Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Soundman1200 napisał:

No to jak brakuje ciut tego basu to jak najbardziej polecam ten modzik, 5 minut roboty a efekt wyraźnie słyszalny na plus, zawsze można go cofnąć też łatwo.

Ściągawka filmowa:)

 

Cholera... no nie wiem... chyba będą mi się ręce trząść:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoWoR napisał:

Tak. I dlatego nie będę na razie tego robił...:)

Jak się boisz że możesz coś uszkodzić, to ślij do Perula z forum, on Ci spokojnie za butelkę zrobi taki modzik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, userfrom napisał:

O ile wiem odklejenie bass-portów oznacza utratę gwarancji. Jeśli brakuje basu, to lepiej dodać basu w tym, czym napędzasz te słuchawki. Ewentualnie zmienić ampa.

Ale też w sumie to jest odwracalne... o ampie też myślałem a dokładniej żeby wypróbować FCLa II 

Edytowane przez NoWoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, userfrom napisał:

Wątpię, czy da się te bass-porty zakleić w taki sposób, żeby nie było widać, że były wcześniej odklejane.

Też racja kolego

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jak się boisz że możesz coś uszkodzić, to ślij do Perula z forum, on Ci spokojnie za butelkę zrobi taki modzik.

Nie no... wypije tą butelkę to ręce będą już spokojne:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, userfrom napisał:

Wątpię, czy da się te bass-porty zakleić w taki sposób, żeby nie było widać, że były wcześniej odklejane.

 

Nie da się, one są zaklejone folią, raz przeklejona na inne miejsce nie wygląda już jak fabrycznie naklejona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to, Rafacio mnie zaraził...pomocy...K701 to najlepsze słuchawki otwarte co miałem do bez stresującego odbioru muzyki....co zaskakujące równa się też to jako te najbardziej muzykalne...koniec świata...to ja wydaję kasę jak za nowego Yarisa ...z pełnym wyposażeniem..latami szukam ideału, a tu proszę takie gówienko za 500zł ...jest odpowiedzią na pytanie...tylko kto mi zwróci kasę ?...100tys poszło w piach...ha,ha...Tworki jednak są alternatywą...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Posiadam AKG k518 DJ - słuchawki byłyby rewelacyjne z wyjmowanym kablem i gdyby były wokółuszne. Bas moim zdaniem jest mięsisty ale nie przesadzony. Dłuższy czas jaksię słucha z powodu tego że są to  nauszne słuchawki mogą boleć uszy przez docisk. Izolacja jest ok w końcu to zamknięte słuchawki oraz scena jest przejrzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mcemsi napisał:

Panowie pomóżcie... jak wyjąć driver z obudowy (tej przedniej po odkreceniu śrub) w K550 ?

 

Zaklejony? Trzeba grzać?

Zaklejony - trzeba wydłubać klej, a potem przetwornik. Podgrzewania nie próbowałem, ale na pewno nie można zbyt mocno, żeby się plastik nie zdeformował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mcemsi napisał:

Dzięki przeogromne za wyjaśnienie.

 

Jeszcze zapytam czy dużo tam tego kleju jest ?

Tylko po okręgu klejone czy pod spodem też ?

Nie wiem z K550 nie wydłubywałem przetworników, ale z reguły tylko po okręgu dają, rzadko zdarzają się mocniej wklejone przetworniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Brain napisał:

Panowie, da się wizualnie odróżnić k550 MKI od MKII?

 

Tak, napisem na muszli. Poza tym są identyczne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności