Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Najciezej było z 4 Kings. 

Jakie jaszczurki Ciebie biją? 

No te na 2 nogach skubańce po otwarciu bramy po 2 dzwonach....ale nie omijanie  tylko walka....

Z 4 Kings to zabawka, z toporem czarnych rycerzy oraz dopakowaną postacią raz dwa ich pokonywałem...he,he.

Jaka broń na jaszczury?...mam teraz topór zwykły na + 5 oraz nóż rzeźnicki na + 5 ...lipa, halabarda dobra ale nie chcę jej rozwijać.

Godzinę temu, rfzb napisał:

Dla mnie znowu dwójka najcięższa :D

2 jka najłatwiejsza część DS, nie dość że mamy do woli kamieni leczących to jeszcze ogniska co rusz obok siebie i możliwość teleportacji od razu...

Normalnie jak dla dzieci, za bardzo ułatwili twórcy tą wersję...

Polecam zacząć postacią z nikąd, tylko z pałką...he,he, są emocje dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

No te na 2 nogach skubańce po otwarciu bramy po 2 dzwonach....ale nie omijanie  tylko walka....

Z 4 Kings to zabawka, z toporem czarnych rycerzy oraz dopakowaną postacią raz dwa ich pokonywałem...he,he.

Jaka broń na jaszczury?...mam teraz topór zwykły na + 5 oraz nóż rzeźnicki na + 5 ...lipa, halabarda dobra ale nie chcę jej rozwijać.

2 jka najłatwiejsza część DS, nie dość że mamy do woli kamieni leczących to jeszcze ogniska co rusz obok siebie i możliwość teleportacji od razu...

Normalnie jak dla dzieci, za bardzo ułatwili twórcy tą wersję...

Polecam zacząć postacią z nikąd, tylko z pałką...he,he, są emocje dopiero.

Te jaszurki....tarcza i cios w plecy....easy.

4Kings na 1LV - giniesz na strzała...topora czarnych rycerzy to na tym poziomie nawet nie podniesiesz ;)

Dla mnie każda część jest łatwiejsza...najtrudniejszy był Demon's Souls, później. Dark 1,2 i 3. Aczkolwiek ostatnie DLC to koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu przeklęte miejsce w Anor Londo DS1, rycerz na półce i mnie zwala albo te skrzydlaki z piorunami załatwiają.

Chyba najtrudniejszy moment dla mnie tej gry,uczy pokory jak nic.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z okazji premiery Fire Fades zakupiłem świeże eneloopy, załadowałem do pada i ponownie zabieram się za DS 3 :D Ostatnio grałem od razu po premierze w gołą podstawkę postacią STR pod ultra greatswordy. Teraz chciałbym spróbować czegoś typu DEX albo STR/DEX, jakieś pomysły? Głównie PvE, szkolić się w PvP nie mam za bardzo czasu i chęci, interesuje mnie postać, którą dam radę ograć te podobno trudne DLC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie postać pod DEX40/STR40 . Katane zdobywasz na samym początku gry...a w drugim DLC dodali najlepszą katane w grze ;)

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Frayed+Blade

Drugie DLC jest mega trudne. Ja jestem poniżej 100 lv i idzie mi tam jak po grudzie.

 

Po 200h moja przygoda z DS3 została zakończona. Drugi dodatek mnie przeorał totalnie, już nie ten reflex. Świetna seria, ostatnia część tej trylogii dała mi dużo radości, cierpienia i nerwów ale było warto. Szkoda, że to pożegnanie z tak wspaniałą serią na długi długi czas. Może kiedyś wrócę do "3" ale nie prędko :D

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby DEX fajny, ale nie jestem pewien, czy chcę przez całą grę latać z uchigataną :D Na razie jestem rozdarty, ale chyba spróbuję tak jak mówisz DEX/STR. Z tego co widzę to pod tego builda są też fajne greatswordy.

 

Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i zacząłem knightem :D Przebijanie się w tej zbroi przez Undead Village to dla mnie jeden z lepszych momentów w serii.

Edytowane przez rfzb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Palpatine napisał:

Zrób sobie postać pod DEX40/STR40 . Katane zdobywasz na samym początku gry...a w drugim DLC dodali najlepszą katane w grze ;)

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Frayed+Blade

Drugie DLC jest mega trudne. Ja jestem poniżej 100 lv i idzie mi tam jak po grudzie.

 

Po 200h moja przygoda z DS3 została zakończona. Drugi dodatek mnie przeorał totalnie, już nie ten reflex. Świetna seria, ostatnia część tej trylogii dała mi dużo radości, cierpienia i nerwów ale było warto. Szkoda, że to pożegnanie z tak wspaniałą serią na długi długi czas. Może kiedyś wrócę do "3" ale nie prędko :D

Gdyby Palpatine był mądry i zaczął 2 dodatek do DS3 ze 120 lev ,to byłoby mu sporo łatwiej..no ale...he,he. Gry RPG liczy się głównie levelowanie....

3 godziny temu, rfzb napisał:

Niby DEX fajny, ale nie jestem pewien, czy chcę przez całą grę latać z uchigataną :D Na razie jestem rozdarty, ale chyba spróbuję tak jak mówisz DEX/STR. Z tego co widzę to pod tego builda są też fajne greatswordy.

 

Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i zacząłem knightem :D Przebijanie się w tej zbroi przez Undead Village to dla mnie jeden z lepszych momentów w serii.

Rycerz w DS3 ma spore fory...może robić przewroty od razy szybkie,koniec świata, w takiej zbroi no....zaszaleli, nie ma jednak jak DS1 gdzie fizyka  była bardziej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Gdyby Palpatine był mądry i zaczął 2 dodatek do DS3 ze 120 lev ,to byłoby mu sporo łatwiej..no ale...he,he. Gry RPG liczy się głównie levelowanie....

Nie wiem, czy te 20 poziomów w moim przypadku zrobiłoby jakąś wielką różnicę. Może z 50 ;)

Chyba przejdę sobie całość jeszcze raz buildem pod STR. Nigdy żadnej części nie przeszedłem tankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Palpatine napisał:

Nie wiem, czy te 20 poziomów w moim przypadku zrobiłoby jakąś wielką różnicę. Może z 50 ;)

Chyba przejdę sobie całość jeszcze raz buildem pod STR. Nigdy żadnej części nie przeszedłem tankiem.

Postacią STR też nie potankujesz zbytnio, bardziej chodzi o wykorzystywanie zasięgu tych gigantycznych broni :D Ja pod koniec trójki żeby FUGSa udźwignąć to musiałem zbroję zdejmować, bo statów brakowało, nie dałem rady nosić kompletnego setu z mocną tarczą. Poza tym poise w trójce już nie daje takiej przewagi jak w poprzednich częściach. W dwójce w secie Havela faktycznie można było ciosy brać na klatę, w trójce już gorzej. No chyba, że coś DLC zmieniły, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności