Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Palpatine napisał:

AKG to akurat nie moja szkoła grania. Chociaż przyznam, że 712 to najlepsze ich słuchawki, które miałem okazję słyszeć. No i nie na moja głowę.

Nie mów że Ci nie weszły na głowę?!...bo to największy rozstaw pałąka z tej serii słuchawek K7XX...nawet na mnie wchodzą bez problemu z zapasem...

Pady głębokie, nie dotykam drivera...ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Nie mów że Ci nie weszły na głowę?!...bo to największy rozstaw pałąka z tej serii słuchawek K7XX...nawet na mnie wchodzą bez problemu z zapasem...

Pady głębokie, nie dotykam drivera...ideał.

Mam małą głowę. Skórzana opaska ciśnie mnie w głowę a pady są znacznie cieńsze niż w K701/2/XX i ucho opiera sie o driver. Ideał wygody to NH. X2 stopień niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady w K712 (w 7XX nie ma tych samych?) są zdecydowanie za cienkie/za łatwo ubijające się  - też wolałbym grubość tych od K612/701/702. Albo powinni coś zmienić w konstrukcji muszli (ile bym dał za głębokość DT990), skoro pady są płytsze, bo u mnie fragment małżowiny usznej też wciska się w gąbkę (driver poczułem tylko raz, ale wtedy słuchawki były bardzo często i długo używane, przez co pady bardziej się ugniotły). 

Opaska po dłuższym użytkowaniu mniej ciśnie, choć do ideału wciąż daleko. W sumie to ja jeszcze wygodnej opaski nie znalazłem, każda mnie uciska. :P 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qjin A miałeś na głowie coś od philipsa ? tam opaska była zdecydowanie lepsza i miękka mowa o SHP9500

@EvilKillaruna mógł byś w 3 słowach napisać różnicę w padach modeli K612, K701, K702, Q701, K7xx, K712 ?

aby pamiętam że pady w Q701 były asymetryczne czy lepsze od K701/K702 ?

z góry dzięki z odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EvilKillaruna wielkie dzięki powyżej roku siedzę w AKG a nawet o tym nie wiedziałem przyznaję słabość z pamięcią :)

K240 DF + K240 Monitor  które z nich mają grać lepszym basem pod muzykę elektroniczną, rozumiem że to stara szkoła grania AKG pewnie trudniej dostać niegrzebane modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to na prawdę działa. 


Będzie można wypróbować tutaj:

CANJAM Europe 2017 in Berlin/Germany
November 4 – November 5, 2017
NHOWHotel Friedrichshain / Kreuzberg, Stralauer Allee, 310245 Berlin
www.canjam-europe.com

 

źródło: http://mysphere.at/

Można zarezerwować swój egzemplarz za darmo, ale potem płacisz 3500-4500 Eureuków. Ja się nie zapiszę, będę polował na  używki za 10-20 lat ;)

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sunday, October 15, 2017 o 10:49, Yenna napisał:

Może te MKIII kupię jak K551 się rozsypią. Akurat cena trochę spadnie, może nawet jakaś używka w komisie będzie. :ph34r:

Dziwna sprawa. Modele z dużymi padami ciesza się powodzeniem. A K545 typowo przenośne , jakoś odeszły w cień. 

 

Seria K55X to taka solidna średnia półka (chyba dobrze mówię), która trzyma się od lat kilku na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Dziwna sprawa. Modele z dużymi padami ciesza się powodzeniem. A K545 typowo przenośne , jakoś odeszły w cień. 

 

Seria K55X to taka solidna średnia półka (chyba dobrze mówię), która trzyma się od lat kilku na rynku. 

Mogliby trochę pady pogłębić i dodać basu....byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności