Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Etymotic Research


all999

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest dobrze, tak jak napisałem Crysiowi, na pytanie, które mi się bardziej podobają 4SR, 4XR czy 4S, to ja odpowiedziałem, zależy od utworu.

I źle odpowiedziałeś, bo chyba jestem 1800 w plecy :) . Prześpię się z tematem, ale chyba i tak n8e wytrzymam i na tygodniu wpadnę posłuchać jeśli macie testówki. Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś Adamy jak tak można :woot:. Lepiej napisz wcześniej czy są testówki, gdyż lada dzień jedna z nich idzie w jedno miejsce i tak mogą kursować, dzisiaj jest i jutro rano też raczej będzie, ale wyślij maila, czy pw do mnie i potwierdź czy są testówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest dobrze, tak jak napisałem Crysiowi, na pytanie, które mi się bardziej podobają 4SR, 4XR czy 4S, to ja odpowiedziałem, zależy od utworu.

I źle odpowiedziałeś, bo chyba jestem 1800 w plecy :) . Prześpię się z tematem, ale chyba i tak n8e wytrzymam i na tygodniu wpadnę posłuchać jeśli macie testówki.

Ja kradnę testówkę XS na 2 dni, żeby zrobić pojedynek gigantów: XR, XS, S i FLC8S :ph34r:

Wszystko dokładnie zanotuję, obrobię i wrzucę w czytelnej formie, a nie w trakcie odsłuchu jak mam to w zwyczaju :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał dwie pary 4SR do klasyki, soundtracków, jazzu i j-popu razem z anisonami i 4XR do cięższych brzmień i elektroniki. MK5 brzmią równiej niż 4XR i brzmią bardziej spokojniej, brak w nich pazurka, agresywności. Już dawno nie miałem banana na twarzy, kiedy słuchałem rocka, nu-metalu, a niedawno miałem CA Harmony 8.2, które są dobrymi słuchawkami jak dla mnie, mimo tego że nowe Harmony mają lepsze wysokie tony, niżej schodzą, to jakoś te sztucznie napompowanie na basie, a'la 4pt czy He1000 nie podobało mi się, a tutaj nie ma tego napompowania, wszystko jest podane bardziej rozdzielczo, szybciej i nie taki dobry subbas, ale punch czy kick podobny, te solówki na basie czy perkusji aż przyjemnie się tego słucha. Ale sytuacja się rozwiewa kiedy zakładam 4SR i puszczam sobie jakiś ost z anime, np. Kalafiny, czy Yoko Kanno, czy Sawano to wtedy wokale, ich faktura, brzmienie coś pięknego i te wysoko średnica z sopranami, które sprawiają wrażenie lekkości dźwięku unoszącego się w powietrzu, pazur, ale jednocześnie nie ma kłucia jakoś to wszystko mi bardziej pasuje, gdyby w nich było ciut więcej wypełnienia na wysokim basie to by były te "jedyne" dokanałowe.
Przychodź Zenek do AM 4XR nie wyjeżdżają do jakieś środy przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sytuacja się rozwiewa kiedy zakładam 4SR i puszczam sobie jakiś ost z anime, np. Kalafiny, czy Yoko Kanno, czy Sawano to wtedy wokale, ich faktura, brzmienie coś pięknego i te wysoko średnica z sopranami, które sprawiają wrażenie lekkości dźwięku unoszącego się w powietrzu, pazur, ale jednocześnie nie ma kłucia jakoś to wszystko mi bardziej pasuje, gdyby w nich było ciut więcej wypełnienia na wysokim basie to by były te "jedyne" dokanałowe.

Aż puściłem sobie ww na S-kach :>

 

Najgorzej jak zakocham się nie w kupionych XR, a w testowych XS - wtedy padnę :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... skończy się tak, że znowu ety będę pakował w te moje biedne ucha...

 

Ale spokojnie, najpierw niech dojdą shockwaveIII, potem reshell 8.2, a potem... na pewno nowe ety nie będą kusiły, na pewno...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pomylisz przy odsyłaniu

Edyta: to do Kryzysa

I to jest plan!

A... nie... nie odwalę chamstwa i nie odeślę używanej sztuki, która była przeznaczona na sprzedaż... w razie co sprzedam ER4S i kupię jeszcze XS xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o testówki obu sztuk... przesłuchać obie... odesłać... i dopiero poprosić o przysłanie NIE testówki xD

 

Ale jakoś tak nie podejrzewałem, że XS będą lepsze w tym w czym S-ki były świetne :ph34r:

Kurdę, przypał.

W razie co zostanę z XR i XS :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności