Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Denon Envaya Mini


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Envaya mini została zaprjektowana do tworzenia dźwięku z niezrównaną wydajnością i jest wyposażona w podwójny 40mm pełnozakresowy głośnik i dodatkową pasywną membranę basową.

W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności Envaya mini posiada wbudowany moduł NFC umożliwiajacy szybkie parowanie z telefonami, tabletami i innymi urządzeniami z NFC.

Bluetooth z aptX Low Latency zapewnia najniższy poziom opóźnień niezbędny przy oglądaniu filmów, telewizji jak również graniu na twoim komputerze czy urządzeniu przenośnym.


rtv_agd_14515_d.jpg




Dane techniczne:

- funkcja MultiPoint umożliwia podłączenie jednocześnie do 3 urządzeń (jednocześnie możliwe jest odtwarzanie tylko z jednego urządzenia)

- wbudowany moduł NFC

- możliwość wykorzystania jako zestaw głośnowówiacy

- wbudowany mikrofon z redukcją szumów z otoczenia

- dwa 40mm głośniki pełnozakresowe i dodatkowy 40x83mm pasywny głośnik basowy

- kompatybilne profile Bluetooth: A2DP/AVPCP

- Obsługiwane kodeki: aptX niskiej latencji/AAC/SBC

- Czas pracy baterii: 10 godzin

- Czas ładowania: 2.5 godziny


Czy ktoś z was go posiada? Można prosić o kilka słów opisu jak się sprawdza w codziennym użytkowaniu?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sprzedałem kupiłem bose soundlink mini 2 wszystko na plus dla bose. Zależy od oczekiwań ogólnie w swojej cenie daje radę kłopotów nie sprawiał pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać dobry głośnik i kupić jakieś przebasowione coś za taką kase..... to już mogę Ci wskazać głośnik, który kosztuje jedną czwartą tego co bose, a gra lepiej i do tego ma jeszcze głębszy bas.

 

Posiadam go od ponad pół roku dźwięk jest naprawdę satysfakcjonujący. Szkoda tylko, że jak nie postawi się go na wprost siebie to magia dźwięku znika. Bardzo cenne w nim poręczność i minimalizm. Konkurencją dla niego to Flip 3, który lepiej sprawdza się na dworze. Miesiąc temu źle go położyłem i spadł mi on z ponad 2 metrów. Oczywiście rozwalił się, ale postanowiłem go kupić po raz kolejny, bo jak dla mnie to najlepszy głośnik do tysiąca złotych.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać dobry głośnik i kupić jakieś przebasowione coś za taką kase..... to już mogę Ci wskazać głośnik, który kosztuje jedną czwartą tego co bose, a gra lepiej i do tego ma jeszcze głębszy bas.

 

Posiadam go od ponad pół roku dźwięk jest naprawdę satysfakcjonujący. Szkoda tylko, że jak nie postawi się go na wprost siebie to magia dźwięku znika. Bardzo cenne w nim poręczność i minimalizm. Konkurencją dla niego to Flip 3, który lepiej sprawdza się na dworze. Miesiąc temu źle go położyłem i spadł mi on z ponad 2 metrów. Oczywiście rozwalił się, ale postanowiłem go kupić po raz kolejny, bo jak dla mnie to najlepszy głośnik do tysiąca złotych.

No widzisz. Ile ludzi tyle opinii. Mnie z kolei wogole envaya nie porwała. Gra zbyt płasko i anemicznie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie gra tak źle, słuchem jej w MM nawet, nawet jak na takie gabaryty. Dzwiek jest klarowny z dosc duza iloscia detali, dołu troche brakuje to fakt. W domowym zaciszu pewnie sie sprawdzi ale już gdzieś w plener może być za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem już nowy temat zakładać ale mnie walnęło, że przecież to forum jakby nie patrzeć sklepu, a post jest powiedzmy konkurencyjny... No ale, dodam chociaż tu:

 

Yo. Żadna reklama, tylko okazja - jeśli ktoś miał zamiar kupić, to naprawdę warto w https://www.mall.pl/odkoduj-znizke-okazja. Czarna wersja za 459 zł - 20%, czyli 370 zł.

 

Mam nadzieję, że ten temat nie zostanie odebrany jako reklama - do usunięcia oczywiście jak się promka skończy. Regulaminu chyba nie naruszam, a równie dobrze tych 3 minut mogłem tu nie poświęcać. Czułem jednak, że komuś się przyda. Ot cały powód.

 

Przyjemnego słuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jak dla mnie dźwięk zbliżony do envaya mini dostaniesz kupując divoom outdoor. Nawet chyba więcej mocy ma a kosztuje wyraźnie mniej. W promo mieliśmy chyba po 230zł ostatnio. Powiedziałbym że to półka JBL Flip2, do Charge2 jednak sporo brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon Envaya Mini? Charge 2 ma przebomblowany dźwięk, a Denon bardzo zrównoważony, ale wciąż z przyjemnymi niskimi tonami. Moim zdaniem to wciąż jeden z najlepszych głośników, a zwłaszcza w tym rozmiarze. Ale to też kwestia gustu oczywiście. Niemniej promocja jest bardzo sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Mam z bratem envaye mini od 2 lat i jak słucham sobie różnych głośników, to ten głośnik jest wg. mnie MAGICZNY. Z resztą, jak włączyłem go w szkole, to ludzie ustali w miejscu i słuchali. Oczywiście na chwilę i zaraz musiałem wyłączyć, bo jak tak można i wgl.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Właśnie kupiłem go wczoraj na alle - używka z 3 miesięczną gwarancją za 250zł + KW

Jak za tą cenę to na pierwszy odsłuch dla mnie fenomenalnie - z jednym zastrzeżeniem - drochę za dużo basu.

Nie próbowałem go jeszcze w innych pozycjach niż horyzontalna, bo ponoć to ma wpływ na dźwięk.

Na moje potrzeby - przeniesienie punku rozproszenia dźwięku TV w pobliże oglądającego - rewelka.

Wykonanie na najwyższym poziomie, super design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem, wczoraj pograł na pewno 3-4 godziny ale na dosyć niskim poziomie głośności - bo takie ma być jego przeznaczenie.

Na noc poleciał pod ładowarkę, a docelowo planuję go wpiąć na stałe pod zasilanie. Liczyłem się że będzie słabo z baterią bo widać że to nie leżak magazynowy tylko używka - a jak słabo u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności