Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

3-ci MEET Koszaliński ?


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma jakieś dobre RCA to może zabrać, ja używam najtańszych chińskich, tych zrobionych ze skrętki ethernetowej nie będę znowu zabierał bo tym można się bronić na ulicy podczas zamieszek:P

Nawet udało Ci się mnie rozbawić xD

Mam takie coś:

post-60382-0-96105600-1458420116.jpg

Nie jest to srebro od Smoka, ale da radę :F

 

---

MEET, MEET i po MEETcie...

---

Dobra... tym razem nie było naczelnego fotografa ze Szczecinka, więc jest ino 1 zdjęcie jak sprzątam teraz - wszystkie przyjezdne sprzęty już uciekły i większość moich już spakowana, ale trzeba przecież coś wstawić...

DSC0001%5B1_sasespa.jpg

 

Najpierw prowadziłem stanowisko audio na Pikniku Naukowym WTiE w godzinach 10-14, potem 15-19 był MEET...

Ogólne przemyślenia moje:

Najlepszy wskaźnik cena do możliwości zyskały T70, DT-150 i EyeCandy :F

Wire BAL-BAL jest to bardzo fajny wzmacniacz i nie zmienię go.

MEETy służą do gadania, nie do słuchania.

KONIEC xD

 

Jak będą jakieś fotki stanowiska z pikniku to wstawię ;)

Aaaa! Jeszcze jedno, ważne przemyślenie - SWSy Jakuba bardziej się jednak podobały - miały tą niepowtarzalność sceniczną :F

Edytowane przez crysis94
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia:

 

1. T70 na padach od HM5 są bardzo fajne, takie dt-150 z większą ilością góry, ja bym tego upgrade'm nie nazwał tylko sidegrade'm ale ogólnie bardzo fajne.

2. Kolejny raz nie spodobały mi się SWSy, nie moje granie.

3. DT-150 nadal nie zostały przeskoczone jeżeli chodzi o moje osobiste preferencje muzyczne przez żadne słuchawki, może kiedyś trafię na odpowiedni model.

4. Panda to jednak nie wzmacniacz dla mnie...najwięcej co mogę napisać to tylko - specyficzne granie -_-

5. Po zrównaniu głośności nie byłem w stanie wychwycić różnic między The Wire a swoim wzmacniaczem, warunki też nie sprzyjały takim porównaniom, generalnie podobny poziom, co mnie cieszy jednocześnie dziwiąc - dwa zupełnie różne wzmacniacze.

6. Liczy się synergia, u mnie w domu na jednej piosence TS-671 grają tak, jak SWS na meecie, przy czym na meecie TS-671 grały wyraźnie gorzej, dziwna sprawa :P

7. Cudowne zmartwychwstanie wzmacniacza Crysis'a było chyba najważniejszym wydarzeniem, bo dźwiękowo jakoś więcej wyniosłem z poprzedniego spotkania.

8. Plątanina kabli przeogromna, więcej rozmowy niż słuchania, ale to chyba dobrze świadczy o uczestnikach :)

 

Generalnie dzięki za organizację kolejnego meeta, na następnym (?) być może będzie już mój wzmacniacz wyjściowy, w jednej obudowie.

Edytowane przez tybysh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jednak T70 - bas niższy, szybszy, góry więcej, ale wybrzmiewa krócej... jak to ktoś powiedział - laserowa.

Tylko średnica momentami z DT-150 bardziej się podoba, ale nie we wszystkim i nie zawsze...

Oczywiście wszystko zależy od preferencji :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton

Różnice z pamięci:

-cieplej

-bardziej miękko, gorsza kontrola

-scena nie tak efektowna

-średnica bliżej (to akurat na plus)

 

Mi te słuchawki się bardzo podobały... ale to hechlokowe mnie zauroczyły, te już nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Crysis

A jakie pady ma @michauczok?

Z pamięci to są identyczne welury ;)

Także na razie Jakubowe SWSy pozostają u mnie referencyjnym kompromisem :F

Dobra, bo ja mykam do środka, bo niby MEEt skończył się 2h temu a ja dalej siedzę i słucham... a komary wyleciały na łowy :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dzięki serdeczne za zaproszenie i przepraszam, że byłem tylko przelotem.

Po drugie SWSy + Nils Frahm zagrały jak sto milionów. Dla mnie to jest to i będę je chciał. Nie wiem na ile to jest wszechstronny nausznik, ale jakbym miał słuchać do końca życia jednego kawałka na jednych słuchawkach to mógłby to być właśnie "Toilet Brushes" na SWSach. Koniec, kropka, pozamiatane :).

 

T70 i DT150 to bardzo "słuchalne" nauszniki. T70 technicznie są doskonałe, precyzyjne, z górą do której bym przywykł zapewne, punktowym, świetnie kontrolowanym basem, natomiast łatwiej przyswajalne i chyba bardziej uniwersalne były DT150, w kategorii cena/jakość trudne do pobicia. Najchętniej miałbym obie pary. A jeszcze chętniej posłuchał obu na muzyce, którą znam, bo zasadniczo wpadłem w biegu, ktoś wdupił Bacha, potem przełączył na jakieś skośnookie dziewoje i o... tyle se porównałem :D

 

A700x nie podobały mi się wcale, Denon D600 też kiepsko (ciut gorzej niż moje D2000, których aktualnie szczerze nienawidzę, odbywają karę w drewutni, planuję wysłać je do klasztoru). Yamahy fajnie, ale miały mniej "luftu" niż SWSy i ostatecznie zrobiły na mnie mniejsze wrażenie.

 

Z tego wszystkiego chyba najbardziej chciałbym mieć Crysisowe Grado- fantastycznie muzykalne, o wspaniałej barwie, szkoda jedynie, że otwarte :D

 

Do następnego Panowie.

Edytowane przez MatmaN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grado są przemuzykalne. Głowa sama się kiwa. A wyglądają niesamowicie. Płakałem, jak je sprzedawałem ;)

PS Słucham właśnie swoich SWSów z Cayin idac6 + little dot i zupełnie nieaudiofilsko myślę sobie "to gra doskonale, nie potrzebuję nic więcej"... Życzę tego stanu wszystkim na tym forum.

PS2 średnicę poprawilismy trochę magią Perula

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado były fajne ale dla mnie strasznie niewygodne. Wizualnie takie mini SWS:)

 

 

Po pierwsze, dzięki serdeczne za zaproszenie i przepraszam, że byłem tylko przelotem.

Po drugie SWSy + Nils Frahm zagrały jak sto milionów. Dla mnie to jest to i będę je chciał. Nie wiem na ile to jest wszechstronny nausznik, ale jakbym miał słuchać do końca życia jednego kawałka na jednych słuchawkach to mógłby to być właśnie "Toilet Brushes" na SWSach. Koniec, kropka, pozamiatane :).

 

T70 i DT150 to bardzo "słuchalne" nauszniki. T70 technicznie są doskonałe, precyzyjne, z górą do której bym przywykł zapewne, punktowym, świetnie kontrolowanym basem, natomiast łatwiej przyswajalne i chyba bardziej uniwersalne były DT150, w kategorii cena/jakość trudne do pobicia. Najchętniej miałbym obie pary. A jeszcze chętniej posłuchał obu na muzyce, którą znam, bo zasadniczo wpadłem w biegu, ktoś wdupił Bacha, potem przełączył na jakieś skośnookie dziewoje i o... tyle se porównałem :D

 

A700x nie podobały mi się wcale, Denon D600 też kiepsko (ciut gorzej niż moje D2000, których aktualnie szczerze nienawidzę, odbywają karę w drewutni, planuję wysłać je do klasztoru). Yamahy fajnie, ale miały mniej "luftu" niż SWSy i ostatecznie zrobiły na mnie mniejsze wrażenie.

 

Z tego wszystkiego chyba najbardziej chciałbym mieć Crysisowe Grado- fantastycznie muzykalne, o wspaniałej barwie, szkoda jedynie, że otwarte :D

 

Do następnego Panowie.

 

Na koniec spotkania dałem jeszcze jedną szansę ATH i w sumie były nawet przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym te grado bardzo, gdyby nie fakt, że są otwarte, a ja takich słuchawek zupełnie nie potrzebuję. Poza tym audio jest u mnie aktualnie ostatnie na liście finansowej. :( Faktem jest jednak niezaprzeczalnym, że są fantastyczne.

Co do ATH- nie mam czasu na dawanie szans, za małe u mnie występują rotacje sprzętowe, żebym jeszcze poszukiwał, szczególnie, że jak już coś kupię to zazwyczaj ze mną zostaje (D2000 mam od 5 chyba lat :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Proponuję kolejny, 3-ci MEET na termin podobny do ostatniego czyli przełom maja i czerwca, wstępnie chętni?


Ode mnie standardowo to co w profilu, może coś jeszcze... czyli przynajmniej 3 bardzo Ciekawe nauszniki i dobry BAL tor... przydałby się jeszcze jakiś SE AMPik i wiadomo - inne słuchawki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może bym wpadł ze swoim DACkiem, zakładając że do czerwca zdążę go zrobić (nie miałem internetu jeden dzień i zaprojektowałem 80%, od kiedy net wrócił to nie mogę skończyć). Standardowo mogę zabrać DT-150, jeżeli kogoś interesuje to też HD669 z padami od HM5, TS-671 mi się targać nie chce ale jak ktoś koniecznie będzie chciał posłuchać to czemu nie. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę posłuchać analoga to z chęcią zabiorę też kaseciaka, chociaż chciałbym go jak najszybciej opylić - więcej kasy na DACa. Wstępnie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać, ale to tylko do dynamików, wzmocnienie mam ustawione na x3, jak pamiętam to ledwo starczało do K500;) Dla odważnych mogę zabrać jakiś projekt wzmaka w klasie A, gdzieś mi się wala po strychu bez obudowy, jak jeszcze działa to czemu nie.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę wpaść tak poza meetem między 6-24 kwietnia (zakładając, że mechanik mi zrobi samochód, już w nim grzebie od 25 dni...)bo wtedy mam urlop, co będzie w maju to nie wiem. DACa ze względów finansowych nie zdążę zrobić więc będzie tylko wzmak i słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-go kwietnia mam urodziny, więc zostaje 6-21... nie wiem jak inni, ale ja słabo na kacu słyszę :F

Powiedziałbym, że ok, ale w tych terminach u mnie lipa z miejscem na zorganizowanie -__-

Nie grzebie, a stoi u niego - zacznie robić konkretnie jak zaczniesz się niecierpliwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pewnie w maju też znajdę trochę czasu.

Grzebie grzebie, tydzień robił jedną rzecz, po tygodniu padło turbo, kolejny tydzień na jego regenerację, po tygodniu okazało się, że panewki do wymiany, wał do szlifowania, generalnie remont dołu silnika, dziś znów cały przód rozebrany ale nie zdążył poskładać, moooże na poniedziałek będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności