Recommended Posts

WojtekC    1550

Ostatnio trafiły do sprzedaży w naszej sieci Mp3store nowe słuchawki SoundMagica wykorzystujące technologię bluetooth 4.0 - BT20. Sama technologia BT w świecie poważnego audio zostawała do niedawna ciekawostką lub była wymuszona potrzebą braku przewodu, przedkładaniem wygody nad jakość brzmienia słuchawek.

SoundMagic na szczęście łączą wygodę, jakość wykonania i brzmienie z najwyższej półki. W dodatku za cenę znacznie niższą niż u konkurencji.

Cena sprzedaży BT20 to 399 PLN w tej chwili ten model jest dostępny w Mp3store w cenie promocyjnej 299 PLN

tumblr_inline_nv2ox2iCwO1tvpmoa_500.jpg

Niech za rekomendacje posłuży to,że korzystając z AK380 - odtwarzacz z najwyżej półki, który do niedawna praktycznie nie opuszczał połączenia HD600 - teraz gra u mnie właśnie z BT20!

Zapraszam na odsłuchy do naszych sklepów.

https://youtu.be/LEUpfZxZ9uo

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lirick    201

A wiadomo coś o Vento P55? Napaliłem się na nie, miały niby być w grudniu no i pupa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WojtekC    1550

U mnie na sklepie są. Dokładnie od grudnia. Powinny być na wszystkich sklepach. Na www też były, zapytam szefostwo dlaczego teraz nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wulkan    402

Potwierdzam! Słuchałem dziś BT20 na AK380 - bardzo uporządkowane i równe pasmowo brzmienie, którego bardzo przyjemnie się słucha. A cena to jakaś pomyłka, bo moim zdaniem słuchawki te powinny kosztować znacznie więcej!

Edytowane przez wulkan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ufoman    1

Z telefonu obsługującego kodek apt-x te maluchy grają jak dwa razy większe i dwa razy droższe, dla osób uczulonych na kable świetny mobilny wybór :>

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta