Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz przenośny DAC a muzyka klasyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Słucham muzyki klasycznej i filmowej i zastanawiam sie czy można słuchać tego typu muzyki na odtwarzaczu przenośnym DAC aby klimat, przestrzeń i dusza utwory wybrzmiała.

 

Przejrzałem różne testy i opinie i czym wiecej czytałem to wybór był coraz trudniejszy...

 

interesuje mnie odtwarzacz tylko używany (fundusze) lecz nie wiem która firma i model najbardziej oddał by klimat którego szukam. Może jest używana perełka której warto poszukać....

 

Może ktoś ma swoje odczucia i sugestie. słuchawki mam Ultrasone HFI 2200 ULE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Www.audioheaven.eu

Sprzedawane z gwarancją - ten sklep to również użytkownik @bigmaras z tego forum. Nówka poniżej 5 stów. Mam i chwalę. Niewiele ustępuje dx50 i hifimanowi. Ma na pokładzie topowego daca cirrus logic. Chyba podobny układ siedzi w colorfly c4, więc potencjał jest. Gra naprawdę dobrze (recka na audioivoodoo.blogspot.com), mało kosztuje i ma dwa sloty na karty sd. Ewentualnie wspomniane przez Ciebie grajki. Klasyka zabrzmi rewelacyjnie. Natomiast jakbyś chciał jeszcze więcej przestrzeni to w następnej kolejności polecam AKG K551/K550. Tu już odlecisz przy klasyce - piękna przestrzeń. Taniej a też super - takstar hi2050.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem też

http://www.valuebasket.pl/pl_PL/High-Res-Audio-Player---DAP/cat/view/906


Www.audioheaven.eu
Sprzedawane z gwarancją - ten sklep to również użytkownik @bigmaras z tego forum. Nówka poniżej 5 stów. Mam i chwalę. Niewiele ustępuje dx50 i hifimanowi. Ma na pokładzie topowego daca cirrus logic. Chyba podobny układ siedzi w colorfly c4, więc potencjał jest. Gra naprawdę dobrze (recka na audioivoodoo.blogspot.com), mało kosztuje i ma dwa sloty na karty sd. Ewentualnie wspomniane przez Ciebie grajki. Klasyka zabrzmi rewelacyjnie. Natomiast jakbyś chciał jeszcze więcej przestrzeni to w następnej kolejności polecam AKG K551/K550. Tu już odlecisz przy klasyce - piękna przestrzeń. Taniej a też super - takstar hi2050.

jakie sa róźnice pomiędzy dx50 a hifimanem i Xduoo x3 pod kątem obsługi, odsłuchu. baterii itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności