Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X3 - Rockbox


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie "tematów" pomaga również wpisanie nazwy tematu w pliku \.rockbox\config.cfg

Na "hedfaju" napisał o tym urzytkownik "slaterlovesspam"

http://www.head-fi.org/t/803844/rockbox-xduoo-x3/1470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem 373bf9c-170317 i mam problem z językiem Polskim, wybieram i wyskakuje jakiś błąd, i trzeba restartować, może coś źle zrobiłem, bo przy logo startowym pokazuje mi wersję d312ba8M-160316.zip i pochwili zmienia się na 373bf9c-170317 to normalne ?? pobrałem ten plik rockbox-update-373bf9c-170317.zip i nadpisałem na urządzeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kowal00071 napisał:

zainstalowałem 373bf9c-170317 i mam problem z językiem Polskim, wybieram i wyskakuje jakiś błąd, i trzeba restartować, może coś źle zrobiłem, bo przy logo startowym pokazuje mi wersję d312ba8M-160316.zip i pochwili zmienia się na 373bf9c-170317 to normalne ?? pobrałem ten plik rockbox-update-373bf9c-170317.zip i nadpisałem na urządzeniu 

Miałem podobny problem z językiem Polskim. Spróbuj:

1. Przywróć ustawienia domyślne.

2. podłącz pod kompa xDuoo lub kartę.

3. Usuń plik .rockbox

4. Wypakuj ponownie na kartę plik rockbox-full-c8882ac-170312.zip lub rockbox-update-373bf9c-170317.zip

5. Odpal i ustaw język.

U mnie takie działania pomogły, wygląda na to ze ta wersja oprogramowania wymaga jeszcze dopracowania.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bialy_Wilk napisał:

Miałem podobny problem z językiem Polskim. Spróbuj:

1. Przywróć ustawienia domyślne.

2. podłącz pod kompa xDuoo lub kartę.

3. Usuń plik .rockbox

4. Wypakuj ponownie na kartę plik rockbox-full-c8882ac-170312.zip lub rockbox-update-373bf9c-170317.zip

5. Odpal i ustaw język.

U mnie takie działania pomogły, wygląda na to ze ta wersja oprogramowania wymaga jeszcze dopracowania.

Zrobiłem jak napisałeś i język polski nie działa wywala błąd, niemiecki ustawiam i zmienia się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bachankas napisał:

Kurka XVortex jak maszyna zasuwa :D

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

XVortex przerabia rockbox na tych kilka odtwarzaczy, czy na jakiej zasadzie to działa, bo na oficjalnej stronie rockbox nie ma xduoo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz[mention=23528]Pudel[/mention], pamiętałem o Tobie

A co do długości buforowania, to w sumie cały czas mam wszystkie utwory losowo puszczone, ale bardzo miło to widzieć. Chwalę sobie x3 mimo problemów z piekielnym szumem (rozwiązany) to jest to bardzo fajny grajek i jak narazie nie widzę sensu się przestawiać, tym bardziej, że rockbox się w końcu ruszył do przodu

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru ostatnich wersji RB na X3 to już pełnoprawny Rockbox, wcześniej zdarzało się, że errorem przy wczytywaniu sypnie czy coś, teraz hula niczym sprzęt od Apple :D

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności