Skocz do zawartości

Auralic Aries Mini - Streamer nie do pobicia.


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie korzystałem tak jak napisałem - fakt że uruchomił mi Azahiel bo ja nawet nie wiedziałem jak to ugryzc

 

WojetkC a Azahiel pisal ze tak prosto post #41 "... Bez kombinowania, bez zamartwiania się, bez czytania w necie jak, co i gdzie..."

i nie dales rady:) cos widze ze maga latwe to nie jest , po co kumu tutorial to ma dzialac bez grzebania i czytania na necie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja u siebie korzystałem tak jak napisałem - fakt że uruchomił mi Azahiel bo ja nawet nie wiedziałem jak to ugryzc

 

WojetkC a Azahiel pisal ze tak prosto post #41 "... Bez kombinowania, bez zamartwiania się, bez czytania w necie jak, co i gdzie..."

i nie dales rady:) cos widze ze maga latwe to nie jest , po co kumu tutorial to ma dzialac bez grzebania i czytania na necie... :)

 

Od wersji chyba 2.0 jest ustawianie rysunkowe pod iOS, więc chyba prościej się nie da,

wcześniej trzeba było wpisywać ręcznie w odpowiednie miejsca.

Problem występuje jak nie mamy iPADa albo iPhona (apkę pisały dwie osoby).

Auralic obiecuje wkrótce webaplikację więc sprawa się rozwiąże bo powinno działać pod przeglądarką.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iOs bez problemu. Tylko na Antku trzeba się pobawić. Z tym że zasada jest podobna. Ogólny sposób lub też kolejność czynności. Na iOs to jest kilka sekund no może minuta.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jakaś stara wersja Apki pod Androida gdyby ktos był zainteresowany:

 

https://apkpure.com/lightning-ds/com.auralic.lightningDS

Niestety pomimo usilnych prób i najszczerszych chęci nie udało nam się zainstalować wycofanych z GooglePlay wersji appki Auralica :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to zaprzestali pracy nad tą aplikacją, bo android nie ma czegoś co im mocno komplikuje sprawę.

Chyba skupili się na webowej aplikacji, taka będzie bardziej uniwersalna.

Problemy z Androidem ma nie tylko Auralic, Lumin chyba do tej pory nie poradził sobie z obsługą Tidala na Androidzie.Ayon też jakoś ma pod górkę. Na chwilę obecna jeśli chodzi o stabilność, ergonomię i wszechstronność swoich appek wygrywa Bluesound.

O sterowaniu Ariesami poprzez www słyszę od dawna, jednak jakoś nie widać żadnych efektów, więc najrozsądniej do ceny Ariesa doliczyć iPada mini i będzie po kłopocie.

Edytowane przez SoundRebels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problemy z Androidem ma nie tylko Auralic, Lumin chyba do tej pory nie poradził sobie z obsługą Tidala na Androidzie.Ayon też jakoś ma pod górkę. Na chwilę obecna jeśli chodzi o stabilność, ergonomię i wszechstronność swoich appek wygrywa Bluesound.

O sterowaniu Ariesami poprzez www słyszę od dawna, jednak jakoś nie widać żadnych efektów, więc najrozsądniej do ceny Ariesa doliczyć iPada mini i będzie po kłopocie.

 

Wystarczy iPhone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie testuję Auralica Mini.

Kupiłem w waszym sklepie :)
Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy nie posiadają ipada,ipoda.
U mnie świetnie spisuję się aplikacja BubbleDS Next na androida na tablecie Lenovo.
Aplikacja działa stabilnie, nie wiesza się, można regulować volumę, podczas odsłuchu albumu pokazuje okładkę.
Działa także Tidal bezproblemowo.
Do mini połączyłem dysk HDD po USB-3,5 cala z zasilaczem.
Aplikacja dobrze radzi sobie z odczytem tematycznym albumów zawartych na dysku (artysta,album,kompresja pliku muzycznego itp)
I najważniejsze jest przegląd po folderach ze ścieżką dostępu do pliku.
Moim zdaniem lepiej przedstawia się to sterowanie jak na daphile, więc jest dobrze.
Zainstalowałem wersję darmową tej aplikacji, ale jest także z licencją za 40 zł.
Ciekawy jestem różnic w tych wersjach.

Jedyny na razie problem mam z radiem internetowym. nie mogę tego odpalić.
Reszta jest super.
Bawię się aplikacją, na razie nie robię porównań z ..

Dodam, że pierwsze odpalenie mini było na Ipadzie, kolega z nim przyszedł i wykonaliśmy pierwsze wstępne na nim ustawienia.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.bubbleds

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubblesoft.android.bubbleds2

Edytowane przez daru0105
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomoże ktoś z konfiguracją tego urządzenia?

Z tego co wyczytałem,to każdy zaczynał konfig. z urządzeniem appla w ręku.

Czy to się zgadza?

Nawet komputer,połączony ze streamerem po usb milczy.Nie widzi go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności