Skocz do zawartości

Recenzja odtwarzacza The Bit Opus #1


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o tym wiem. Potem człowiekowi się z nerwów ręce tylko trzęsą niepotrzebnie ;).

 

Swoją drogą informacja dla wszystkich z południowej Polski, którzy będą chcieli posłuchać Opusa na własne uszy - na meet ślunski Wam dojedzie. Kurier już zamówiony, dziś będzie odbiór, także trafi do miejsca przeznaczenia z jednym dniem bezpiecznego zapasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znacie może jakiś patent na pozostanie fizycznych przycisków aktywnych przez cały czas?

Po wygaszeniu ekranu i po zapauzowaniu, play działa tylko przez 15 sekund. Potem opus nie reaguje, i trzeba wzbudzać ekran żeby dać play. Przełączyć na następny/poprzedni utwór również się nie udaje.

 

(zmiana czasu automatycznego wygaszania ekranu nic nie daje)

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworrr jak odbierasz Opusa względem DX90? Trafiłeś na to czego szukałeś? :)

Chyba czekałem na to pytanie:) dla siebie robiłem specjalnego podsumowania bo nie da się na to odpowiedzieć w prosty sposób i finalnie.

Trzeba sobie odpowiedzieć jaki dźwięk nas zadowoli, a potem jak on wypada relatywnie do tego dźwięk którego nie mamy.

Dx90 bardzo w zupełności mi wystarczał, to już wysoka polka brzmieniowa (pisze tylko o dapach), do tego softem można sobie go układać pod siebie. Jest super. Z pm-3, moe2 i pewnie innymi można spokojnie spędzać czas, słuchać sobie muzyki.

Od czasu 90tki wyszło kilka nowych dapów, szczególnie teraz mamy wysyp, a będzie jeszcze więcej bo jest popyt.

Teraz am tego opusa#1 i gra lepiej od dx'a. Doroślej i rzetelniej, dźwięk wydaje się nie być syntetyzowany z plików, a grany na żywo. Jest prawdziwszy, takie dźwięki się słyszy w świecie rzeczywistym z pominięciem mikserów i wzmacniaczy. Ma większą scenę, lepiej stopniuje plany, dźwięki dalsze wybrzmiewają z daleka. Wiec ponownie stwierdzam, że ten dźwięk jest super.

Z pm-3 nie zgrywa się tak dobrze jak ibasso, ale i tak jest super.

Na dzień dzisiejszy to jest dla mnie TO.

A co będzie jutro zobaczymy:)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@ Teti ale jednak pozbyles sie go na rzecz pionka :-)

Tak, dość długo nad tym myślałem i wyszło jak wyszło. Zdania nie zmieniam Opusa stawiam wyżej niż Pionka, za zmianą przeważyła funkcjonalność tego drugiego. Jednak pełny Android to lepsza wygoda i więcej możliwości. Jeżeli komuś na tym nie zależy to polecam zostać przy Opusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności