Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon Plenue S


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ładniusia ta "S"-ka :)

 

razem ze stacją wygląda kosmicznie... jakby zdradzać AK to z takim designem można :)

 

Jak Cowon zaproponuje autorski system (taki, jak Astell&Kern), czyli z ripperem, ampem i przede wszystkim z autorskimi słuchawkami, to tak. W przeciwnym razie, sorry, ale jestem na nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za plus autorskich sluchawek?

Chodzi mi o to, że bardzo często producent ma określoną wizję dźwięku, którą mogą "popsuć" słuchawki jakiegoś producenta z Pcimia Dolnego.

Tak samo bardzo często w dobrze dobranym stacjonarnym systemie audio set kabli (sieciowe, interkonekt, kable głośnikowe) jednego producenta brzmi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tym kontekscie tym bardziej uciekalbym od setow ak :) psuja wszystko poza swoim firmowym zestawem ktory i tak do oszalamiajacych nie nalezy...

 

Poza tym wybacz ale mamy wielu producentow nie z Pcimia...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładniusia ta "S"-ka :)

 

razem ze stacją wygląda kosmicznie... jakby zdradzać AK to z takim designem można :)

Jak Cowon zaproponuje autorski system (taki, jak Astell&Kern), czyli z ripperem, ampem i przede wszystkim z autorskimi słuchawkami, to tak. W przeciwnym razie, sorry, ale jestem na nie :P

Wulkan z calym szacunkiem ale z tego co widze to zebys byl na tak to cos musi po prostu miec logo a&k. Juz tak samo odjechales jak ceny tejze firmy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zakłady Beyerdynamica, AKG, Audeze, w Pcimiu czują się zagrożone atakiem prężnej i doskonałej produkcji A&K z ..... Korei? WTF? 100 lat tradycji i starań inżynierów dźwięku poszło w chu... w zestawieniu z Koreańską myślą techniczną. Przypomnę, że obecna państwowość Korei południowej jest sporo krótsza niż historia dowolnej audio marki z Europy np. AKG czy Beyerdynamic. Tak jak nasze browary są starsze niż USA.

Że tak za wieszczem zawołam .... kur.. więcej pokory!

Edytowane przez Roo_Volt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności