Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 250-300zł do iPhone 5S


Yolocaust

Pytanie

Siema, poszukuję słuchawek do iphone 5s(a w przyszłości 5SE) do kwoty ok 250-300zł. Słucham różnej muzyki, ale głównie trance/house/electro/chillstep/chilltrap/rap-core(hollywood undead, deuce) Najlepiej, żeby to były słuchawki nauszne, ale douszne też przeżyję(chociaż douszne do max 150zł, bo mam taką przypadłość, że psuję kable..) Słuchawki nie mogą być duże, raczej coś pokroju Sony MDR ZX100 w kwestii wielkości. Słuchawki na miasto/ w podróż.

Oczywiście budżet może być przekroczony o te 20-30zł, jeśli różnica jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

MEElectronics M6 Pro. Chyba, ze lubujesz sie w idiotycznie przebarwionym basie.

Bardzo solidne kable, do tego dwa w zestawie, z tego co wiem to na zyczenie przysylaja nowe - wiec o to mozesz byc spokojny.

Oprocz tego sa wygodne i maja pianki od Comply w zestawie. Dobrze zgrywaja sie z 5S moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrzę na zdjęcia w google, jak wyglądają na głowie i trochę duże się wydają.

 

Wypowie się ktoś jeszcze na temat noontec zoro HD? Czy naprawdę są warte swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Noontec Zoro niestety nie pamiętam, gdyż miałem okazję ich słuchać przez zaledwie kilka minut już jakiś czas temu - ale na pewno nie były złe - bo wtedy bym je zapamiętał. Na pewno jest ktoś na forum, kto miał z nimi dłużej do czynienia. :)
Kolejną propozycją, bardziej portable mogą być Takstary ML750, które powinny wkrótce trafić do sprzedaży, tu recenzja: http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/12/takstar-ml-750.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AKG k518. Nieśmiertelne portable, które szczodrze darzy basem.

Alternatywa, brzydka i nieskładana: superlux hd562. Brzmieniowo cudne. Opcja mega budżetowa: maxell retro dj.

Można polować na używane sennheiser momentum, ale tu uwaga na podróbki.

Ostatnio w euro rtv agd widziałem za 300zł samsung level on - zdecydowanie warto! Lepsze od noonteców, ale noonteci też się w swojej cenie bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Level on spokojnie do wyrwania za 300 zł. Momentum Over w pierwszej wersji to fajne portable, tyle że trochę ponad budżet nawet używane (akurat sprzedaję więc ceny używek mam względnie na bieżąco ;) ). Sennheisery mają dodatkowo kabel który współpracuje ze sprzętem Apple'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Level on spokojnie do wyrwania za 300 zł. Momentum Over w pierwszej wersji to fajne portable, tyle że trochę ponad budżet nawet używane (akurat sprzedaję więc ceny używek mam względnie na bieżąco ;) ). Sennheisery mają dodatkowo kabel który współpracuje ze sprzętem Apple'a.

W sennheiserach to się zakochałem sprawdzając je w Saturnie. Model Urbanite bodajże, ale nie stać mnie na nie póki co xD Co do Level on to też je widziałem, ale niestety nie dało rady posłuchać na nich muzyki, bo kabla nie było, a jak poprosiłem o niego to sprzedawca stwierdził, że jak nie ma to znaczy, że są bezprzewodowe xD A wejście było... Póki co wszystkie słuchawki, które sprawdziłem w ostatnich dniach miały za duży bas. Tzn, do muzyki której słucham jest on idealny, ale tak jak napisałem w 1 poście, słucham też rap-core, a z takim basem za ciekawie to nie brzmi ;/

 

Do sprawdzenia z polecanych słuchawek zostały: Noontec Zoro(ale niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć, żeby przesłuchać. Ktoś się orientuje gdzie w Lublinie je dostanę?), Samsung Level on(bo nie było kabla...)

 

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje inne od tych, które wymienili Panowie wyżej?

Edytowane przez Yolocaust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności