Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki komputerek "pendrive" hdmi, Android ?


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie mi proszę, jakim komputerkiem z Androidem, w formie pendriva z HDMI zaczac sie interesować. Chodzi o wpiecie go w WE HDMI telewizora Samsung i uzyskanie w ten sposob protezy SmartTV. Urządzonko z WiFi,we na karte pamieci. Pewnie także z pilotem. Umożliwiające przeglądanie stron www, oglądanie filmów

 

może ktoś już z tego u nas korzysta ? cenowo może do 200 zł.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że chcesz formę pendriva ?

Po pierwsze - pendrive'y się grzeją jeśli mają wydajny procesor, po drugie - miewają problemy z łącznością WiFi ze względu na umieszczenie za obudową płaskiego TV często zawierającego metalowe płaszczyzny.

Ja niezmiennie polecam urządzenia typu Android BOX:

http://pl.aliexpress.com/store/product/Andoer-Z4-Android-5-1-TV-2G-16G-WiFi-LAN-UHD-4K-2K-RK3368-Octa-Core/1820857_32481112504.html?storeId=1820857&spm=5261.1686984.1998690312.6.OWOoNs

- oprócz WiFI (nawet w standardzie ac), łączność kablowa Gigabit

- optyczne wyjście audio

- fajny pilot

Sam od dłuższego czasu z powodzeniem używam urządzenia poprzedniej generacji znanego jako MK888 lub CS918 lub K-R42.

Edytowane przez dominikpl72
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Lordzie, ale podepnę się pod temat.

Jak z jakością serwisów typu weeb.tv czy videostar na takich sprzętach? HD to tylko z nazwy, czy są serwisy, które udostępniają "pełne" HD? Od lat zmagam się z wyborem jakiejś platfomy tv i od dłuższego czasu ciągnę na naziemnej. Z drugiej strony chciałbym mieć możliwość obejrzenia jakichś Discovery innych zwierzątek od czasu do czasu, ale jak patrzę na ofertę NC+ czy Polsatu, to mi się odechciewa płacić kilkadziesiąt złotych, jak oglądamy od przypadku do przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki iconbit tukan stick hd na Androidzie http://www.iconbit.com/catalog/minipc/iconbit_toucan_stick_hd/ mam wpięty do telewizora Samsung. Podstawowe funkcje spełnia, ale konfiguracja internetu nie za bardzo intuicyjna, działa po WI-Fi przez ścianę, jednak przeglądanie stron za pomocą wirtualnej myszki i wirtualnej klawiatury za pomocą pilota jest katorgą, chociaż można podpiąć myszkę bezprzewodową. Proste gierki dla dziecka ze sklepu Google Play jak Angry Birds chodzą, bardziej wymagające będą się zacinać. W zasadzie wykorzystuję do filmów, bajek dla dziecka, z pamięci USB chodzą płynnie wszystkie formaty, nie czytane przez moje DVD, czasem do oglądania filmików na youtubie, bo telewizji i tak raczej już nie oglądam.

Ostatecznie do samego internetu bym nie polecał. Kupiłem, bo był w jednym z marketów za 129,99 zł, za 200 zł jak tu http://www.morele.net/iconbit-toucan-stick-hd-pc-0004w-824783/ nie warto.

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności