Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Proszę o pomoc fiio x5 2nd


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wystarczy zaznaczyć sobie i skopiować coś co Cię interesuje, wrzucić w translator googla i po sprawie.

Choćby stąd :

 

https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/fiio/x5-2nd-gen/instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paratykus dzięki za link

Wszedłem na stronę i udało mi się znaleźć instrukcję tylko po angielsku

Na tej samej stronie jest miejsce na zadanie pytania w sprawie która cię interesuje (w moim przypadku fiio x5 2nd gen) próbowałem 3 razy i za każdym razem pokazywało się błąd nie wypełnionego poprawnie formularza (stąd 3 próby)

Było: imię mail pytanie

nie sposób się pomylić

Co zrobić?

Może Masz na to radę?

Może kto inny

Dzięki

 

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie zrozumiałe w x5ii ? Przecież tam jest menu proste do bólu. Jak czegoś nie wiesz to pytaj

Właśnie miałem to napisać.

Choć to, że kolega chce samodzielnie dojść o co kaman, dobrze rokuje na przyszłość :)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paratykus dzięki za link

Wszedłem na stronę i udało mi się znaleźć instrukcję tylko po angielsku

Na tej samej stronie jest miejsce na zadanie pytania w sprawie która cię interesuje (w moim przypadku fiio x5 2nd gen) próbowałem 3 razy i za każdym razem pokazywało się błąd nie wypełnionego poprawnie formularza (stąd 3 próby)

Było: imię mail pytanie

nie sposób się pomylić

Co zrobić?

Może Masz na to radę?

Może kto inny

Dzięki

 

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

 

a w czem problem co do jego istoty? może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał że menu proste do bólu

Spróbowałem pójść metodą prób i błędów może się czegoś nauczę

Doszedłem jedynie do tego jak włączać poszczególne albumy i robić pauzę,rozumiem że nie ma przycisku stop bo go nie znalazłem

Mam parę pytań(sorry,proszę się nie śmiać)

1)Czy wzmacniacz i DAC działają automatycznie po uruchomieniu i nic nie trzeba ustawiać ( znalazłam jedynie equalizer)

1)Czytałem że bateria przechowuje długo energię,co trzeba ustawić,a może chodzi o to żeby wyłączać odtwarzacz za każdym razem a nie zostawiać go standby

Pozdrawiam,dziękuję

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Tak, nic nie trzeba dodatkowo uruchamiać - DAC włącza się po podłączeniu kablem USB do PC (trzeba na komputerze zainstalować sterownik - do pobrania ze strony FiiO) lub do telefonu - z Androidem i iOS działa bez większych problemów. Wzmacniacz działa zawsze.

 

Ad2. Nie ma jakiegoś specjalnego ustawienia do oszczędzania energii - jeśli dobrze pamiętam, to ma w menu możliwość ustawienia po jakim czasie ma wyłączyć ekran i po jakim czasie ma się uśpić, jak nie odtwarza muzyki.

 

Przycisku STOP nie ma - jest pauza i można wyjść do menu folderów i wybrać inny kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Męczę się teraz z plikami FLAC (od kilku tygodni)

Nie ma skąd ich pobrać (narazie mam 50GB)

Słucham muzyki elektronicznej: soulful house,female vocal trance,ambient

Pamięć 2x128GB

Zastanawiam się nad mp3,czy będzie duża różnica pomiędzy FLAC a mp3,czy też da się słuchać(w sieci mp3 pod dostatkiem)

 

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie pochwalamy ściągania muzyki z internetu.

Osobiście polecam używać plików wav w przypadku tego odtwarzacza, bo ja zauważam dużą różnice, miedzy flac, a wav. Natomiast jak chodzi o flac, a mp3 to zdecydowanie mniej jest to zauważalne.

Jak chodzi o karty to ja je wyciągam nawet przy włączonym odtwarzaczu i nie ma żadnego z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności