Skocz do zawartości

Fanklub Etymotic Research


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Dopisuję się z Er-4s. Kiedyś miałem, sprzedałem i żałowałem, teraz chyba się już z nimi nie rozstanę. Aktualnie testuję na białych filtrach, następne będą brązowe.

 

@retter - na ebayu są jakieś akcesoria - tipsy, pianki. Nie wiem, czy ktoś tym handluje u nas (prócz filtrów, które dostępne są w CA).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos filtrów, to wczoraj przeżyłem chwilę grozy - zmieniałem białe na brązowe i pal licho, że uszkodziłem białe przy wyciąganiu (choć pare razy udało mi się filtrów nie uszkodzić, ale zniszczenie to raczej w tym przypadku reguła - to nie Audeo ;) ), ale część filtra utknęła w tulejce i musiałem się trochę nagimnastykować żeby powyciągać resztki...

 

Co do brzmienia to o ile Hf3 mi się podobały z różnymi filtrami (białe, brązowe), tak w przypadku Er-4 najlepiej chyba zostawić zielone w spokoju.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też jestem ciekaw... w końcu normalne gniazda!

Zamawia ktoś, bo nie wiem czy mam już gotówkę odkładać...

http://www.etymotic.com/consumer/earphones/er4-new.html

Jak to będą ER4S z mocniejszym zejściem to biorę w ciemno - mogę 2 obecne pary sprzedawać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie korca xr i nawet zaczalem zamawiac ale doszedlem do shipping method i do wyboru jest drozsza za 111 dolarow i tansza za 86 tak ze tego...... Poczekam jak bede na amazonie albo thommanie to pewnie tez sie recenzje pojawia. Z wykresow na headfi xr maja wieksze zejsciei i identyko reszte jak sr

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źli ludzie, złe forum :(

Znów zaczyna swędzieć w portfelu. Synergia er4s z xDuoo X3 powala mnie na kolana, ale wizja cout więcej basu podszeptuje do ucha: "spróbuj, może twój ideał da się poprawić".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same myśli... wtedy i ER4S i FLC8S poszłyby do komisu chyba... a dopiero takie ładne kabelki dostały...

O nie. Przez Ciebie Kostucho jedna stałem się zbieraczem etów!!!!

HF3 na dożywociu, ER4S to moja religia, mk5 fajny bajer, ale też nie oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie mozna kupic takie "nauszniki" do prowadzenia kabla OTE?

Oczywiscie takie ktore mozna zaaplikowac bez ciecia kabla.

Rozumiem, że to tylko do jiwelacji efektu mikrofonowego? Innych zalet ote nie widzę w etach. Siedzą pewnie, a hf3 to i efektem mikrofonowym nie drażnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności