Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowa marka w Mp3store - MRICE


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się w naszej ofercie nowa marka - MRICE - dla mnie kompletnie nie znana. Coś tam tylko o nich czytałem.

Szczególnie frapujący był artykuł:

 

http://www.spidersweb.pl/2015/12/sluchawki-mrice-e300-opinie.html

 

 

841348250_o.jpg

 

Przekonajcie się sami czy autor miał racje.

 

Pełną ofertę mamy już na sklepach tu link. Ja do tej pory odpaliłem tylko głośniki, dla mnie ciekawy design i bardzo przyzwoite granie. Jeden z modeli ma nawet slot na kartę pamięci i czyta flaci. Same głośniki głośniejsze od podobnych JBL nawet bardzo, ale przy ekstremalnej najwyższej głośności zaczynają szaleć. Wystarczy odjąć trochę volume i dostajemy bardzo ładne brzmienie.

 

 

Mrice-Headset-Wireless-Bluetooth-Stereo-

 

 

Słuchawek niestety jeszcze nie słuchałem, biorę się teraz do otwierania pudełek.

Wyglądają bardzo ładnie, a zdjęcia niestety nie oddają dobrze rzeczywistości. Wszystkich chętnych na konfrontacje z artykułem zapraszam na nasze sklepy.

Mnie marka MRICE zaciekawiła.

 

 

Mrice-Top-Fashion-No-Hot-2015-For-Camper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowany

Bawiłem się E300A - desing fajny imo dobre materiały, zwłaszcza podoba mi się trójkątny kabel, bardzo duży plus za to że można robić głośniej ciszej pilotem - działa na andku jak i na ios. Są naprawdę wygodne, co do brzmienia to nie czuje się fachowcem aby to opisywać - radzę sprawdzić to samemu w sklepach. .

Ta "oponka" też mi się podobają, gra głośno - przy tej cenie i wygodzie (można go przytroczyć do paska albo plecaka, brakuje tylko szekli w komplecie ;) ) to imo niezły produkt, zwłaszcza że nie jestem fanem głośników bt.

Edytowane przez _RR_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten głośnik ze slotem na kartę i co czyta flacki to ten sam, CAMPERS 2.0?

41Jk9HZfXvL.jpg

 

http://www.mp3store.pl/article/mrice-campers-2.0-black-przenosny-glosnik-bluetooth-ean.6922952402586,2016400274386171259.html

 

Tak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zanim pojadę do stacjonarki chciałbym zaczerpnąc informacji nt mrice 300 dokanałówek. Prócz kilku opinii nic nie znalazłem.

Testował już je ktoś? Jestem nimi zainteresowany ale chciałbym conieco dowiedzieć się o ich brzmieniu. Bedą mi służyły jako następcy SM e10. Co o tym myślicie? Warto zaryzykować?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno. Ot, żeby potwierdzić, że zalinkowany wcześniej tekst jest jakimś onirycznym urojeniem autora. Ewentualnie miło się zdziwić i zrobić najlepszy zakup audio w historii mojego portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się E300A - desing fajny imo dobre materiały, zwłaszcza podoba mi się trójkątny kabel, bardzo duży plus za to że można robić głośniej ciszej pilotem - działa na andku jak i na ios. Są naprawdę wygodne, co do brzmienia to nie czuje się fachowcem aby to opisywać - radzę sprawdzić to samemu w sklepach. .

 

A możesz chociaż prostym językiem opisać swoje wrażenia z odsłuchu? :) i na czym androidowym słuchasz?

Edytowane przez solo2332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęt. Także posiadam E300. Sprawują się nieźle, a i jakościowo jak za taką cenę wyglądają dość porządnie (w porównaniu do "znanych" marek za podobne pieniądze, dostępnych w popularnych sieciówkach elektronicznych).

 

Tip: te słuchawki, poza marką Mrice, występują jeszcze pod nazwami Chintek, Baldoor, GranVela, EarBell i Earbud :)

 

Anyway, za kilka dolców więcej można mieć jednak Xiaomi :P

Edytowane przez krzaczor93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności