Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Noontec zoro hd II vs AKG y55


Lordix

Pytanie

Cześć,

 

mam pytanie które słuchawki będą lepsze, albo jakie macie opinie nt powyższych modeli?

 

Używane będą z Samsung note 3 (ew komputer), spotify utwory w najwyższej udostępnionej jakości. Słucham pełnego przekroju muzyki, nie przywiązuje się do jednego gatunku, jednak najczęściej będzie to lżejszy metal typu Sabaton/Blind Guardian, Soundtracki typu Gladiator, do tego cała reszta.. no może po za hardstyle, techno czy disco polo:D

 

Dotychczas z portable miałem akg k518dj i k619dj oba grały fajnie, jednak k619 były wg mnie dużo wygodniejsze. Niestety w pierwszych po 2ch latach poszedł kabel, po naprawie (recablingu), po jakimś czasie wysłużył się jack.. w k619 poszedł pałąk i tak oto dojrzałem do następnego zakupu.

 

Główne pytanie (po za tym które fajniej grają:), to jak z jakością ich wykonania? nie chciałbym, żeby słuchawki ciągle były w serwisie, albo żeby padły po 2ch latach i 1 dniu...

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trochę inne doświadczenia. Mój brat katował codziennie noony hd przez około 2 lata i słuchawki trzymały się świetnie (rozsądnie się też sprzedały). Niestety o kablu tego samego powiedzieć nie można. Padł dosyć szybko, ale dało się go łatwo zastąpić. Co do Y55, od kilku miesięcy używam ich w trasie (małe i świetnie wygłuszone), na razie problemów brak. Trochę poprawiona konstrukcja K619, dalej cisną jak imadło, ale sam napisałeś, że ta cecha jest ok. Tak na marginesie kupiłem niedawno Momentum i nie mogę ich nosić dłużej niż godzinę. Są tak twarde, że uszy odpadają. Naiwnie założyłem, że skoro lubię nacisk Y55, to wygoda jakiegokolwiek innego modelu portable nie będzie wielkim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności