Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

3-ci MEET Koszaliński ?


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to wygląda tak. Przyjeżdzam na weekend, ale w niedzielę się zawijam do siebie. Ja mogę się pojawić w piątek wieczorem, albo w sobotę, ale to jeszcze muszę przegadać z żoną bo mamy jakąś rodzinną imprezę. Także jeszcze się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu znikomej frekwencji (jedynie ma_x_ym, może MatmaN :ph34r:) oraz nieprzewidzianych okoliczności po mojej stronie nic z tego nie wypali...

03.03 aktualny jak najbardziej jeśli komuś jest po drodze :|

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Panowie, jednak jestem w ten weekend, więc jakby komuś było po drodze to może wpaść jutro ;)

Akurat - całe mieszkanie na DUŻEJ stancji wolne, tylko dać znać dzisiaj, bo muszę posprzątać.

Mam do poniedziałku SWSy!

 

W następny na 100% mnie nie ma, zresztą nie tylko w następny.


ma_x_ym postara się być

 

Tych 2-óch panów również będzie można spotkać:

12800104_741254109308629_820108472303315

 

Jeśli chodzi o godzinę to nie wcześniej niż 13 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Panowie, jednak jestem w ten weekend, więc jakby komuś było po drodze to może wpaść jutro ;)

Akurat - całe mieszkanie na DUŻEJ stancji wolne, tylko dać znać dzisiaj, bo muszę posprzątać.

Mam do poniedziałku SWSy!

 

W następny na 100% mnie nie ma, zresztą nie tylko w następny.

ma_x_ym postara się być

 

Tych 2-óch panów również będzie można spotkać:

12800104_741254109308629_820108472303315

 

Jeśli chodzi o godzinę to nie wcześniej niż 13 ;)

 

Heh, SWS-y, gupi będzie ten co nie przyjedzie choć może ;)

Sprzątać ? Nie wiesz co się gościom mówi na wejściu ?

 

"Nie sprzątane, bo posprzątam po Was jak już se pójdziecie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E, Panowie, jednak jestem w ten weekend, więc jakby komuś było po drodze to może wpaść jutro ;)

Akurat - całe mieszkanie na DUŻEJ stancji wolne, tylko dać znać dzisiaj, bo muszę posprzątać.

Mam do poniedziałku SWSy!

 

W następny na 100% mnie nie ma, zresztą nie tylko w następny.

ma_x_ym postara się być

 

Tych 2-óch panów również będzie można spotkać:

12800104_741254109308629_820108472303315

 

Jeśli chodzi o godzinę to nie wcześniej niż 13 ;)

 

Heh, SWS-y, gupi będzie ten co nie przyjedzie choć może ;)

Sprzątać ? Nie wiesz co się gościom mówi na wejściu ?

 

"Nie sprzątane, bo posprzątam po Was jak już se pójdziecie" :D

 

Dobra... to nie będę sprzątał, a zgarniał rzeczy z podłogi, żeby jacykolwiek goście mogli wejść :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda bo posluchalbym tych Rumunów:)odsluch i tak będzie Malo miarodajny bo bede wykończony i niewykluczone ze na środkach przeciwbólowych ale jest okazja sie spotkac wiec trzeba sie postarać:)

Jakie wzmaki będą? Widziałem na zdjęciu jakas lampę, cos z tranzystorów będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę około 14. Rumuny też będą.

To będziesz najwcześniej xD

 

Matman ma będzie gdzieś tak jak tybysh, a Oskar ma z pół godziny spóźnienia czyli 14:30.

Ja znikam na chwilę do sklepu, 13:45 wrócę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze środka Polski, jem kanapkę, ładuję komórkę i max o 15:30 wyjadę. Nie wiem czy wezmę wzmaka - nie mogę znaleźć żadnych pudeł żeby go zabezpieczyć a wewnątrz sygnałówka może się odłączyć pod wpływem wstrząsów, ostatnio masę na wyjściu podłączyłem do płytek wzmaka na "byle jak", nie byłem wcale świadomy tego, że jednak wpadę więc nie przygotowałem wzmaka na takie warunki;/ Co do IC RCA - no problemo, za chwilę wygrzebię z pudła jakieś RCA oraz minijack->RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał trochę ciekawych sprzętów:

http://forum.mp3store.pl/topic/136592-politechnika-koszalinska-stanowisko-audio-3-marca-w-godzinach-10-14/?p=1307791

 

Ale część z tych sprzętów znika bezwzględnie najpóźniej 7. marca.

Więc ciekawym pomysłem wydawałoby się zrobić meet 5./6. marca.

Jeśli ten dzień komuś ODPOWIADA / NIE ODPOWIADA to proszę o informacje (najlepiej PW) - jak będzie problem z obecnością i tak bardzo wąskiego grona osób z naszego rejonu to mimo fajnych torów MEET nie ma większego sensu... ale w takim przypadku ja będę mógł użyczyć miejscówki dopiero pod koniec marca prawdopodobnie. No nic - czekam na odzew.

 

EDIT: z powodu znikomej frekwencji (jedynie ma_x_ym, może MatmaN :ph34r:) oraz nieprzewidzianych okoliczności po mojej stronie nic z tego nie wypali...

03.03 aktualny jak najbardziej jeśli komuś jest po drodze :|

 

E, Panowie, jednak jestem w ten weekend, więc jakby komuś było po drodze to może wpaść jutro ;)

Akurat - całe mieszkanie na DUŻEJ stancji wolne, tylko dać znać dzisiaj, bo muszę posprzątać.

Mam do poniedziałku SWSy!

W następny na 100% mnie nie ma, zresztą nie tylko w następny.

 

Pozdrawiam,

Miłosz

 

Meet, meet i po meecie, jeszcze raz dziękuję obecnym, było super, w ciągu nocy postaram się coś naskrobać, ale dobre zdjęcia będą dopiero jutro, bo nie ja byłem fotografem :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym problemem było to, że każdy leciał biegiem z pracy / wyjazdu / imprezy - finalnie nie dotarł żaden wzmacniacz tranzystorowy i nie mogliśmy do końca przetestować Cytryny, bo lampowy dac + lampowy amp = za dużo lampy w torze na większości słuchawek, choć zdarzały się fajne synergie (np SWSy - w sumie nie wiem czemu :o).

Także kwestię DACa zostawiam na następny raz - powinny być wtedy przynajmniej 3 tranzystory xD

 

---

 

Słuchawki, bo tego było najwięcej xD

 

Meze - na stacjonarnym torze oraz DACu na PCM5102 dla mnie bas troszeczkę zbyt krągły, mięski, za dużo, czytelnie, ale no po prostu czuć, że to nie to... a na Nano 2G? Ja pitole, zajefajne słuchaweczki - twardo, szybko, sprężyście, nic do zarzucenia. Receptura prosta - trzeba znaleźć synergię.

 

Modowane W1000X zebrały sporą aprobatę za wygląd, wygodę, wygodę i jeszcze trochę wygody xD
Podłączone do byle czego zagrały lepiej niż K550, w podobnym stylu... podłączone do elektrowni zebrały sporą aprobatę za dźwięk, co nie ukrywam ucieszyło mnie :>

 

Modowane YH-100 też zebrały aprobatę, ale i komentarze o "specyficznej średnicy", za którą to właśnie je kocham :>>>>>

 

Także jeśli chodzi o modowanie dnem nie jestem, chyba nawet podeślę Perlowi do sprawdzenia/poprawienia xD

 

SHP9500 i K550 każdy prawie słyszał, ja sobie odświeżyłem, fajne jak zawsze :>

 

O ile mi do końca się Alpha Dogi nie podobały przez skondensowany, zbity dźwięk o tyle kolegom się całkiem podobały (ale reakcja jednak mniejsza jak przy W1000X :>).

 

Moje Mad Dogi blisko Alpha Dogów.

 

<FANFARY> SWSy! Zdania mocno podzielone - znaleźliśmy kawałki, na których średnica była zbyt oddalona i się nie podobało, jakby tak trochę przybliżyć i lekko dociążyć średnice to było by na prawdę blisko referencji 2-óch osób, ale wciąż wielkie uznanie za scenę! Fajnie się spotkać, bo takie rzeczy wychodzą przy zbiorowym odsłuchu :>

 

I niecodzienne zjawisko - średnią ocen, a przynajmniej ocen do ceny zdecydowanie wygrały DT-150. Nawet mi ślicznie grały na tym torze. Kto jeszcze nie miał niech spróbuje, ale na odpowiednim torze, bo poprzednio się do nich niesłusznie zraziłem!

 

A... potwierdzam wyższość miedzi dla SWSów, srebra dla YH-100 i ... miedzi dla W1000X... chyba będę musiał ogarnąć 2-gi zbalansowany kabelek :|

 

Poza tym jeść nie chcieli, bidoki, zasłuchali i zagadali się:\

 

---

 

To jeszcze może jakieś byle jakie zdjęcia przed:

 

DSC0086JP_swraraa.jpg

 

DSC0087JP_swrarqr.jpg

 

I byle jakie po:

 

DSC0089JP_swrarqa.jpg

 

DSC0092JP_swraxph.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie, dzięki za zaproszenie, czekam na kolejne (żona też chce się wbić :P).

 

Na plus:

 

-Meze: zagrały lepiej z playera niż z toru stacjonarnego, fajne brzmienie, rozrywkowe, trochę małe nauszniki jak na słuchawki główne (wg mnie), ładniejsze niż na zdjęciach;

-ATH (W100X?) z wymienionymi padami - super wygoda, dźwiękowo podeszły mi najbardziej, chociaż i tak minimalnie wolę swoje DT-150, różnice są subtelne, na zasadzie "co kto woli";

- Yamaha YH-100 : fajne.

- DT-150: chyba się ludziom spodobały :)

 

Na minus:

- za mało czasu słuchałem SWS, nie podeszły mi "od strzała" ale nie będę o nich pisał, może tylko o dolnym paśmie - przyjemne;

- SHP9500 i K550 nawet nie założyłem na głowę xD;

-za mało czasu :(

 

Następnym razem wezmę swojego wzmaka, będzie jakiś tranzystor, tylko trzeba tak się ugadać żeby był cały dzień.

Edytowane przez tybysh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam następnym razem proponuję zrobić normalny grill, a nie elektryczny, zwalić się do mnie z żonami, dziećmi, psami, w ogóle całymi rodzinami, rodziny zostawić na grillu... a wtedy my wejdziemy na górę, zaszyjemy się i będziemy odsłuchiwać cały dzień xD

 

Następnym razem AMPów nie zabraknie, mam nadzieję, że cytrynę będę jeszcze miał, to będzie można odsłuchiwać do 4-ech par słuchawek jednocześnie xD

Edytowane przez crysis94
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności