Skocz do zawartości
  • 0

Naprawdę wytrzymałe słuchawki


dawidd64

Pytanie

Cześć,

 

miałem NuForce NE-600 (x2), Xiaomi Piston v2 (x2), Takstar HI-1200 + dokanałowe, które były w zestawie wraz z telefonami. Zawsze, po około 5-6 miesiącach, a czasami po 3, przerywały się kable w okolicach jacka, dzięki czemu grała tylko lewa słuchawka. Tym razem potrzebuję czegoś naprawdę solidnego (w dalszym ciągu dokanałowe), ale żeby dźwięk nie odstawał zbytnio od Takstarów (te były jako ostatnio). Na co dzień używam telefonu LG G4 i to do niego są podpinane słuchawki. Muzyki, jakiej słucham to przeważnie rap i house (lub podobne).

Słuchawki przeważnie noszę w bocznej kieszeni kurtki, a na siłowni mam "nerkę" i do niej wkładam telefon.

Cena słuchawek to ok 120-130 zł. Jeżeli warto, to mogą być z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zostały mi tylko takstary. Nigdy nie wymieniałem jacka, więc pewnie pogorszyłbym ich stan :P.

Zostały mi tylko takstary. Nigdy nie wymieniałem jacka, więc teraz pewnie bym pogorszył ich stan. Boję się jednak, że z czasem znowu będzie trzeba go wymieniać, więc nie wiem czy nie warto czasem kupić coś trwalszego i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary dość łatwo otworzyć (kopułki są klejone, ale niezbyt mocno), dzięki temu można wymienić cały kabel. A przy tym budżecie, to już dostaniesz całkiem sensowny, a i na robociznę powinno wystarczyć, skoro sam się boisz tym zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale nie zawijasz kabelka wokół telefonu i nie zginasz mocno jacka? Ostatnio był podobny temat z podobnym problemem i okazało się to co napisałem wcześniej że autor zawijał kabelek wokół telefonu zginając przy tym jacka. Jak chcesz wytrzymałość to polecam jakiegoś pancernego kątowego jacka i jakiś solidny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary dość łatwo otworzyć (kopułki są klejone, ale niezbyt mocno), dzięki temu można wymienić cały kabel. A przy tym budżecie, to już dostaniesz całkiem sensowny, a i na robociznę powinno wystarczyć, skoro sam się boisz tym zajmować.

A mógłbyś coś polecić, tak aby było to w miarę opłacalne?

Ale nie zawijasz kabelka wokół telefonu i nie zginasz mocno jacka? Ostatnio był podobny temat z podobnym problemem i okazało się to co napisałem wcześniej że autor zawijał kabelek wokół telefonu zginając przy tym jacka. Jak chcesz wytrzymałość to polecam jakiegoś pancernego kątowego jacka i jakiś solidny kabel.

Kabla nie zawijam wokół słuchawek, możliwe, że w "nerce"jakoś się lekko jack zawinis, ale nie jest w ogóle naprężony.

Edytowane przez dawidd64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tu masz niedrogo kabelki, tylko trzeba trochę poczekać aż dojdą:

http://www.lunashops.com/category.php?id=27

 

Ewentualnie zwrócić się od razu do któregoś z forumowych naprawiaczy. Perul czy crysis94 raczej nie powinni mieć z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up

Ja się tym w ogóle nie zajmuję, bo moje prace kablowe nie wyglądają dobrze (pod względem wizualnym). Mody Level Inów były osobnym przypadkiem, bo nikt nie chciał tego robić :|.

W sumie tutaj tego problemu by nie było, ale przekierowałem na PW do kolegów o większym doświadczeniu i lepszych lutownicach ;)


Nie znajdziesz NIC solidniejszego niż DIY.

Bzdura.

Każdy ma swoje doświadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności