Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fostex TH900MK2 kolejna nowość


Rekomendowane odpowiedzi

Fostex TH900MK2 to następca TH900 świetnego modelu, który u nas w firmie przypadł do gustu praktycznie każdemu.

Głowna różnica w stosunku do zwykłych 900 to odpinany kabel. Znana jest też przewidywana cena 1415 $

 

TH900mk2_main-620x394.jpg

 

 

Filmik jak powstają Fostexy :) polecam!

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A z czym do nich podejść ?

Na pewnie nie będziesz miał tak bliskiej i namacalnej średnicy jak w LCD2, średnica w TH900 oddalona od słuchacza choć wyraźna i dobra.

Grają lekko ciemno i gęsto więc wskazany neutralny lub nawet jasny ,przejrzysty tor do nich, przybliżający średnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z czym do nich podejść ?

Na pewnie nie będziesz miał tak bliskiej i namacalnej średnicy jak w LCD2, średnica w TH900 oddalona od słuchacza choć wyraźna i dobra.

Grają lekko ciemno i gęsto więc wskazany neutralny lub nawet jasny ,przejrzysty tor do nich, przybliżający średnicę...

 

 

Taurus będzie dobrym wyborem ? Albo Cayin ? Dziś słuchałem Cayina i to jest potwór. Na godzinie 8 to już Audeze robi trzęsienie ziemi. Słuchałem z nim LCD-3, LCD-X. Po około 2 h słuchania LCD-3 najlepsze ale nie warte tego żeby sprzedawać LCD-2 i dokładać do tego interesu około 4 tysiące. Nie chcę odbiegać od tematu ale jeszcze Sine zrobiły na mnie mega wrażenie !

Z opisów do muzyki elektronicznej polecają/polecacie owe Fostexy. Muszę podjechać do mp3store już ze wzmacniaczem.

 

Edit.

 

Czytałem w recenzji Audiobyte Black Dragon, że świetnie sobie radzi z 900setkami. Cholera, tylko znów szukam jednego klocka, a obiecałem sobie, że nigdy więcej kompromisów.

Edytowane przez Chcheckitout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Taurus jest takim dość płaskim wzmakiem jeżeli chodzi o charakterystykę nić nie podkreśla,

gra równo, mocy ma pewnie mniej niż Cayin , ale większości daje radę chyba poza HE-6, ale np. HEki napędza pięknie.

Obawiam się że Fostexom nic nie doda, powinny zagrać swoją sygnaturką, także co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Prosimy pamiętać, że wszystkie nasze produkty to produkty importowane i nie posiadają gwarancji producenta. Gwarancję taką zapewnia nasza firma.

 

To powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności