem to mi córa może nie podprowadzi :)

Jaraj się, ciesz chwilą - o to właśnie chodzi :D

Nie żyjemy tylko po to żeby się umartwiać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co - jak zamówiłem srebrne, to mam chować przed kobietami w domu???

 

Moje pewnie dopiero jutro będą, ale co tam!

Chowaj. Ja właśnie się cieszę, że córka wczoraj wyjechała na uczelnię, a toporki dotarły dzisiaj.

Gdyby było odwrotnie miałbym już posprzątane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jak nie trzeba to mi potrafią i w niedzielę przesyłkę w paczkomacie zostawić, a jak sraczki dostaję za tymi Tomahawkami to nie :[

 

Ładne są, ładniejsze niż na fotach, zwłaszcza srebrne ;)

No i grają...

Też czekam na wrzutę do maszyny, nerwowo już na każdego esa reaguję. Normalnie jak dziecko na gwiazdkę...

A Ty tu jeszcze atmosferę podgrzewasz ;)

Nie podgrzewam. Srebrne ładne, taki klejnocik bardziej niż pchełki.

Kolczyki które grają ;)

Wygrzanie doda im trochę basu. Druga kwestia ułożenia w uszach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mi tam dupy nie urwały. Założyłem, posłuchałem ze dwa kawałki i niech się grzeją z DX50 na maksymalnym gainie. Może następne wrażenie będzie lepsze. Trochę żałuję, że nie wziąłem czarnych, bo takie etui to nawet wstyd komuś oddać za darmo, ale niech leży - może żonie spodoba się bardziej niż czarne etui AKG jakie jej dałem.

 

Co dla mnie nie tak - strasznie jasne. To już nawet Monki prosto z koperty były trochę ciemniejsze. Nie spodziewałem się, że kupuję douszne Ety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mi tam dupy nie urwały. Założyłem, posłuchałem ze dwa kawałki i niech się grzeją z DX50 na maksymalnym gainie. Może następne wrażenie będzie lepsze. Trochę żałuję, że nie wziąłem czarnych, bo takie etui to nawet wstyd komuś oddać za darmo, ale niech leży - może żonie spodoba się bardziej niż czarne etui AKG jakie jej dałem.

 

Co dla mnie nie tak - strasznie jasne. To już nawet Monki prosto z koperty były trochę ciemniejsze. Nie spodziewałem się, że kupuję douszne Ety :P

Są jasne, fakt, ale to nie zmienia faktu, że mają : detal, scenę, rozdzielczość i precyzję.

Zaś co do charakterystyki? Gdyby były "samą jasnością" trudno byłoby mi to znieść.

Ja ich aż tak drastycznie w tym względzie nie odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ich problemem jeśli już, jest niedobór najniższego basu.

Nie nazwę jednak przez to ich grania suchym i zimnym.

Zauważyłem też, że poziom niskiego basu zależy od nagrania więc i od masteringu.

Są utwory gdzie jest fajny, są i takie gdzie go prawie nie ma lub jest na granicy słyszalnosci.

Góra - jest detal, szczegół i jeszcze mnie tam nic nie zakłuło, a jestem na to dosyć wrażliwy. Podobnie jak na za bardzo piłujące wyższe średniej - spokojnie jednak wysłuchałem sobie Garbarka, którego saksofon potrafi nieznośnie wbić się w mózg. Toporki jednak nie zrobiły mi w tym względzie lobotomii.

Zaś przez całą płytę Salzau Larsa D. słychać "wróbelki".

Myślę więc, że jak na pchły jest całkiem fajnie.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności