Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X3 - Rockbox


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pietern napisał:

Są różne .wma, tak przynajmniej czytałem.

 

Zgadza się, nie których nie odtwarza soft'owe oprogramowanie. Na karcie mam różne .WMA i żaden mi nie chodzi. U mnie coś się wysypało bo mam problem z odinstalowaniem Rockbox'a, non stop wywala mi błąd i odpala na Rockbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, żadnych zmian nie przyjmował, ani aktualizacji, ani nie chciał się odinstalować. Po resecie ustawień RB, zaczął reagować pozytywnie. Obwiniam za te problemy motywy jakie ściągnąłem z netu. Moje skargi są gdzieś powyżej. ;)

Aaa, ten mój .wma miał próbkowanie 128, czy coś koło tego.

317_highway_to_hell-ferice.wma

Edytowane przez Pietern
Przypomniało mi się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bialy_Wilk napisał:

Zgadza się, nie których nie odtwarza soft'owe oprogramowanie. Na karcie mam różne .WMA i żaden mi nie chodzi. U mnie coś się wysypało bo mam problem z odinstalowaniem Rockbox'a, non stop wywala mi błąd i odpala na Rockbox.

jak robisz update plikiem dezinstalacyjnym RB, to po potwierdzeniu od razu przełącz przełącznik blokady w górę, inaczej będzie Cie wywalało do RB z błędem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gregdezet napisał:

jak robisz update plikiem dezinstalacyjnym RB, to po potwierdzeniu od razu przełącz przełącznik blokady w górę, inaczej będzie Cie wywalało do RB z błędem

Zrobiłem to trochę inaczej, usunąłem .rockbox, Po zawieszeniu blokada i restart. Ale odinstalował dopiero za szóstym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gregdezet napisał:

jak robisz update plikiem dezinstalacyjnym RB, to po potwierdzeniu od razu przełącz przełącznik blokady w górę, inaczej będzie Cie wywalało do RB z błędem

To ciekawe. Sam to wyczaiłeś, czy gdzieś znalazłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 15:15, MajsterKlepka napisał:

Update 170324 i...

OGG działa, przynajmniej u mnie

@Pudel się ucieszy :D

Hah, ucieszyłem się! OGG działa!

I do tego nie buforuje idiotycznie plików. W końcu mogę użytkować X3 z RHA MA750 tak jak chcę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, zauważyłem jeszcze, że w ustawienia > ustawienia ogólne > biblioteka jest opcja "Wczytaj do RAMu". Wydaje mi się, że jej wcześniej nie było. Ktoś to testował? Wie ktoś do czego to?

 

Edit: Mam też dziwne wrażenie że zmienił się LO. Nie robi już takiego przesteru.

 

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MajsterKlepka napisał:

Tak na marginesie, zauważyłem jeszcze, że w ustawienia > ustawienia ogólne > biblioteka jest opcja "Wczytaj do RAMu". Wydaje mi się, że jej wcześniej nie było. Ktoś to testował? Wie ktoś do czego to?

Edit: Mam też dziwne wrażenie że zmienił się LO. Nie robi już takiego przesteru.

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków

O ile pamiętam to opcja dobra, jak masz dysk twardy, zaczytuje bazę danych do RAM. Przy karcie microSD nie powinno być różnicy.

Ze strony RB:

Load To Ram

Setting this to 'Yes' loads the database to the player's RAM, allowing faster browsing and searching. Setting 'No' keeps the database on the disk, meaning slower browsing but it does not use extra RAM and saves some battery charge on boot. However on a disk-based player, if you frequently use the database you should load to RAM as this will conserve battery charge as the disk does not need to spin on each search.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Gdzie to w ustawieniach? Czy to te same ustawiania od obu dziurek?

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MajsterKlepka napisał:

Serio? Gdzie to w ustawieniach? Czy to te same ustawiania od obu dziurek?

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków
 

Są takie dwa knefelki z boku, głośniej/ciszej. Na stocku jest 100% i koniec, na RB masz tak, jak sobie ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa chodzi o głośność, myślałem, że jakieś konkretne ustawienia, typu eq, czy inne filtry typowo pod LO ;)

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Korektor masz w Ustawienia -> Ustawienia Dźwięku.

Ps. W nowej wersji jest ustawianie "obsługa plików .cue" , nie mogę sie doszukać :wacko:.

W "playback settings" masz "cuesheet support"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, wiem gdzie jest korektor itd. Ale myślałem że "natężenie dźwięku" to jakieś nowe tajemnicze ustawienie, które nie wiadomo jakie cuda robi ;)

Tak się czyta posty o 6 rano :)

Napisane na moim telefonie za pomocą kciuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności