Skocz do zawartości

Porządny mp3 bluetooth player


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchanie muzyki przez smartfona przez bluetootha odpada. Nie pytajcie dlaczego. Musze wiec sie rozejrzec za jakims odtwarzaczem przenosnym mp3, który umozliwi sluchanie muzyki przez bluetooth'a. Słuchawki, które mi to umozliwia oczywiscie posiadam.

Czy mozecie polecic jakies konkretne modele ? Nie wiem czy to odpowiedni moment ani czy to odpowiednia sugestia, ale ten odtwarzacz nie moze pracowac w zadnym wypadku na androidzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niewielkich, przenośnych, z bluetooth polecam Sony A15 /A17. Nie posiada androida (niestety nie ma dostępu do serwisów streamingowych), ale obsługa jest bardzo intuicyjna i prosta. Bateria wytrzymuje między 40, a 50 godzin. ;)

Edytowane przez jojaques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu koniecznie musisz mieć dźwięk przez Bluetooth? Aż tak kabel Cię uwiera? Mnie bardziej uwierałby gorszy dźwięk wysyłany przez moduł BT ;)

No ale w ostateczności polecę rozejrzeć się za iPodem Touch. Tylko koniecznie pytaj o stan baterii, bo wymiana jest dość trudna i kosztowna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Troche drogi, nie myslałem ze bedzie oscylowało to w okolicach 800zł

Philips Azure Bluetooth FM 8GB

A co powiesz na ten np ? Kosztuje przeszlo połowe mniej.

W niższej kwocie też zaproponowałbym iPoda Touch - jeśli w grę wchodzą używane. W dodatku nie ma androida i będzie można korzystać z Tidala/Spotify. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu koniecznie musisz mieć dźwięk przez Bluetooth? Aż tak kabel Cię uwiera? Mnie bardziej uwierałby gorszy dźwięk wysyłany przez moduł BT ;)

Chyba dawno nie słuchałes przez BT :)

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

A kiedy słuchałeś BUDŻETOWEGO bluetooth? Bo jak wrzucisz sobie słuchawki BT za 2k + DAP za 3-5k to nie jesteś jednak w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w temacie jest porządny, no to chyba musisz teraz zmienić na "****iany" i wtedy będzie OK :D

W Sony masz Bluetooth aptX co daje jakość porównywalną do 320 kbps MP3 i wyższą na poziomie OGG

 

Dzieki :) Troche drogi, nie myslałem ze bedzie oscylowało to w okolicach 800zł

Philips Azure Bluetooth FM 8GB

A co powiesz na ten np ? Kosztuje przeszlo połowe mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, w temacie jest porządny, no to chyba musisz teraz zmienić na "****iany" i wtedy będzie OK :D

W Sony masz Bluetooth aptX co daje jakość porównywalną do 320 kbps MP3 i wyższą na poziomie OGG

 

Dzieki :) Troche drogi, nie myslałem ze bedzie oscylowało to w okolicach 800zł

Philips Azure Bluetooth FM 8GB

A co powiesz na ten np ? Kosztuje przeszlo połowe mniej.

 

Używany Sony A15 pojawia się niekiedy też na olx lub allegro. Ceny wahają się między 400,a 600 zł. :)

Więc można go kupić niewiele drożej od Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzwiek przez bluetooth absolutnie wystarczy i mnie satysfakcjonuje. Mam swietne sluchawki, które w 100% spelniaja moje oczekiwania co do barwy dźwięku.

A kabel mi przeszkadza bardzo, bardzo, bardzo, ale to bardzoooo :) Za wszystko co jest połączone przewodowo powinni karać! :P

Nie do zaakceptowania jest dla mnie aby telefon/mp3 player był na sznurze ze sluchawkami. Android odpada bo : http://forums.androidcentral.com/lg-g4/640860-music-through-bluetooth-skipping-biggest-mystery-android.html#post4985573

2 lata pier***** sie z tym problemem i ciągle nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zobacz Samsunga S8500. Nie za duży, tani. Chyba, że potrzeba aptx

 

 

Ale to jest telefon

Może i telefon, ale: bez androida, dobrze gra, bateria wytrzyma całkiem sporo (z wyłączoną siecią), ma bluetooth - w dodatku bardzo atrakcyjny cenowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od fali IMO jest samsung wifi 3.6.Mały poręczny ma android więc można wgrać vipersound a w nim masa personalizacji.

 

Wytapczane na tapczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego: http://www.sony.com.hk/products/apps/product/simplePage.do?modelCode=_M039504&lang=en wynika, że tak. Ale wydaje mi się, że to i tak nie ma znaczenia, gdyż posiada bluetooth aptx. Czego więcej potrzeba w odtwarzaczu muzyki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Sony a15 i to był bład. Za takie pieniadze otrzymac złom, który po 2h zaczął sie non stop wieszać. W tej chwili nawet przycisk rezetu z tyłu nic nie daje. Wisi na okienku "Walkman, for music lovers, by music lovers" Nic sie nie da zrobić.

Edytowane przez astral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności