Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

Doszła mi wreszcie karta 1060 do DS3....zabaweczka, w 2560/1600 55/60 klatek...to rozumiem.

Wreszcie można powrócić do świata Dark Souls, ale chyba zrobię nową postać, wyszedłem z wprawy z DS3.

Doszła mi wreszcie karta 1060 do DS3....zabaweczka, w 2560/1600 55/60 klatek...to rozumiem.

Wreszcie można powrócić do świata Dark Souls, ale chyba zrobię nową postać, wyszedłem z wprawy z DS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tybysh napisał:

Ja nadal czekam na podrasowaną wersję w niższej cenie (pewnie znów będą chcieli zrobić ludzi w ciula jak przy okazji DSII:SotFS), tylko zawsze na wiosnę ciągnie mnie do Soulsów;/ Warto? Czy jednak przejść kolejny raz 1 i 2?

Tybysh chłopie, 2 dodatek DS3 to najlepszy i najtrudniejszy dodatek do Soulsów ever...tylko dla zawodowców.

Bossowie są niesamowici....60zł za dodatek to jak za darmo za te emocje.

Wyskoczyłem z ciekawości postacią na 145lev , n+....2 ciosy zwykłego przeciwnika i do piachu....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Jaką podrasowaną wersję?

Poczytaj o Dark Souls II: Scholar of the First Sin, dodali drobne poprawki i wydali to jako oddzielną grę, przez co podzielili bazę graczy (serwery z DSII nie są kompatybilne z wersją SotFS). Dla mnie to było cebulactwo z ich strony.

 

Co do trudnych bossów - miałem w soulsach problem tylko z jednym - Darklurker, magiem bym go pewnie szybko sklepał ale nie grywam magami (za łatwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tybysh napisał:

Poczytaj o Dark Souls II: Scholar of the First Sin, dodali drobne poprawki i wydali to jako oddzielną grę, przez co podzielili bazę graczy (serwery z DSII nie są kompatybilne z wersją SotFS). Dla mnie to było cebulactwo z ich strony.

No nie wiem. Ja tą wersje kupiłem i powiem więcej, mimo że przeszedłem wcześniej DS2 to czekałem na nią z wypiekami na twarzy, po czym przeszedłem dwójkę jezcze dwoma postaciami. From Software to studio, które jako jedyne preorderuje, kupuje season passy (seria Souls) bo wiem, że trzymają holernie wysoki poziom i nigdy się nie zawiodłem.

A jak mieli okazję poprawić gre graficznie to to zrobili. Wiesz ja po części zarabiam pracując twórczo i uważam, że jeśli ktoś wykonał fajną pracę to warto mu za nią zapłacić. Każdy może sam zagłosować portfelem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szczególnie, że najpierw skroili graficznie DSII przed premierą aby później "dodać" to jako nową grę, proszę Cię;) Nie napracowali się zbytnio nad SotFS, jeżeli ktoś wcześniej posiadał DSII z dodatkami to nie widzę sensu w przesiadce na SotFS za pełną kwotę, do tego połowa ludzi uciekła z multiplayera, więc dla mnie to było nie do przyjęcia (połowę czasu spędziłem na multi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem DS2 ze wszystkimi DLC na PS3 a na PC kupiłem już tą poprawioną wersję. Bawiłem się świetnie w obu. We wszystkich Soulsach spędziłem kilka tysięcy godzin, jakbym miał policzyć ile kosztowała mnie godzina zabawy we wszystkie ich produkcję to wyjdzie pewnie mniej niż 25 gr za 1h zabawy. Płakać nie będę.

Mało tego...wersja poprawiona wyszła po roku czasu ze wszystkimi DLC.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że polecieli w ciula i tyle. Ciebie przejście na SotFS nie bolało bo przy okazji zmieniłeś platformę, osoby które preorderowały DSII (np. ja) zostały wyrolowane, na najlepszej pozycji byli ci, którzy poczekali na wersję końcową (SotFS), dlatego teraz będę czekał na coś podobnego przy DSIII, z pewnością powtórzą ten ruch - wiedzą, że ludzie to łykną i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie żadnej nowej wersji DS3. Teraz wyszła wersja GOTY ze wszystkimi DLC za połowę ceny w zasadzie. From Software nie rozwija już tego silnika i w najbliższych latach nie wydadzą żadnego projektu Soulsowego przynajmniej do końca 2019 r.

Coś mi świta, ale wyprowadź mnie z błędu...czy te złe FS nie dawało gracom PC tej poprawionej wersji za darmo jeśli ktoś posiadał wcześniej podstawkę i season passa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - szczerze mówiąc nie pamiętam :) Coś mi świta, że dawali tylko zniżkę, do tego był na steamie problem z odróżnieniem nowszej wersji od starszej i często ludzie płacili za nie to co chcieli. Nie mam pewności ponieważ nie miałem dodatków, gdyby nie podzielili serwerów to bym był zadowolony (SotFS był tańszy niż zakup wszystkich dodatków) ale po wypuszczeniu tej wersji (która różniła się nowszą wersją dx, drobnymi poprawkami w multi oraz dodaniem kilku przeciwników - coś co można rozwiązać darmowym patchem) baza graczy została podzielona na pół, moja ulubiona zabawa w postaci obrony dzwonnicy stała się oczekiwaniem w nieskończoność na innych graczy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tybysh napisał:

Powiem tak - szczerze mówiąc nie pamiętam :) Coś mi świta, że dawali tylko zniżkę, do tego był na steamie problem z odróżnieniem nowszej wersji od starszej i często ludzie płacili za nie to co chcieli. Nie mam pewności ponieważ nie miałem dodatków, gdyby nie podzielili serwerów to bym był zadowolony (SotFS był tańszy niż zakup wszystkich dodatków) ale po wypuszczeniu tej wersji (która różniła się nowszą wersją dx, drobnymi poprawkami w multi oraz dodaniem kilku przeciwników - coś co można rozwiązać darmowym patchem) baza graczy została podzielona na pół, moja ulubiona zabawa w postaci obrony dzwonnicy stała się oczekiwaniem w nieskończoność na innych graczy;/

Nadal niewierny Tybyshu ,wieleu graczy gra w DS2 , tak że widać jak ta gra jest popularna,nie wiem czy nie bardziej od DS3...he,he.

Też miałem przejścia, najpierw PS3 i zwykła wersja DS2 potem dopakowana na PS4, ale Tybysh, chłopie...dopiero wersja w 60 klatkach  to jest DS 2 pełną gębą...jak nie grałeś,nie wiesz co tracisz....jak najbardziej warto i nie narzekaj, miecz w ręce i siekaj przeciwników....he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

Nadal niewierny Tybyshu ,wieleu graczy gra w DS2 , tak że widać jak ta gra jest popularna,nie wiem czy nie bardziej od DS3...he,he.

Też miałem przejścia, najpierw PS3 i zwykła wersja DS2 potem dopakowana na PS4, ale Tybysh, chłopie...dopiero wersja w 60 klatkach  to jest DS 2 pełną gębą...jak nie grałeś,nie wiesz co tracisz....jak najbardziej warto i nie narzekaj, miecz w ręce i siekaj przeciwników....he,he.

Przecież DSII od samej premiery na PC latał w 60 fps;) W jedynkę grałem w 30fps z dropami do 18fps (słaby sprzęt).

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pc tak,ale na ps3 miałeś żałosne 30 klatek..widać tego nie przeszedłeś...szczęściarz....

Czy Tybysh jest tak odważny by wkroczyć śmiało w bezlitosny świat DS3 i jego dodatków?

Tutaj już nie ma pójścia na łatwiznę....albo zwyciężasz albo giniesz marnie, wybór należy do Ciebie...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na promocję, zamówiłem preorder ale przed samą premierą odwołałem, za dużo kasy chcieli;) Za jedynkę z dodatkiem zapłaciłem 30 zł - tego nic nie pobije:) Dwójkę kupiłem w preorderze, ostatnią część przeczekam, im więcej zapomnę z DS 1 i DS2 tym będzie trudniej (fajniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tybysh napisał:

Czekam na promocję, zamówiłem preorder ale przed samą premierą odwołałem, za dużo kasy chcieli;) Za jedynkę z dodatkiem zapłaciłem 30 zł - tego nic nie pobije:) Dwójkę kupiłem w preorderze, ostatnią część przeczekam, im więcej zapomnę z DS 1 i DS2 tym będzie trudniej (fajniej).

Aaaa to Tybysh jaki oszczędny no...ale też podziwiam że możesz się powstrzymać przed zakupem ostatniego,najlepszego z całej serii DS dodatku...60zł, tyle co 3 butle wódki....warto...będziesz płakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tybysh napisał:

Po co mi dodatek skoro nie mam nawet podstawki?:) Poczekam aż komplet będzie poniżej 100 zł.

Ha ,no to jednak Tybysh nie jest w pełni fanem DS, jeżeli potrafi czekać na obniżkę ceny ,inne cuda...błeee, daję minusa Tybyshowi jak tak.

Prawdziwy fan,kupi szybko teraz co jest,cenowo i tak nie jest źle a emocje bezcenne...

To tak jakbym czekał ,mając dziewicę 25 letnią ,aż się zestarzeje do 35 lat...dla mnie perwersja normalnie...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięć nie myli to DSIII w takcie premiery kosztowało 260 zł razem z przyszłymi dodatkami, można być fanem ale trzeba mieć również własny rozum, mi było szkoda takiej kasy na grę i tyle, ale rozumiem co próbujesz zrobić (podświadomie chcesz mnie skusić na DSIII, wyczuwasz we mnie słabość bo przecież zacząłem znowu myśleć o soulsach, chwila słabości i zamówię xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he....teraz to chyba 160 zł by wyszło za używki....chyba warto szefie?!

http://allegro.pl/dark-souls-iii-3-pc-klucz-skan-steam-automat-24-7-i6517601745.html

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności