Skocz do zawartości

Seiun Players


awayeah

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamowil nikt 2 szt. tego z pojemnoscia 128 GB na zapas?

 

zamówiłem 1 sztukę na spółkę :) czyli w sumie 2 sztuki ale na dwóch

 

 

no ale do najmniejszego Seiuna też można włożyć 128GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kolejna porcja updejtu od Cyberdrive. Przeprojektowali PCB, powiększyli baterię z 3000mah do 3900mah, wyeliminowali przegrzewanie się procka i bodaj coś tam poprawili odnośnie kart pamięci. Przyznam szczerze, ze opóźnienie jakie mają mnie nie boli. Za to cieszy to, że cały czas pracują nad urządzeniem i starają się je maksymalnie dopracować przed wypuszczeniem na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to, że sprawa ruszyła do przodu. Jest już w necie filmik demo z działającej wersji, gdzie widać chociażby przesyłanie obrazu 4K na telewizor ;) Użytkowo i wizualnie jest naprawdę super na tym filmiku i nie mogę się po prostu doczekać, aż go dostanę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zaczęli produkcję, obiecują pierwsze 500 pod koniec miesiąca, a potem kolejne partie, bo zamówiono 5000... wysyłka sukcesywnie

 

może do końca roku się wyrobią :)

 

cena rynkowa: 499$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena prawie taka, jak Pionka, więc ciekawe co sobą zaprezentuje pod kątem dźwięku :) Mając XDP-100R nie mam wielkich wymagań co do Pro X, bo to będzie raczej sidekick/zabawka dla dziecka do oglądania bajek w podróży, czy jakiejś poczekalni. Nie zmienia to faktu, że nie mogę się doczekać :D Ciekawe, ile wycisnęli z tej kostki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie zdziwiła końcowa wycena

 

albo są tak pewni jakości...

albo zagranie PR, że tak długo czekacie, ale patrzcie jak tanio kupiliście taki drogi sprzęt

 

a kostkę władowali mobilnie najnowszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, dopiero 7 wersja PCB przeszła, a w trakcie tego jeszcze zwiększyli baterię, poprawili zasięg Wi-Fi który ich nie satysfakcjonował i wyeliminowali w znacznym stopniu nagrzewanie się procesora. Chwali się taka dbałość o wykonanie, co podkreślają na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

świetny player, polecam, jak ktoś lubi czekać, to sprzęt dla niego... ja czekam już ponad rok :)

 

ale producent o mnie pamięta i ostatnio nawet reguralnie informuje, że to nie takie hop siup zrobić dobrego playera i że stawia na jakość... a to wymaga czasu

 

tak że tak :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

uwaga uwaga osoby oczekujące na Seiun Pro X, czyli np. ja

 

po półtororocznym poślizgu jest news!

 

w połowie kwietnia mają na jakimś CanJamie pokazać finalny produkt

a w maju wysyłka

 

dodatkowo rabat 50% przez 3 lata na nowości... czyli pewnie wyrobią się wtedy z kolejnym playerem :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja to... no, chędożę. Występuję o zwrot kasy i może nawet kiedyś go dostanę. Kit z tym sprzętem. Gdzieś mam firmę, która nie potrafi się wywiązać z żadnego swojego zobowiązania. Moja pierwsza i ostatnia przygoda z crowdfundingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na refund. Mam ich w głębokim poważaniu, bo nie dość, że to kłamcy, to na dodatek jeszcze złodzieje. Zwrot jest w wysokości 90% sumy zamówienia, co oznacza, że odbijają sobie 10% od każdego, kto zapisał się na ten lipny syf. Długo ich broniłem, długo wierzyłem w to, że ta firma naprawdę stanie na wysokości zadania i w końcu produkt ujrzy światło dzienne. Tym pokazali, że na przyszłość do crowdfundingu lepiej się nie mieszać, a już na pewno nie do czegoś, co obiecuje gruszki na wierzbie i ananasy na sosnach. Kij im w oko, czekam na mój hajs.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności