Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fostex TH-610


Rekomendowane odpowiedzi

TH610 to ten sam poziom co Denony 7200, ale TH są bardziej dociążone i szczegółowe. Choć na początku musiałem przyzwyczaić się do kreowania sceny.

Być może to zależy od sprzętu ale na niczym czego słuchałem 610 nie były bardziej szczegółowe od 7200 - a wręcz przeciwnie. Dla mnie 610 to taka spokojniejsza wersja Denonow z nieco słabsza szczegolowoscia i przestrzenią ale całościowo na tej samej półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sumie tylko słuchałem na trzech rzeczach Questyle CMA600, Fostex HP-44BL i HP-A8MK2 :) jednych i drugich. Na tym sprzęcie D7200 były za ostre, więcej się działo na scenie, ale na pewno nie była tak szeroka. TH610 miały zdecydowanie więcej powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Grubbby mówi że w TH610 bas miękki to lipa jak tak dla mnie,dobrze że ich nie brałem.

Nie lubię miękkiego basu, czyżby aż tak popsuli TH600?...hmmm.

Trudno by D7200 były sporo lepsze od Th610, to w końcu Fostex jest matką firmą dostarczającą drivery,technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że miałem TX-X00, tam jedynie wokal mnie zauroczył, bo bliżej i cieplej grał od reszty TH00..

Bas za to był za miękki i misiowaty w TH-X00.

Gdzie mu tam do twardego i sprężystego z TH900/TH600.

Chyba inne pady i muszle drewniana ma spory wpływ na odbiór TH610, bas pewnie zmięknął,wokale też.

Ciekawe jakby założyć pady od TH600 do TH610...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności