Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dark Souls 3


rfzb

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś? Jak wrażenia? Mi się udało kilka godzin spędzić i jak na razie jest elegancko :) Na pewno łatwiejsza niż poprzednie części, więc jak kogoś odrzuciła jedynka czy dwójka to może teraz spróbować. Na plus konstrukcja świata podobna do tego z DS1 - mniej liniowo niż w DS2, więcej skrótów do odblokowania. Najbardziej podoba mi się ten genialny klimat, chyba najlepszy ze wszystkich trzech części, wygląda to jak DS1 z domieszką Bloodborne, bardzo mrocznie. Przemierzanie Undead Village w zbroi rycerza to czysta przyjemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem Dex build. Dla mnie 10/10. Bardzo dużo nawiązań do Demon's Solus i Dark Souls 1. Kreacja świata rewelacyjna, bardzo fajne linie questowe, kilka bosów które spuszczają niezłe wciry. Czy łatwiejsza niż poprzednie części nie wiem, ja bawiłem się świetnie mimo tego, że wszystkie Soulsy znam na pamięć. Zacząłem grać teraz STR build i bawię się od nowa rewelacyjnie. Gram na Pc padem od PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Ja swoją wersję na pc właśnie zamówiłem, tylko Dark Souls jeszcze mnie kręci z gier, klimat rządzi...

Przeszedłem wszystkie części, chyba najbardziej lubiłem Dark Souls 1 który okazał się najprzyjemniejszy w odbiorze,

i wbrew pozorom dosyć łatwy, w dwa dni na upartego da się przejść.

Widzę po filmikach że DS3 to jakby mieszanka wszystkich gier z serii, nawet są postaci znane z Demons Souls, świetnie...

Najtrudniejsza dla mnie była Demons Souls, mało ognisk, łatwo było zginąć,spaść...zimny pot aby nie zepsuć czegoś., i ten surowy klimacik...mniam. Najwięcej też kląłem przy tej grze...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Demon's był najtrudniejszy, Dark1 był najlepszy, Dark2 był najbardziej nijaki ale nadłuższy. A DS3 to ukłon dla fanów serii. Lokacje, znane postacie. Sam miód i orzeszki. Ok 50h zajęło mi pierwsze przejście i nie bawiłem się tak dobrze w żadnej grze od dekady. Linie questowe są tak pokomplikowane, że chyba trzeba albo wspomagać się wiki albo NG+++

Pierwsze 4h to samouczek, a później robi się znacznie trudniej.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja swoją wersję na pc właśnie zamówiłem, tylko Dark Souls jeszcze mnie kręci z gier, klimat rządzi...

Przeszedłem wszystkie części, chyba najbardziej lubiłem Dark Souls 1 który okazał się najprzyjemniejszy w odbiorze,

 

Udało ci się zagrać w DS1 na PC ?? :D

Ja po 5 minutach wyłączyłem bo nie mogłem zdzierżyć tego portu. Jak zagrasz w trójke daj znać jak chodzi na kompie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja swoją wersję na pc właśnie zamówiłem, tylko Dark Souls jeszcze mnie kręci z gier, klimat rządzi...

Przeszedłem wszystkie części, chyba najbardziej lubiłem Dark Souls 1 który okazał się najprzyjemniejszy w odbiorze,

 

Udało ci się zagrać w DS1 na PC ?? :D

Ja po 5 minutach wyłączyłem bo nie mogłem zdzierżyć tego portu. Jak zagrasz w trójke daj znać jak chodzi na kompie :)

 

 

DS1 na PC chodzi normalnie, nie wiem skąd te problemy :huh: Ds fix do wymuszenia 60fps, do tego pad i można umierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź grę teraz, trochę już minęło od premiery. Na porządnym kompie nie ma problemów, wiadomo - może czasem przymulić w Blightown chociaż na moim i5 2500+gtx960 nic nie zauważyłem. Pierwszy raz ją ogrywałem na celeronie+gtx450, wtedy było słabo - ale i tak przyjemnie się grało. Aktualnie są problemy z multi w DS1.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

No teraz to już super się gra w DS1 na pc, jak wyszła wersja z DLC to poprawa spora.

Pamiętam jak grałem na ps3 w DS1 tam to cięło i spowalniało ładnie...he,he.

Ho,ho..widzę że wreszcie poprawili łuk w DS3 ,szybkie strzelanie oraz mocny naciąg, zwiększone obrażenia.

Największą dla mnie wadą w dotychczasowych Soulsach byłą realistyczność zachowań łuku, a raczej jej brak.

Przecież jeden hit w głowę i powinno być po przeciwniku...wreszcie to poprawili.

Nie mogę się doczekać jutra,jak dostanę swoją kopię gry ... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Aaaarrrgghhh.....Dark Souls 3....to najtrudniejsza, najwredniejsza, najbardziej wymęczająca i pozbawiająca nadziei gra z serii....wow...

Mam teraz 45 lev, został mi jeden ember, zero szans i nadziei ...ciężko jak nie wiem...pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

A dla mnie DS3 najtrudniejszy jak na razie....ciągle wzywam pomocy ludzi, kiedy w poprzednich częściach rzadko...

Przeciwnicy mądrzejsi i zaskakują ciągle...masakra....po co ja kupowałem tą grę...koszmar ...

Moja kolejność to DS3, Demons Souls, DS1, DS2.....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też wydaje, że trójka jest łatwiejsza. Jako knight na początku gry rozwala się przeciwników dwoma ciosami, bardzo dziwne uczucie :P Jak na razie miałem problem tylko z Abyss Watchers, reszta maksymalnie 3 podejścia. W jedynce pamiętam, że gdzieś w połowie na postaci DEX z great scythem robiło się zbyt łatwo. W dwójce jakoś lepiej to było zbalansowane, a ograniczenie maksymalnego hp dopóki się tego pierścienia nie znalazło to było naprawdę konkretne utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka upgradowania broni bardziej jak w Jedynce czy Dwójce?

BTW. nie żebym się chwalił ale z dotychczasowych "soulsów" tylko Demon's Soul udało mi się przejść bez wsparcia neta, także dla mnie jest najłatwiejszy, dwójka wcale nie widziała mi się z kolei taką łatwą :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

No, drugie podejście ,inna postać i jest łatwiej.

Tym razem nie cudowałem od razu z Claymorem, trochę za wolna broń i mnie przeciwnicy wykańczali.

Zwykły szeroki miecz dopakowany sprawdza się sporo lepiej, szybki, można spamować atakiem.

Nie mam na razie pomysłu jaką dalej broń wybrać,..jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności