Skocz do zawartości

Wideorecenzja Sony MDR-Z7


rev

Rekomendowane odpowiedzi

@Oskar2905 Nie wyolbrzymiajmy, ale dzięki :)

@Touok Też dzięki za krytykę :)
Czytam ze skryptu, bo lepiej jest dla mnie ściśnić filmik do 4 minut niż przez 10 mówić to samo tylko że wolniej :)

Dzięki też za wypunktowanie różnic między znacząco a znacznie, zapisze je sobie, bo jest to jeden z błędów które popełniam zdecydowanie zbyt często :)

A wszystko jest w niej ah bo same słuchawki są moim zdaniem ah :)

Edytowane przez rev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo na plus, ujęcia akuratne, kolorki też. Gdyby jeszcze mikrofon był lepszy, to byłoby już naprawdę nieźle. Ale to zapewne przyjdzie z czasem. Jak na pierwszą videorecenzję jest wręcz bardzo dobrze. Trzymam kciuki za kolejne filmiki. :)

PS. Proponuję też przedmuchać matrycę aparatu i obiektyw jakąś gruszką, bo po lewej stronie u góry jest spora kropa od kurzu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mam ochotę ich posłuchać. Jednak jest bardzo fajnie, jak widać twarz człowieka, który za tym stoi. Z minusów - rzeczywiście momentami słychać, że to czytane z kartki, ale do tego trzeba nabrać wprawy - kolejne na pewno będą naturalniejsze. Moim zdaniem rewelacja (i to nie jak na pierwszy raz, tylko w ogóle).


A co do reklamy, to muszę zaświadczyć, że recenzent "jara się" tymi słuchawkami od jakiegoś czasu i nie ma dnia, żeby o nich czegoś nie napisał (głównie: "chyba sobie je kupię, są ******ste").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hibi - nie dostałem złamanego grosza od nikogo za ten film :)

 

@jojaques - tak, mikrofon muszę kupić, zdecydowanie :)

 

Jaką gruszką? Pokaż no :D

http://notopstryk.pl/giottos-giottos-rocket-air-gruszka-do-czyszczenia-optyki-o_l_4155.html - coś takiego. Podobną można znaleźć w aptece, taką... do lewatywy. :)

 

Ja mam tę z Giotto, wydmu****ę nią okruszki skąd tylko się da, choćby z klawiatury.

 

To jeśli tylko zaopatrzysz się w lepszy mikrofon, a i sprzęt do testowania będziesz mieć, to droga do zostania czołowym videotesterem audio w Polsce nie powinna być długa.:)

Edytowane przez jojaques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hibi - Moim zdaniem nie jest, jest fajnie wyrównana, ani jej za mało, ani za dużo, chociaż tutaj wiadomo, co człowiek to opinia. W porównaniu z hd800 nie ma tej góry jakoś specjalnie mało, a w porównaniu z Sonorous VIII jest jej więcej :)

Stefan iDAC2, HV-1, One m8 i bezpośrednio z iPada. Łatwe do wysterowania są, dodatkowo są dosyć podatne na modelowanie brzmienia w pewnych aspektach.

@jojaques - Dziękuje, ostatnio zdejmowałem obiektyw i go czyściłem z obu stron (szkiełka), ale właśnie się domyślałem że ta cholerna kropka to coś w środku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra recenzja, nareszcie coś na poziomie w polskim YT. :) Jak dopracujesz, będzie petarda. Ujęcia trochę inspirowane MKBHD chyba ale to dobrze!

 

Moje rady: mogłoby być 2-3 min dłuższe, więcej gadania do kamery, więcej porównań z innymi słuchawkami, mikrofon do wymiany, niektóre ujęcia były dziwnie ucięte, jakby za szybko.

 

Sub nie leci, bo był już wcześniej. :D

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki karmazyn!

Zdecydowanie insporowane mkbhd, no bo jak się wzorować - to na najlepszych :)

Dzięki za rady, bardzo konstruktywne :)

Dzięki wam wszystkim, naprawdę :)

Edytowane przez rev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie odsłuchałem tej recenzji. Dlaczego ? Bo może jestem staroświecki i lubię czytać (mogą być zdjęcia obok). Powiem Wam ,że coraz bardziej denerwują mnie na różnych portalach wiadomości "filmikowe", podczas gdy ja chcę poczytać o temacie. Rozumiem,że to dla młodzieży, która przestaje umieć czytać ?

 

Oczywiście nie odnosi się to do recenzji, która pewnie w końcu odsłucham.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności