Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iFi Audio Retro Stereo 50


mago77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów i koleżanki :)

 

Takie coś znalazłem w sieci i powiem od razu że bardzo ale to bardzo spodobał mi się ten zestaw (wizualnie oczywiście ,nie mam możliwości posłuchać teraz).

Powiedzmy że będę dysponował taką kwotą czy to ma sens ?Patrząc na bebechy to ma wszystko czego może sobie życzyć taki początkujący miłośnik muzyki jak np ja .Cena trochę bajkowa ale jeżeli ktoś nie chce wymieniać sprzętu np. co miesiąc to może to dobry wybór ?Oczywiście gadki z recki typu że to może być drugi sprzęt do łazienki ;) lub sypialni nie biorę poważnie nie ta półka finansowa i Bozia nie dała słuchu jak nietoperz .Z drugiej strony firma znana z dobrych produktów ,no i cała legenda wzoru tego zestawiku która nic mi nie mówi ale brzmi fajnie :D .Pytanie jest takie: czy jeśli podpasuje w odsłuchu opłaca się pchać w coś takiego ,sprzęt potrzebny do słuchawek ,konsoli ,tv (nie lubię typowego kina domowego ,a może nigdy nie słyszałem nic dobrego),no i słuchania normalnego .Pokój 45m ,recka mówi że daje rade nawet odstawiony od ściany ,głośniki w sensie .A może ktoś słyszał i się wypowie .Oczywiście nie jestem fanem kupowania loga za pół ceny produktu więc jeżeli to zwykła wyrwa to może jakieś propozycje spełniające warunki jak wyżej ,tylko nie starocie to odpada ,nie mam na to czasu i chęci zbytnio ,no i zwyczajnie nie podobają mi się w większości :zgroza i profanacja w audioświatku :P.

Pozdrawiam

 

linka http://blog.pclab.pl/violator/iFi.Audio.Retro.Stereo.50.LS.3.5-test,525

Edytowane przez mago77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności