Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby trochę pady pogłębić i dodać basu....byłoby idealnie.
To zrobili w MK II. Sądzicie że MK III to tylko kabel odpinany ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dla mnie nadal za mało głębokie pady a basu jak na lekarstwo, najmniej basowe słuchawki co słyszałem zamknięte, basu mniej od K702:(

A tak z lepszym basem i tą super sceną to byłby kiler w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Oj dla mnie nadal za mało głębokie pady a basu jak na lekarstwo, najmniej basowe słuchawki co słyszałem zamknięte, basu mniej od K702:(

A tak z lepszym basem i tą super sceną to byłby kiler w tej cenie.

Czy jesteś "Bass Macho" ? :) . Mi wydaje się że wersja II ma bas wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisują sie znakomicie, ja jestem nimi zachwycony. Na ta chwile nadal sie wygrzewają. Sa niezwykle szczegółowe, przestrzenne i nie wala basem. Bardzo naturalne z fantastycznymi wybrzmieniami. Niby brzmią delikatnie ale kiedy trzeba potrafią łupnąć. Ja ich brzmienie mogę dopasować pod swoje upodobania poprzez wymianę lamp i okablowania. Aha, z miedzią od Jimmiego D. bardzo wiele zyskują choc tracą troszkę basu. Polecam posłuchać ale należy dać im kilka/kilkanascie minut aby sie do nich zaadaptować. W pierwszej chwili mogą brzmieć dziwnie przez specyficzne pady. Miałem/mam jeszcze 400i, sa znacznie jasniejsze i mniej dociążone. To tak na szybko. Na ich odsłuchu wygrały z kilkoma modelami w tym z hd800. Bardziej przypadły mi do gustu. 

Aha, wbrew pozorom lubia dużo pradu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam, nie wiem jak zgrywają sie z innymi wzmacniaczami, dodatkowo pod ręką miałem jedynie Questyle 400i i tez zagralo to bardzo dobrze. Jednak z moja lampa te AKG złapały jakas wyjątkową synergie, cieszę sie nimi już kilka tygodni i choc mało mam na to czasu to zawsze z ogromna przyjemnością słucham z nich muzyki. Aha...sa bardzo wygodne. W pudelku niespodzianka...piękny drewniany stojak? 

Edytowane przez Name44
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K812 jedne z dziwniejszych słuchawek co miałem, z Rapture słuchane i Audiolaba.

Baaardzo wyraziste, ciemne tło, wokal taki że nie mam pytań ,doskonałość komputerowa, zero emocji,  przerażająco doskonałe  ,scena mała, sporo mniejsza od HD800, zero pogłosowe...ot takie doskonałe studyjne granie.

Jak do tej pory najbardziej detaliczne i klasowe dynamiki co miałem, mówią o nich małe 009 Staxa.

Zero emocji, jakby je inteligencja maszyn skonstruowała...ciekawe przez to.

Niestety za małe na duże głowy, na mnie za mały pałąk...duża wada, a szkoda bo jakość wykonania na 10/10/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z opinią osoby, która była w posiadaniu zarówno k812 jak i th900. Osoba ta twierdzi, że k812 grają podobnie do th900. Nie chce mi się w to wierzyć, ale nie słuchałem tych akg. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem z perspektywy tych kilku tygodni ze słuchawki te sa bardzo ale to bardzo podatne na zmianę lamp i okablowania towarzyszącego całemu torowi słuchawkowemu. W tym momencie staram sie wyciągnąć z nich wzystko co najlepsze i o dziwo tani kabel z Argentum lepiej sie zgral z flagowcem tej samej firmy?  Ale poszukiwań jeszcze nie zakończyłem, dzis premiera nowych lamp mocy i zobaczę jak tym razem zaprezentuja sie AKG☺ 

TH900 bardziej misowate niż AKG-moim zdaniem. Potezniejszy bas, prezentacją zblizona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bakus1233 napisał:

Ja spotkałem się z opinią osoby, która była w posiadaniu zarówno k812 jak i th900. Osoba ta twierdzi, że k812 grają podobnie do th900. Nie chce mi się w to wierzyć, ale nie słuchałem tych akg. Co o tym sądzicie?

Sądzimy, że osoba wysnuła zbyt daleko idące wnioski z faktu, iż jedne i drugie zamieniają sygnał elektryczny na akustyczny. Na tym podobieństwa się kończą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K812 studyjne bez emocji granie, lepsze technicznie od TH900...

TH900 o niebo więcej emocji, scena sporo większa i głębsza, bas bije je na potęgę,

góra bardziej wyrazista, mniej naturalne, bardziej funowe granie od K812.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy https://www.facebook.com/AustrianAudioGmbH/

 

Trzeba zapasów narobić. K701 w stanie NOS będą kiedyś warte majątek.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wynalazki jak AKG Parabolic już nie powstaną, bo księgowemu hajs musi się zgadzać. Fajnie gdyby goście od MySphere robili tylko takie, bo MySphere 3.1 to dopiero początek... ;)

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności