Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z wykryciem Touch 1g przez iTunes


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej podobnych wątków o awaryjności sprzętów z drugiej ręki.

Te rzeczy są po prostu coraz starsze i rydwan czasu muska je coraz bardziej bezlitośnie, po prostu.

Współczuję, Gourney.

 

Jedyną rozsądną alternatywą zaczyna być nasz komis i forumowa Brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co współczuć - mimo zapewnień, że sprzęt jest w pełni sprawny liczyłem się z padniętą baterią, bo w cuda nie wierzę :) . Zresztą poprzednia właścicielka przyznała, że ostatni raz odpalała go x lat temu i wtedy wszystko było ok. Mi też to się udało, więc teoretycznie jest do naprawienia. Jestem zresztą "dżentelmeńsko" umówiony na zwrot, zatem musze teraz po prostu ocenić opłacalność ewentualnej wymiany baterii :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co współczuć - mimo zapewnień, że sprzęt jest w pełni sprawny liczyłem się z padniętą baterią, bo w cuda nie wierzę :) . Zresztą poprzednia właścicielka przyznała, że ostatni raz odpalała go x lat temu i wtedy wszystko było ok. Mi też to się udało, więc teoretycznie jest do naprawienia. Jestem zresztą "dżentelmeńsko" umówiony na zwrot, zatem musze teraz po prostu ocenić opłacalność ewentualnej wymiany baterii :) .

Z tego co sam się kiedyś orientowałem, w serwisach zewnętrznych jest to zazwyczaj około stówy za wymianę baterii z wliczoną robocizną. Jeżeli jesteś w stanie zrobić to sam, wyjdzie Ci znacznie taniej, ale to wiadomo, jak jest. Zresztą, nie ma się co oszukiwać. Większość, jak nie wszystkie Taczki 1G wymagają już wymiany baterii, bo są to sprzęty mające 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już do jakichś magików z alledrogo, jeśli cena będzie kosmiczna, to kupię baterię i popytam wśród magików z forum.

U mnie w mini też bateria do wymiany, ale fajnie mi się poszczęściło że chiński kabel działa idealnie :P. Chyba się przeliczyłem bo przez chwilę posłuchałem mini (oczywiście pod ładowarką bo bateria to trup) na piosenkach które już tam były i podłączyłem go do kompa. Wszystko było ok do czasu aż go czasu jak nie zwiesił się całkowicie itunes. Teraz nawet go nie wykrywa. Rozebrałem go i mam w środku Hitachi microdrive 6gb i oryginalną baterię sanyo. Czy jeśli mi go itunes nie wykrywa to jedynym ratunkiem dla mnie jest cf mod i wymiana baterii?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej, ja jak się trochę zaznajomiłem z tematem "awarię ipodów" to wyszły 2 rzeczy albo bateria pada albo dysk (u ciebie jest niestety flash więc z pamięcią sobie wiele nie podziałasz) ;). Na pewno lepiej dopasować jakąś baterię nie dedykowaną do taczki niż zamawiać jakieś chińskie śmieciowe ogniwa z alle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności