Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Auralic Aries Mini - Streamer nie do pobicia.


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

o wystarczy dac który daje potem line out i już :)

To samo miałbym z raspberry, mogę dorzucić nawet zewnętrzny dac z USB, no problem. Z tel generalnie jest ten problem ze trzeba ciągle to podłączać, ładować, mało wygodne. Wolałbym taka kostkę z tyłu która obsługuje aplikacja na tel. Jelsi idzieny w takim kierunku to nie wiem czy już nie lepsza byłaby opcja pod tytułem adapter bluetooth.

 

http://www.harmankardon.audiohit.pl/p97,harman-kardon-bta-10.html

 

Wysłane z HTC One M9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie lepszy niż CD bo nie musze wstawać by zmienić płytę. Tera muzyki wewnątrz plus plan zakupu drugiego dysku na zewnątrz to daje tygodnie słuchania bez wstawania z fotelu.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się chyba na to zdecyduje jednak, warto zainwestować ta kasę. Wystarczy mi zasięg wifi w pokoju i tablecik Apple? Android nadal nieobslugiwany???

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Dokładnie tak. Tylko tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka... Witam wszystkich,

Dużo się naczytałem i nabyłem to cudo. Przyznaję że ogólnie jest OK, ale ma kilka ale, albo ja coś źle go używam...

  1. Odtwarzanie losowe to jakaś pomyłka, wg mnie losuje bardzo słabo, faworyzuje w kółko kilka utworów/płyt
  2. Nie odtwarza obrazków z okładką, nawet jak jest w katalogu (mam dysk wpięty do routera i działa w trybie DLNA, nie chcę go przekładać do Aries)
  3. Jak zrobić odtwarzanie wszystkiego, tzn. losowo z wszystkich płyt które mam w bazie? Jak jestem na liście i mam wg wykonawców to muszę któregoś wybrać, a potem wybrać płytę. Ja chcę żeby losował z wszystkiego, tzn. z wszystkich wykonawców i utworów. Da się to chyba zrobić tylko jak się jest nie na wykonawcach tylko na liście utworów.
  4. Jak przy odtwarzaniu natrafi na plik którego nie da się odtworzyć (np. uszkodzony) to zatrzymuje odtwarzanie, zamiast przeskoczyć do następnego
  5. Jak utwór nie ma MetaDanych, lub cała płyta jest zrzucona bez MetaDanych to nie zostanie w ogóle dodana do listy muzyki wg wykonawców lub utworów, a powinien np. pod nazwą Nieznany wykonawca i utwory z nazwami takimi jak nazwa pliku
  6. Brak obsługi Gapless, lub nie wiem jak włączyć
  7. Jak usunąć z playlisty cały album, np. Wyonawca X, Album Y? Mam w playliście ok. 400 utworów i chcę wyrzucić jedną płytę z tej listy. Dodaje się łatwo, ale usuwanie?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... konfigurujesz pożyczonym iOS, a potem spokojnie sterujesz przez UPnP np. Kinsky.

Tak optymistycznie bym nie pisał. Mój wieszał się z 10x w ciagu 2 tyg, tak że bez ponownej konfiguracji przez ios lub wyciągania wtyczki z gniazdka tak spokojnie jak piszesz nie jest.

Ostatnio wyczytałem na innym forum ze problemy są na połączeniu LAN 1Gb, tez tak miałem podłączone i były same problemy ze stabilnością Mini. Apka na ios działa stabilnie, ale Mini nie. Na Wifi nie testowałem. Tak skutecznie mnie zniechęcił ze zwróciłem do sklepu przed upływem 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... konfigurujesz pożyczonym iOS, a potem spokojnie sterujesz przez UPnP np. Kinsky.

Tak optymistycznie bym nie pisał. Mój wieszał się z 10x w ciagu 2 tyg, tak że bez ponownej konfiguracji przez ios lub wyciągania wtyczki z gniazdka tak spokojnie jak piszesz nie jest.

Ostatnio wyczytałem na innym forum ze problemy są na połączeniu LAN 1Gb, tez tak miałem podłączone i były same problemy ze stabilnością Mini. Apka na ios działa stabilnie, ale Mini nie. Na Wifi nie testowałem. Tak skutecznie mnie zniechęcił ze zwróciłem do sklepu przed upływem 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudio, Tak optymistycznie bym nie pisał. Mój wieszał się z 10x w ciagu 2 tyg, tak że bez ponownej konfiguracji przez ios lub wyciągania wtyczki z gniazdka tak spokojnie jak piszesz nie jest.

Ostatnio wyczytałem na innym forum ze problemy są na połączeniu LAN 1Gb, tez tak miałem podłączone i były same problemy ze stabilnością Mini. Apka na ios działa stabilnie, ale Mini nie. Na Wifi nie testowałem. Tak skutecznie mnie zniechęcił ze zwróciłem do sklepu przed upływem 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudio, Tak optymistycznie bym nie pisał. Mój wieszał się z 10x w ciagu 2 tyg, tak że bez ponownej konfiguracji przez ios lub wyciągania wtyczki z gniazdka tak spokojnie jak piszesz nie jest.

Ostatnio wyczytałem na innym forum ze problemy są na połączeniu LAN 1Gb, tez tak miałem podłączone i były same problemy ze stabilnością Mini. Apka na ios działa stabilnie, ale Mini nie. Na Wifi nie testowałem. Tak skutecznie mnie zniechęcił ze zwróciłem do sklepu przed upływem 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności