Skocz do zawartości

Auralic Aries Mini - Streamer nie do pobicia.


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wciskajcie kitu, można żyć bez tego, tym bardziej że wszystko prawie trzeba obchodzić jak się chce używać

normalnych formatów. Poza tym przesiadka teraz przy schyłku produktu raczej nie ma sensu.

 

A do sterwoania wystarczy Kinsky, działa bezproblemowo, tylko trzeba pożyczyć iOSa do pierwszego ustawienia.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś produkty konkurencyjne? Mam te 2.5k ale nie kupię tego bo nie mam żadnego urządzenia ios. A bez sensu teraz kupować jak za chwilę ma wyjść apka na androida...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Jeden z członków rodziny ma iPhone ale sobie nie wyobrażam żebym musiał pożyczać żeby uruchomić sprzęt albo jakoś kombinować. Wole mieć wszytsko na cacy. Wkurza mnie sytuacja w której miałbym to kupić za dla mnie bardzo dużą ilość pieniędzy i jeszcze kombinować...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez WKD622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. A jak wypada porównanie z Onkyo NS-6170? Przede wszystkim funkcjonalnie. No bo tak:

- streamer jest;

- z TIDALA i Spotify można korzystać;

- dysku co prawda się nie zainstaluje ale via USB można podłączyć;

- jest apka na Androida i jeszcze pilot;

- odtwarza ten sam zestaw plików;

- tor audio chyba jest lepszy.

Auralica nie słuchałem, słuchałem Onkyo i naprawdę było super, a dużo droższy nie jest. Specjalistą nie jestem i doświadczenie sprzętowe mam raczej skromne. Może ktoś porównywał albo ma możliwość porównać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

odkopie temat... czy ktos testowal apke areisa mini na androidzie? 

jak to sie sprawuje? jej sie uzywa tak ze ma wbudowanego klienta tidal, youtube itp... czy mozna stremowac dzwiek z dowolnej aplikacji co mamy zainstalowana na telefonie? 

 

drugie pytanie... czy bezproblemowo wykrywa takie dyski jak WD Cloud ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma apki na andka, to stare beta nie będzie działać.
Jest dostęp z przeglądarki, sprawdzę czy jest dostęp do Tidala ale z tego co pamiętam chyba nie było,
bo ona jest do konfiguracji, nie zastępuje Lightning DS.
Kurde parodia. Tyle czasu obiecywali apke na andka i dalej nic :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności