Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Chord Electronics


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

chord-logo.jpg

 

A co tam. :) Oficjalnie otwieram fanklub Chorda, mamy paru użytkowników Mojosów, ktoś ma chyba Hugo także zapraszam do klubu tych dziwnie wyglądających sprzętów!

 

chord-pics-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja słuchałem tylko Mojo, ale moża szybko się zauroczyć. Mam nadzieję, że wyjdzie z pod ich ręki jakiś wynalazek z dźwiękiem Mojo ale typowo stacjonarny DAC pod słuchawki, za 2k.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by było coś, ale to raczej mało realne, a o cenie 2k to możesz pomarzyć. :)

Pewnie w 2016 skupią się na zapowiadanych adapterach do Mojo.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopisuję się ze swoim Mojo, które zrobiło na mnie doskonałe wrażenie. W końcu mam w biurze i na wyjazdach małe urządzonko, które gra bardzo fajnie i napędza mi DT990 Pro 250 Ohm. Jako DAC do zewnętrznego wzmacniacza też całkiem nieźle - nie ma co prawda tej naturalności Citrone Tube DAC, ale moim zdaniem powala kilka stacjonarnych klocków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mało portable :)

 

http://www.computeraudiophile.com/attachments/f6-dac-digital-analog-conversion/22134d1447177038-chord-dave-and-mojo-p1030086.jpg

 

 

ponoć gra jak złoto i tyle kosztuje...

 

 

no i jak zwykle projektował kapitan Nemo...

Edytowane przez mykupyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisze z 2Qute. Cieszy fakt ze w końcu dostępne sa ich zabawki" w cenie dla śmiertelników.

 

M.

 

Jak ma podobną charakterystyke jak Mojo ale jeszcze lepiej to kiedyś będzie mój.

 

Jednak ta cena, 6k za samego DACa to nadal nie jest tanio... mógł mieć chociaż dziurkę wzmacniacza. Ciekawe jak wypada względem Cayina iDac6 albo Hegla HD25, bo to już dosyć wysoka półka i konkurencja jednak jest mocna chyba.

 

Widzieli takie cudeńko?

20150518142524_CHORD-DAVE-HPHONES-WHTWeb

Tak brzydki, że aż piękny. :)
Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzieli takie cudeńko?

20150518142524_CHORD-DAVE-HPHONES-WHTWeb

 

Nie mam tyle miejsca na biurku :ph34r:

 

jest mega, to nie na biurko tylko na ... szklany

pozostaje mi czekaj na super Mojo które ma wrócić z angielskiego serwisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja słuchałem tylko Mojo, ale moża szybko się zauroczyć. Mam nadzieję, że wyjdzie z pod ich ręki jakiś wynalazek z dźwiękiem Mojo ale typowo stacjonarny DAC pod słuchawki, za 2k.

Juz sa - przy zalozeniu ze te 2K to USD :) Na 2K PLN nie masz co liczyc niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności