Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MEE Pinnacle P1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie Combo AK teź da radę ? Pianki Havi od słuchawek Havi ? Takie gąbczaste ?

O takie!

 

ad490cd63c911b421bc75937480b5127.jpg

Takich jeszcze nie widziałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta dodatkowa dziura coś ma ulepszyć/zmienić/poprawić?

Poprawić względem czego? Nie ingerują w brzmienie i przede wszystkim nie zamulają i są proste w aplikacji.

 

Najpierw fantastycznie mi się sprawdziły z Dita, teraz z P1. Dzięki @awayeah :)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Dnia 23.01.2018 o 10:07, bachankas napisał:

Ktoś może próbował P1 parować z Shanlingiem M1 czy za mało pary w tym DAPie?

P1 potrzebują mocarnego DAPa, żeby je poprawnie napędzić :) Nie sądzę, żeby M1 im podołał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mee do Pinnacle oferuje wśród swoich replacement parts kabel bluetooth BTX1. Czy ktoś miał okazję testować go z P1? Ciekawi mnie jak on się ma do tego co wszyscy potwierdzają czyli wymaganego DAP'a o dużej mcy, aby P1 naprawdę pokazały to na co je stać. Czy taki kabel jest w stanie pokazać ich potencjał?

 

BTX1-BK_1__93181.1513712280.1280.1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

Mee do Pinnacle oferuje wśród swoich replacement parts kabel bluetooth BTX1. Czy ktoś miał okazję testować go z P1? Ciekawi mnie jak on się ma do tego co wszyscy potwierdzają czyli wymaganego DAP'a o dużej mcy, aby P1 naprawdę pokazały to na co je stać. Czy taki kabel jest w stanie pokazać ich potencjał?

 

Nie nakładałbym zbyt dużych nadziei w połączeniu z P1. Ten pilocik ma wymiar 9mm x 40mm, zatem jeszcze technologicznie ciężko by było w coś takiego wsadzić jakiegoś wzmaka sensowniejszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten kabelek, ale dziś kilka godzin spędziłem z parą P1 + xDuoo XQ-23 i jestem w małym szoku, jak dobrze się to zgrywa. Czy pokazuje pełny potencjał słuchawek? Nie i nie ma co się na to nastawiać, ale i tak gra to razem naprawdę fajnie.

Chyba po prostu P1 lubią Wolfsony ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bigmaras napisał:

Nie nakładałbym zbyt dużych nadziei w połączeniu z P1. Ten pilocik ma wymiar 9mm x 40mm, zatem jeszcze technologicznie ciężko by było w coś takiego wsadzić jakiegoś wzmaka sensowniejszego.

 

Dokładnie, też mi się to dziwne wydaje, że Mee rekomenduje ten kabelek (który swoją drogą tani nie jest) między innymi do P1, bo szanse na to, że one z nim dobrze zagrają są raczej słabe.

 

6 godzin temu, Inszy napisał:

Nie wiem jak ten kabelek, ale dziś kilka godzin spędziłem z parą P1 + xDuoo XQ-23 i jestem w małym szoku, jak dobrze się to zgrywa. Czy pokazuje pełny potencjał słuchawek? Nie i nie ma co się na to nastawiać, ale i tak gra to razem naprawdę fajnie.

Chyba po prostu P1 lubią Wolfsony ;) 

 

No to muszę przyznać @Inszy, że mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Fajnie, że w takim duecie P1 potrafią nieźle zagrać. Nawet jeśli XQ-23 nie pokaże ich pełnego potencjału to w terenie, gdzie najczęściej się takiego połączenia używa nie powinno to mieć większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ty już całkiem w P1 poszedłeś ? A E1 jak ?

 

Yup. P1 na pewno nie mają takiego konkretnego basioru jak E1. Wydaje mi się, że scenicznie E1 trochę węziej, ale ciut głębiej.

Na moje potrzeby różnica diametralna jest w tłumieniu. P1 kosi większość hałasu miasta i nawet w samolocie dają radę, a E1 niestety w centrum Warszawy wymięka.

 

Uważam obie pary za równorzędne pod względem jakości brzmienia, tylko inaczej trochę prezentujące to brzmienie. P1 trochę bardziej technicznie choć i "analogowo" z racji fajnej gładkości brzmienia, E1 trochę bardziej rozrywkowo, scenicznie, z większą pompą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że P1 trzeba "napędzać". Musiałbym nosić AK300/380 AMP. Ciekawe jak dałby sobie radę LG V30 z przejścówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 mają 50 Ohmów, jak dla mnie V30 już powinien się na high gain odpalać z nimi.

Z Sony MDR-1A. które mają 48 Ohm już się HG odpalał i grało to tak, że łeb chciało urwać.

 

Co więcej, z głowy o ile dobrze pamiętam jak grały P1 to z V30 powinny tworzyć świetne połączenie.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bachankas napisał:

Shanling M3s z P1 również rewelacyjnie się zgrywa. A po balansie jeszcze bas żwawszy. Zdecydowanie lubią prąd, ale już po SE z Shanlinga jest świetnie.

 

Pianki Snaba FT3 również są super z P1.

 

@bachankas jakiego kabelka zbalansowanego używasz z P1? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LuQi napisał:

 

@bachankas jakiego kabelka zbalansowanego używasz z P1? 

Nie używam, tylko słuchałem sobie po kabelku od Fiio FH3. Ale używam fabrycznego z mikrofonem (ten posrebrzany jest wg mnie kapeńkę jaśniejszy i wydaje się bardziej przejrzysty brzmieniowo, ale różnice na mieście są na tyle małe, że wolę mieć mikrofon i przepinać do smartfona, aby zadzwonić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności