Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xperia E1 czy HTC 8x


ares5

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć, który z tych dwóch telefonów będzie lepszy do słuchania muzyki. Telefon będzie mi służył tylko do muzyki, także tylko jakość dźwięku się dla mnie liczy. Chyba, że jest jakiś lepszy telefon do tego (w cenie do 300zł). Słuchawki na których będę słuchał to Audio-Technica ATH-A2000X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone 4 raczej nie za bardzo. Stary i niewspierany model. Za to 4s gra gorzej od mojego HTC 8s, a na 5 i nowsze mnie nie stać. Mój 8s gra fajnie, jego ciepłe, basowe brzmienie mi się bardzo podoba, ale nie ma wzmacniacza i nie radzi sobie za bardzo z moimi słuchawkami. 8x to to samo co mój 8s tylko ze wzmacniaczem i mocniejszym mini jackiem, dlatego się nad nim zastanawiałem. Z kolei xperia e1 to walkman... No nie wiem sam. Poradźcie mi który wziąć z tych dwóch lub podajcie lepszy jak znacie.

Edytowane przez ares5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iphone jest technicznie dużo lepszy od tego HTC, słuchałem go kiedyś i naprawdę nic specjalnego, do tego windows i brak możliwości wgrania powerampa/neutrona...

 

Na twoim miejscu do 300zł to szukałbym HTC One S 520e (ta wersja z mocniejszym procesorem Snapdragon S4, ta wersja gra podobno dużo lepiej od wersji ze słabszym procesorem) miałem kiedyś i mi się podobało brzmienie tego telefonu.

Gdy już go kupisz wydaj te 8zł na PowerAmpa i naprawdę będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego HTC? 8x czy 8s? Bo jak mówiłem, mój 8s sobie z moimi słuchawkami Audio-Technica radzi dużo lepiej od iphone 4s który gra dużo ciszej na słuchawkach i nie ma tyle mocy. Z kolei 8x to to samo co 8s tylko z mocniejszym mini jackiem i wzmacniaczem (DAC ten sam). Windows mi nie przeszkadza, na niego też są fajne playery. A jeśli chodzi o androida, to polecam Ci sprawdzić jetAudio. Interfejs może nie najlepszy, ale funkcjonalnością niszczy każdy odtwarzacz muzyki na androida/ios

Edytowane przez ares5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności