Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XD-05 pierwsze wrażenia / porównanie z Fiio E17 i Cayin C5


dominikpl72

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam, że XD-05 grzeje się mniej więcej tak jak Fiio X1. Znaczy się ciepłym pokoju obudowa nie jest zimna.

I u mnie na Andku (SGS6) nie ma żadnych problemów z xDuoo. Może kwestia kabla, może dogadania z danym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@dominikpl72, dzięki za tekst, w necie mało jest bezpośrednich porównań XD-05 z innymi wzmacniaczami. Mógłbyś go krótko porównać z Cayin C5 jeśli chodzi o detaliczność dźwięku na słuchawkach Senn HD650? Wyobrażałem sobie że większa moc wyjściowa będzie miała decydujące znaczenie dla wysokooporówek, ale wygląda na to, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jest nadzieja. Już myślałem że te filtry DAC/PCM nie działaja :)

Po podłączeniu do PC kablem optycznym i na słuchawkach CAL niesłysze żadnych różnic, przy ustawieniach sharp roll-off,slow roll-off, short delay sharp roll-off, short delay slow roll-off.

Źródło to Fobar2000 i różne Flash.

 

Powiedzcie co mam zrobić żeby usłyszeć różnice:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

 

Zarejestrowałem się tylko dlatego, żeby podziękować za recenzję urządzenia.

Widzę, że na allegro sporo osób kupuje 'to cudo', a jednak opinii znaleźć nie idzie.

Tak więc cieszy mnie to, że ktoś poświęcił swój czas i pomógł mi w wyborze - za co bardzo dziękuję.

 

Przy okazji, niestety, potwierdzę zarzut DEKA co do braku różnic pomiędzy filtrami - posiadam, moim zdaniem całkiem niezłe słuchawki, Sennheiser HD650, więc 'porada' Vaiet'a wydaje się być nie trafiona.

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mogę wypowiedzieć co do działania filtrów w przypadku dokładnie tego urządzonka ale miałem kontakt z kilkoma sprzetami z możliwością zmiany filtrów i moje osobiste spostrzeżenia są takie że wpływ mają lub nie w zależności od słuchawek (niekoniecznie muszą być lepsze a po prostu inne, nie potrafie znaleźć wspólnego mianownika na których słychać a na których nie) a jeśli mają to bardzo mały lub wręcz na granicy percepcji. Żeby dać perspektywę to przykładowo najmniejsze przesunięcie suwaczka w equalizarach słyszę jak zmieniam natomiast zmiany filtrów już niekoniecznie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności