Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Takstar ML750 nowe drewniane "maluchy"


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Takstar ML750 to niewielka konstrukcja nauszna, wyróżniająca się muszlami z drewna. Na szczęście wygląd to nie jedyny wyróżnik. Dobre tłumienie i bardzo dobre brzmienie uzupełniają ciekawy wygląd.

Niedługo w sprzedaży w naszej sieci Mp3store. Cena jeszcze nie jest znana.

 

20160123112113857.jpg

 

Product Type: Dynamic, Stereo Headphones

Driver Diameter: Ø40mm
Impedance: 16Ω±30%
Frequency Response: 20Hz~20KHz
Sensitivity: 102±3dB at 1KHz
Max.Input Power: 50mW
Rated Power: 25mW
Audio Connecting Cable: Ø2.5mm x 1.2m
Net Weight: 163g
Color: Black

 

Słuchawki do odsłuchu w łódzkim Mp3store. W ten weekend ma je u siebie Azahiel jest szansa, że podaruje nam kilka słów opisu.

Tutaj link do testu Fatso: http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/12/takstar-ml-750.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie pojawiła się tu informacja, a prócz mnie chyba byli też inni chętni na odsłuch ML750 w Katowicach. A więc wczoraj już były do odsłuchu ML750 i ML720 :)

nie wiem do kiedy jeszcze będą, ale polecam odsłuch tych małych "drewniaków" ;)

no i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak?

 

Moim zdaniem ML750 to pozycja warta sprawdzenia, dźwiękowo nie miałem się do czego przyczepić. W porównaniu do ML720 pięćdziesiątki są jaśniejsze, z niżej schodzącym dołem i bardziej sprężystym basem. dwudziestki mimo że są otwartą/półotwartą konstrukcją z welurowymi padami mają więcej wyższego basu i były mniej szczegółowe, z dużo wolniejszym basem oraz grały zdecydowanie bliżej środka głowy.

Użytkowo to miałem wrażenie jakby zaraz te malutkie Takstary miały mi z głowy spaść. W przypadku mocniej rozciągniętych po poprzednikach ML750 znacznie większe.

 

P.S. W opisywaniu brzmienia to ja mistrzem nie jestem. Ale po tym krótkim, kilku utworowym odsłuchu jestem bliski opinii FATSO z jego recenzji ;)

 

P.S.2. @MP3store czekam na wycenę i informacje o preorderze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiła się tu informacja, a prócz mnie chyba byli też inni chętni na odsłuch ML750 w Katowicach. A więc wczoraj już były do odsłuchu ML750 i ML720 :)

nie wiem do kiedy jeszcze będą, ale polecam odsłuch tych małych "drewniaków" ;)

No to mam powód żeby po pół roku abstynencji odwiedzić nowa ekipę mp3store...

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Meizu wyglądają bardziej "pancernie" niż Taksy

 

Tu mnóstwo zdjęć Meizu - słuchawek dla Szturmowca Imperium !

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-HD50-Headphones-Headhand-HIFI-Aluminium-alloy-shell-Less-than-0-5-of-low-distortion/32540638775.html

 

Niestety na Allegro wycenione na 399 zł . Stanowczo za dużo.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Meizu wyglądają bardziej "pancernie" niż Taksy

 

Tu mnóstwo zdjęć Meizu - słuchawek dla Szturmowca Imperium !

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-HD50-Headphones-Headhand-HIFI-Aluminium-alloy-shell-Less-than-0-5-of-low-distortion/32540638775.html

 

Niestety na Allegro wycenione na 399 zł . Stanowczo za dużo.

https://www.meizumart.it/it/accessori/59-cuffie-meizu-hd50-.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności