Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

Gram kolejną postacią dla relaksu...ale jedno ale..Miyazaki ty wariacie ,czemu tak to zrobiłeś?

Zacząłem rycerzem, a se zrobię sobie postać pod włócznię rycerzy z Lothric....

Ale weź to zdobądź...

Rycerz zaczyna z 7 punktami szczęścia..nie ma sprawy, rozwijam do 15 poziomu...i co k.....a?

Ano nic, nadal nie mogę jej znaleźć z ciała rycerzy ....to jakiś żart.

Grasz inną postacią, szczęścia masz 10....a wypadają ci super sprzęty, rozwijasz szczęście i nic...jakbyś w ruletkę grał w kasynie,gdzie oszukują...

Odechciewa się...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pakowanie w szczęście trochę się mija z celem, chyba, że planujesz build pod nie.

Item discovery 107 a 115 to w sumie żadna różnica. Jesteś pewien, że farmisz w dobrym miejscu?

No i warto zaopatrzyć się w pieniążki do farmienia.

BTW Wydaje mi się, że mam u siebie tę włócznię. A że nie jestem spearheadem to mogę odstąpić jak jesteś na PC.

Edytowane przez Magni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią odbiorę ta broń...akurat gram i mam wersję na pc.

Nie rozumiem tej gry....grasz inną postacią. masz szczęścia tylko 7 czy 9 punktów ,to ci wypada wszystko...czego nie chcesz.

Jak rozwiniesz szczęście i oczekujesz tej broni pod postać co robisz, za cholerę nie chce wypadać.

Ale bym obił z chęcią Miyzazakiego za coś takiego....

Ja już chę od początku gry grać tą bronią docelową a nie męczyć się mieczykiem standardowym.....ehhhh.

Jestem teraz na wieży na ścianie...

Gram jako Zbyszko...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź jeszcze sprawdź czy przypadkiem nie masz tej broni w ekwipunku.

Przedwczoraj farmiłem Ringed Knight Paired Greatsword, z dobrą godzinę, po czym okazało się, że wypadło mi za pierwszym razem a ja po prostu nie zauważyłem :D

Ja teraz w pracy jestem, do kompa dopiero po 23 się dostanę :<

Edytowane przez Magni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..gram już 3 lata w tą grę ,przeszedłem z 20 razy albo więcej...wszystkie części zaliczyłem...znam od podszewki...ale tego nie rozumiem.

Dzisiaj to idę do roboty na nockę...może jutro się umówimy,chyba że wreszcie mi wypadnie ta włócznie, ciekawe ile razy trzeba to zaliczyć.

Teraz to nawet nic mi nie wypada..żart jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niby fajnie ale z ceną trochę pojechali jednak. Czaiłem się na jakieś promo starej wersji a tu boom, dali nową a cena jak za nowy produkt. Jedynkę mam na PSa ale i tak skończy się, że kupię tego pieprzonego remastera QQ. 

Ech #praisethesun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jednak Miyazaki powinien trafić za kratki..zasłużył....co najmniej 3 lata...he,he...Jestem w Irithilu...te wielkie potwory mnie rozwalają...żarty jakieś, czy też Mijazakiego ostatnia zagrywka?...pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

warto zainwestować w Scholar Of The First Sin po skończeniu DS3?

Póki co, jeszcze męczę DS3, do pokonania został mi Bezimienny, Lorian i Lothric, no i chyba Dusza Pogorzelisk. Z Bezimiennym mam trochę problemów, więc pewnie trochę jeszcze zejdzie ale już się zastanawiam w co tu zagrać po zakończeniu. DS1 raczej odpuszczę, trochę za stare i brzydkie jak cztery litery, Bloodborna nie ma na PC, więc pozostaje DS2 ale opinie o tej odsłonie są mieszane.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Destruktor napisał:

Mnie wykończyli bracia w ds3 - podchodziłem do nich tyle razy że straciłem totalnie ochotę na grę, nawet mnie to już nie denerwowało, po prostu widocznie nie jestem stworzony do wygrania z tymi gnojami :P

No ja mam trochę trudniej z Soulsami, gra sama w sobie jest dosyć trudna albo raczej niewybaczająca, dodatkowo gram dysponując tylko jedną, w pełni sprawną ręką, więc robi się trochę trudniej...

Dotychczas, największe problemy miałem z Iudexem( jeszcze nie wiedziałem z czym to się je. Następnie z Aldrichem(skubany) i Tancerką. Ostatecznie Tancerka okazała się dosyć łatwa kiedy poszedłem na nią z Mroczną Dłonią.

7 minut temu, Palpatine napisał:

Dark Souls I jest bezapelacyjnie najlepszą z części sagi.

Być może ale teraz wygląda już bardzo słabo i zakładam że sterowanie na PC również nie robi szału.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mihu83 napisał:

Być może ale teraz wygląda już bardzo słabo i zakładam że sterowanie na PC również nie robi szału.

Grafika jest ok. Szczególnie jak kilka miesięcy temu wyszedł remaster. Przeszedłem na premierę na PS3 i PC, i remastery na PC i PS4 i grało mi się rewelacyjnie. Grafika i sterowanie na padzie bardzo przyzwoite. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze bawi jak się ludzie wyzywają (nie gdy dyskutują tylko wyzywają właśnie) która część/boss jest najtrudniejszy bo to zawsze zależy od tego w co grałeś pierwsze/jak grasz/jaka postać. W 3ce dla mnie np najgorsi bossowie (oprocz braci) to tancerka, pontiff, a np taki aldrich - 3 podejścia i luzik, champion gundyr - za 1 razem, dla niektórych totalny koszmar. Więc ja zawsze podchodzę ze zrozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Grafika jest ok. Szczególnie jak kilka miesięcy temu wyszedł remaster. Przeszedłem na premierę na PS3 i PC, i remastery na PC i PS4 i grało mi się rewelacyjnie. Grafika i sterowanie na padzie bardzo przyzwoite. 

Tylko cena za ten Remaster😄 Niestety nie mogę grać na padzie, mam tylko jedną sprawną rękę, już na klawie muszę się nagimnastykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Destruktor napisał:

 W 3ce dla mnie np najgorsi bossowie (oprocz braci) to tancerka, pontiff, a np taki aldrich - 3 podejścia i luzik, champion gundyr - za 1 razem, dla niektórych totalny koszmar. Więc ja zawsze podchodzę ze zrozumieniem ;)

Muszę przyznać, że na Pontiffa wezwałem przy****sa, inaczej dostałbym szału.

Z Iudexem miałem problem głównie dlatego, że wcześniej nie grałem w żadne Soulsy i nie wiedziałem czego się po tej grze spodziewać, później już było ok.

Do Aldricha podchodziłem chyba 20 razy😁. Raz byłem zbyt zachłanny, został tylko jeden cios żeby go ubić ale skubany wypuścił deszcz strzał gdy próbowałem wyprowadzić cios i po zabawie.

7 minut temu, Palpatine napisał:

Wg mnie najtrudniejszy był Demons Souls, później Dark Souls - Anor Londo i bagna to był koszmar. W jednym i drugim spędziłem tydzień. Trzeba przyznać, że Dark Souls III i Bloodborne to już są mocno uproszczone wersje Soulów.

W takim razie Demon i DS1 to chyba nie dla mnie, nie mam już nerwów na takie gry. DS3 potrafił mnie mocno zirytować ale i tak uwielbiam tą grę, zwyczajnie jest inna niż cały ten crap, który od kilku lat wychodzi. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.

 

p.s.

W sumie ten Remaster nie wygląda źle jak teraz patrzę na YouTube.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mihu83 napisał:

W takim razie Demon i DS1 to chyba nie dla mnie, nie mam już nerwów na takie gry. DS3 potrafił mnie mocno zirytować ale i tak uwielbiam tą grę, zwyczajnie jest inna niż cały ten crap, który od kilku lat wychodzi. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.

Ale jaka satysfakcja. Żadna gra nie daje takiej :)

30 minut temu, Mihu83 napisał:

p.s.

W sumie ten Remaster nie wygląda źle jak teraz patrzę na YouTube.

Wygląda bardzo dobrze, a gameplay jeszcze lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mihu83 napisał:

Zobaczymy, może jednak zrobię podejście do DS1.

Osobiście polecam. To jedna z tych gier, które kończysz po raz pierwszy i szczerze robi się smutno bo już drugi raz tej przygody nie przeżyjesz, szczególnie jak ktoś wkręci się w lore swiata :). Ja obecnie wkręciłem się w lore Bloodborne i oglądam materiał, który tłumaczy fabułe przez ponad 50h, a ktoś inny Ci powie, że to zwykły slasher ;)

 

13 minut temu, Mihu83 napisał:

Odnośnie Seikiro - jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie, szczególnie że oprócz vaibu Soulsów wyczuwam tam coś z Tenchu, a to duży plus.

Też jestem bardzo ciekaw. From Software :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności