Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2018 o 05:24, Soundman1200 napisał:

Testowałem to na K701 w których zamontowałem pady od K712, zupełnie inne słuchawki się zrobiły.

 

Mam te same spostrzeżenia.

Pady 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Na masz...https://www.thomann.de/pl/akg_k_702_gel_ear_pad.htm

Butelka z procentami na priva...he,he.

 

Lemoniady bezalkoholowej ; )

 

48 € 204,64 zł
 
Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki 20 €
darmowa wysyłka od 199 €

Cena w zł jest podana w celach orientacyjnych

Do koszyka
Ranking sprzedaży w danej grupie produktów 29
na thomann.de 20204
Numer artykułu 320268
Cena za 1 szt.
Produkt dostępny od wrzesień 2013
Ocena ogólna
komfort noszenia         
wykończenie         
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam sluchawek do odtwarzacza przenosnego i po przeczytaniu kilku recenzji powaznie zastanawiam sie nad kupnem AKG Q701. W gre wchodza jeszcze Sennheiser HD600. 

Sluchawki mialby grac z xDuoo x3 lub Shanling M2s. Wedlug danych technicznych xDuoo ma wydajniejszy wzmacniacz 210mw przy 32ohm, Shanling 130mw przy 32ohm. Tu mam pytanie, ktore sluchawki lepiej sie sprawdza z ktoryms z tych DAP'ow ? Czy jest sens kupowac troche drozsze sluchawki do budzetowego odtwarzacza ? Sugerowac sie moca wzmacniacza? 

 

Prosze o doradzenie w tej kwestii. 

 

Pozdrawiam into

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Q701 ani tym bardziej HD600 nie zagrają pełnym potencjałem z tych grajków. IMO to nie ma sensu. Szukałbym innych słuchawek, jeśli nie masz zamiaru inwestować we wzmacniacz/combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Z tego co napisales Soundman o tych sluchawkach to idealnie spelniaja moje wymogi.?

 

A jeszcze zapytam o model K550, wiele dobrych opinii o nich przeczytalem. Impedencja 32ohm. No i co wazne ponoc sa wygodne. 

 

Dodam, ze w domu jest dwojka malych szkrabow i chyba lepiej by sie sprawdzily zamkniete. 

Edytowane przez Into
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550 są świetne w swej cenie, jedna z największych scen w zamkniętych co słyszałem, super wykonanie słuchawek, wszystko z metalu niemal...a jednak lekkie .

Pady niezbyt  głębokie, jak ktoś ma odstające uszy, będą dotykać siatki drivera.

Największą ich dla mnie wadą jest zbyt szczupły bas, reszta jest niemal idealna, ale basu jak na lekarstwo.

Jak to nie przeszkadza....to najlepszy wybór w tej cenie.

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basu zdecydowanie przybywa z https://www.brainwavzaudio.com/products/headphone-memory-foam-earpads-xl-sheepskin

W moich wymieniłem, bo oryginalne się rozsypały. Na plus.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mial byc Shanling m2s a bedzie colorfly c10. Nie potrzebuje bajerow, z ktorych bym i tak nie korzystal. 

 

Tylko nigdzie nie moge znalezc informacji o wydajnosci wzmacniacza c10. Z tego co wyczytalem to ten dap ma wyeksponowana srednice wiec sluchawki fajnie jakby mialy jej mniej a graly mocniej dolem i gora. Ma byc fun a nie pitu pitu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jaworrr napisał:

Pany, mogę mieć k812 w dobrej cenie (2,1k). Potem doszedłbym kabelek jakiś do nich lepszy bal.

Pytanie czy brać je do Aune S6? 

Do elektroniki szybszej i wolniejszej coś wypasionego otwartego potrzebuję :) 

Bierz, to wreszcie może ich posłucham :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności