Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Kupiłem One S aby wreszcie zagrać  DS3, a co robię? Gram w DS2 na One S, a 3 nawet nie odpaliłem :) Gra mocno różni się od edycji na PS3 jest więcej przeciwników i to już od początku tych mocniejszych. Podoba mi sie więcej klatek animacji - płynniej to chodzi i nie wspominając o różnicy w samej grafice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oj, bym powiedział że nawet warto dla tej gry kupić używkę ps4, bo ta gra jest tak dobra że warto, potem odsprzedać nie problem właściwie z małą stratą kasy.

Albo pożyczyć od znajomego ps4 na 2 tygodnie,tak...bloodborne to długa gra, i dla tego też tak satysfakcjonująca...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam znowu w Dark Souls 3, dorwałem Mroczny Miecz, mój ulubiony kiedyś i lipa...

Strasznie go osłabiono jak i resztę broni też, niemal 1/3 słabszy teraz jest...no ale trzeba przyznać to był chyba najlepszy

mieczyk jednoręczny, za potężny nawet chyba...

Jest trudniej, to i ciekawiej...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurczę,chyba najciekawszy rajd zaliczyłem w DS3 jak na razie.

Pomagałem jednemu graczowi plus jeszcze jeden, w trójkę  przeszliśmy całe archiwa ,gdzie nas z 6 gości najechało....:ph34r:

Pokonaliśmy wszystkich,potem przy tych 3 NPC przed Lorthianem ,wyskoczyła dwójka atakujących ludzi, czyli razem było 5 na 3 , daliśmy radę....he,he.

Nawet Bosa daliśmy radę na oparach estusa....ufff. Ale nałapałem dusz, aż na 5 leveli starczyło...szok.

Chyba jeszcze nie trafiłem na tak zgranych gości,lecieliśmy jak wariaty...świetna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

Kurczę,chyba najciekawszy rajd zaliczyłem w DS3 jak na razie.

Pomagałem jednemu graczowi plus jeszcze jeden, w trójkę  przeszliśmy całe archiwa ,gdzie nas z 6 gości najechało....:ph34r:

Pokonaliśmy wszystkich,potem przy tych 3 NPC przed Lorthianem ,wyskoczyła dwójka atakujących ludzi, czyli razem było 5 na 3 , daliśmy radę....he,he.

Nawet Bosa daliśmy radę na oparach estusa....ufff. Ale nałapałem dusz, aż na 5 leveli starczyło...szok.

Chyba jeszcze nie trafiłem na tak zgranych gości,lecieliśmy jak wariaty...świetna gra.

Tak powinna wyglądać otwarta gra z implementacją gry sieciowej. Nie wiesz, co się trafi, a cała opowieść dorabiasz w zależności kogo spotkasz. A równie dobrze można wszystko solo robić - do wyboru do koloru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2017 o 15:00, bachankas napisał:

Tak powinna wyglądać otwarta gra z implementacją gry sieciowej. Nie wiesz, co się trafi, a cała opowieść dorabiasz w zależności kogo spotkasz. A równie dobrze można wszystko solo robić - do wyboru do koloru :)

O ile nie trafisz na takich:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rozwaliłem drugi raz w karierze gracza pada, raz konsolę ps3...he,he...

Kraina dodatkowa w DS3 ,długoszyje i smok ...wiadomo...kogoś fantazja poniosła z poziomem trudności, a ci wielcy z toporami to już w ogóle...

Chińska podróbka pada Xbox 360 poszła do piachu...:P

Edytowane przez Soundman1200
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tej gry, chociaż w sumie nie wiem, czy będzie mi się chciało. :P Mam kilka gier kupionych, które się kurzą. Nie do końca leży mi art desing tej gry. Multi wydaje się dosyć ciekawe (i nieco przypomina Jedi Academy).

Jak tak patrzę po necie, to piromanta nie jest najłatwiejszą klasą? Walisz fireballami z dystansu i nie musisz się męczyć z unikami, parowaniem etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pierwszy raz gram postacią pod cuda, wszystko ładnie szło do tej pory, ale mam kłopot.

Znikła mi nauczycielka cudów, ta mniszka na biało...nie mówcie że ten drab jej ochroniarz ją zabił, i że już nie wróci?

Kto mnie teraz będzie cudów uczył?...błeee:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności