Skocz do zawartości

Fiio x5 ll odtwarzanie utworów


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę temu kupiłem Fiio x5 2nd gen. Po włączeniu pauzy i wyłączeniu odtwarzacza pojawia się następujący problem,po ponownym włączeniu fiio.

Odtwarzacz nie zapamiętuje na jakim albumie był wyłączony i

za każdym razem muszę szukać

na liście albumów gdzie był wyłączony.

Czy można temu zaradzić,jeśli tak to co dokładnie muszę zrobić,bo jeszcze nie ogarnąłem obsługi fiio

 

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję pisać w temacie o fiio x5II, bo widzę już Twój conajmniej 4 temat z kolejnym pytaniem.

Jeżeli zadasz tam pytanie to najszybciej dostaniesz odpowiedź od użytkowników.

A z własnego doświadczenia zauważyłem, że w trybie stand by zapamiętuje ostatni utwór, natomiast po wyłączeniu zaczyna od nowa.

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do play settings i wybierz resume mode tak żeby było ustawione na last position.

Działa dopóki jesteś w trybie odtwarzacza, obojętnie czy standby czy wylaczasz.

Jeśli podłączysz do kompa jako Dac to się wtedy kasuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Co do sprawdzenia w pierwszej kolejności instytucji sprawa wygląda tak,nie jestem biegły w j.angielskim,konsultowałem się w mp3store i poinformowano mnie że instrukcji po polsku nie ma,ale ma być

2)co do ustawień tj.powyżej

3)co do nie zaczynania nowych wątków tylko pisania w już rozpoczętym to dopiero się dowiedziałem że tak jest lepiej. Jestem nowy na forum i dopiero się uczę z niego korzystać.

Każdą radę skrzętnie zapisuję w pamięci

4)Samin,serdecznie dziękuję. Takiej odpowiedzi oczekiwałem,czysta łopatologia i w to mi graj.

Proszę o jeszcze jedną radę-po włączeniu stand by po jakimś czasie odtwarzacz sam się wyłącza-co muszę ustawić ażeby pozostawał w stand by

(chyba że jest duża różnica w utracie energi i się zaleca go wyłączać,mówimy tu o przerwie np.jednio dniowej)

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chętnie pomagam jak mogę ;)

Co do pytania to w opcjach tego nie ma, jeśli standby Ci działa to do rozładowania baterii powinno czuwać.

Wejdź w system settings i powiedz czy masz Idle standby ustawione na on, i na ile masz ustawiony Idle standby timer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic do rzeczy nie ma - jak wlaczysz sleep na on to Ci się po ustawionym niżej czasie wyłączy odtwarzacz, przydatne jeśli chcesz sobie zasnąć z muzyką a nie chcesz żeby odtwarzacz grał cała noc.

 

Jak wejdziesz w system settings - > about X5 to jaki masz firmware version?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.serdeczne dzięki ✌

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Witam

Czy jest rzeczą normalną że fiio x5 ll pozostawiony w standby na 12h traci ok.30 procent energii z baterii i rozwiązaniem jest po prostu wyłączanie urządzenia na noc

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności